Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на коликите при бебетата?
Може ли да се смени лекар по АГ преди раждането?
Какви са препоръките за хранене на кърмещите майки?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на коликите при бебетата?
Коликите при бебетата могат да се проявят с интензивно плач, извиване на тялото, натрупване на газове и трудности при заспиване. Обикновено симптомите се появяват вечер и могат да продължат няколко часа. Важно е да се уверите, че бебето не страда от други здравословни проблеми и да се консултирате с педиатър в случай на загриженост.
-
Може ли да се смени лекар по АГ преди раждането?
-
Какви са препоръките за хранене на кърмещите майки?
Препоръчително е кърмещите майки да консумират хидратиращи течности като вода, ябълков сок, сок от касис и супи. Те трябва да избягват храни с консерванти, бобови растения и по-пикантни храни. Зелето и спанакът също трябва да се консумират по-рядко поради потенциално високо съдържание на нитрати. Винаги е добре да се консултирате със специалист за персонализирани хранителни препоръки.
-
Как да подготвим бебето за къпане?
-
Защо мента, маточина и валериана не се препоръчват по време на бременност?

.
И ние се носим още 2 в 1
. Ох, вече нямам търпение....Честито на всички мами които вече гушкат сладките си бебчета
В събота и аз съм на контролен преглед при него, часът ми беше за 30ти, но ми го приместиха за по-рано, дано не е проблем, че не е минал месец от секциото, а и лохиите не са спрели напълно, ту спира, ту цапа по малко... 
Също много добре ми действа елдата, варя я и после с банан и кисело мляко си я правя на каша, слагам и малко канела, която също стимулира лактацията. 