АВГУСТинчета с палави ръчички, не спират да правят белички.....тема №31

  • 55 119
  • 732
# 300
Александра, аз съм се видяла в чудо с вечерята. Вечно не иска да яде( аз и не я карам в тези жеги(, но точно преди лягане решава, че е гладна и се започва едно безкрайно ядене.
Виж целия пост
# 301
Памперс-гащи само на Либеро сме ползвали и съм доволна, дори и много пълен, не пропуска.
София иначе също се обслужва сама, само през деня обаче, не е толкова задобряла като Тедо (Ра ив  Hug). На морето й беше много интересно да ходи да пишка в тревичката зад самия плаж/пясък и през 5 минути това правеше, само вдига гащи, сваля гащи.  hahaha

Ра ив, благодаря ти!  Hug
Виж целия пост
# 302
Хахах, то си стана истински чат тука Simple Smile
Това за неяденето, не искане и други запъвания май са някакъв техен период на себеотстояване. И ние го минахме, но от месец два все едно имам друго дете. Просто явно трябва да си го изживеят. Тедо правеше луди ревове и драми и сутрин и вечер, по всякакви поводи, не тази блуза, не искам това да ям, искам друго. Имаше големи изпълнения, даже като ги споделях на другите ми се чудеха, защото по принцип е доста разбрано дете, но ето сега даже не мога да си спомня за какво най-много ми е правил драма, но всичко са били такива дребни и незначителни за мен неща, но ако го питаш него, са жизненоважни.
Виж целия пост
# 303
Aлекcандрa, Elyah, Jijin, no4ko25, ra_iv, Шайн + 2 скрити преглеждат тази тема. Е стига бе! Това не е било откакто раждахме.  hahaha Joy Видяхте ли сега как ви поразбутах с любимата тема за тоалетната, а?  hahaha

Ра Ив, Терпсихора абе за съжаленеи не мисля, че мързелът сам по себе си помага за свалянето на нощения памперс при децата ни Joy Мисля, че вие с Хариела просто сте случили на дечица, които в един момент, по-рано може би от много други дечица, са започнали да си стискат цяла нощ без усилие от ваша или тяхна страна.  Hug

Иначе Анди също е много самостоятелна. Сама си отива при гърнето, сваля гащи, бърше се, вдига, много често разбираме, че е вършила работа по миризмата.  Joy Дори сама ходи в тоалетната за възрастни, сама си се качва, държи се отстрани, но мен много ме е страх, защото се разсейва и веднъж така падна в дупката.  Joy Опитвам се да й внуша, че като й се допишка нощем трябва или да вика мама и тати или самичка да стане и да се изпишка. Но явно просто все още в съня си не се усеща, че й се пишка.  Thinking

Шайнче, Анди ляга в 20.30-21.00 и става в 8.00-8.30. Насъбират й се по 12-13 часа. Не казваш нищо дали сте получили подаръка?  newsm78
Виж целия пост
# 304
O,  а за дрехите просто ми е мъка Sad. Харесала си е два чифта къси гащи, две тениски и за друго не иска и да чуе. Абсолютно диване. Дрехите й от тази година ще ги предавам на приятелки с етикетите Crazy.
Миналата седмица купихме джапанки с три номера по-големи, защото нямаше по-малки, а се запъна жално, че ги иска. Само дето не спеше с тях. Накрая падна, разби си носа ( както и се очакваше) и сега временно е забравила за тях.
Аз нещо май съм се настроила отпускарски, щом се заседявам толкова пред компа Laughing. Хайде да бягам, че толкова работа ме чака Hug

Пандичке, не четеш, не четеш Wink. Още на предишната страница писах Hug.  Днес пак му се радвахме и двете, а Белослава си пееше песничката  Hug.

Анди мнооого рано ляга. Аз мисля, че е абсурд да издържи до сутринта. Белослава заспива към 10,30- 11,00, което са 2-3 часа разлика.
Виж целия пост
# 305
Aлекcандрa, Elyah, Jijin, no4ko25, ra_iv, Шайн + 2 скрити преглеждат тази тема. Е стига бе! Това не е било откакто раждахме.  hahaha Joy Видяхте ли сега как ви поразбутах с любимата тема за тоалетната, а?  hahaha

Аз даже се засилих да пиша, ама ме подхванаха задълженията, ама като прочетох това и не можах да се сдържа! Simple Smile  Mr. Green Mr. Green

ИСках да пиша на Александра, че и ние бяхме доскоро и може и още да сме, на този етап с "не"-то, и наистина ми казаха, че е отстояване на АЗ-а. Да стискаме зъби и да го преживяваме. А откакто прчетох "Нека ти разкажа" на Хорхе Букай, си запомних някои мъдрости, една от тях е: "И това ще мине".

С памперса - никакъв напредък. Стиска си дИтето по 4 часа и после пишка едно кило в "пасана". Септември ни искат без памперс и научена на голяма тоалетна.  smile3538
Виж целия пост
# 306
Първо да честитя рожденият ден на Бела с леко закъснение  Rolling Eyes- Шайн да ви е жива и здрава малката госпожица, да бъде много щастливо, усмихнато,лъчезарно момиченце  Heart EyesВесело празнуване и с останалите гости  newsm59

Янче-при нас станаха от само себе си нещата. От февруари месец сме махнали и нощният памперс.Месец и половина преди това нощният и памперс беше винаги сух,аз и слагах но тя се събужда през нощта 1-2 пъти и казва, че и се чурка и така ставаме чуркаме и пак лягаме,тогава реших да го махна,то нямаше смисъл от него след като тя сама се събужда с усещане,че и се пишка.По принцип мислех напролет като се затопли да го махам,за да не изстине ако случайно се начурка по нощите,но явно се осъзна по рано. Досега през нощта не сме имали инциденти, случва се да не пишка по цяла нощ,но много рядко, по принцип става 1 или 2 пъти, то и аз си ставам през нощта да ходя до 00, винаги съм си била така, просто не мога да издържа цяла нощ без да се изпишкам, на 3 месеца веднъж да ми се случи да изкарам цяла нощ Whistling
Мисля си, че рано или късно и Анди ще почне да осъзнава, че през нощта е по гащи и ако и се чурка да се събужда самичка, а може да си изкарва по цяла нощ без да чурка, знае ли се.Имай търпение нещата ще се наредят постепенно Simple Smile

Elyah -Наталия си казва като и се пишка, случвало се е ако се е заиграла с нещо много интересно да забрави да каже и да стане белята,или от смях примерно,но да се е случвало 3-4 пъти.Като сме си в нас сама ходи да си взема гърнето, събува се сама, но после аз я оправям или по скоро баща й ако е тук,че с това коремище докато се наведа да я обърша и вдигна гащите... Laughing

Ние с мъжо днес имаме годишнина и ще излизаме двамата довечера  1dating, затова става да пооправям,че и Али ей сега ще стане от сън и времето ще мине толкова бързо.
До скоро мацки
Виж целия пост
# 307
О, за дрехите, инати има и в къщи, макар и по - рядко. Нали е фен на роклички, само рокли трябва да обличаме.Тук таме се излъже да облече панталонче. А днес най - нахално ми вика "Аз ще си избера ", глей го ти кога порастна, кога почна да избира  Joy И освен, че избира за себе си, почна и за моите дрехи претенции да има - ако тя е облякла рокля, трябва и мама рокля да сложи, ако тя е сложила панталонче, и мама задължително с панталон.Как иначе...
Започнала е да отбелязва и кое е хубаво, кое не..Веднъж реши, че една моя тениска била хубава.Тая сутрин се взира в килима, гледа го, гледа го и отбелязва "Мамо, хубаво килим"  Joy
Jijin, честита ви годишнина...
Много пиша днес...
Виж целия пост
# 308
Направо като в добрите стари времена Laughing.
Жижин, честита ви годишнина  bouquet!

Янче, поправка Hug. На по-предишната страница съм писала, още щом го получихме Hug. Ама като не болдвам и ми е ясно, че трудно се чете.
Виж целия пост
# 309
То голяма говорилня стана днес Simple Smile

Жижин, честита ви годишнина!!! Да сте щастливи все тъй още дълги години!

Александра, моето дете пък няма претенции към дрехите. Е .... по някога настоява за тениски с Макуин само. иначе му е все тая.

no4ko25, сама си го казала "И това ще мине" и вие ще се научите.

Пандичке, направо ме разби с това ранно лягане ooooh! Моето дете дори и да е уморено и да легнем в 21 часа, няма да заспи чак до 22 или 22.30. А сутрин си го будим в 7.30 за яслата.

За не-то .. е явно всички трябва да си го изживеят в определен период. Ама и това минава Wink

Аз ще поработя сега малко Simple Smile
Виж целия пост
# 310
Хаха, Пандичке, не, че от мързела ни са се научили децата, имах предвид, че мен ме мързи да ставам през нощта да му се моля и съм го оставила на самотек. Всички деца се научават да не се напишкват, рано или късно и това ще стане. Както Елия каза- все ни се иска всичко да става лесно,бързо и идеално, а то няма как да е така Simple Smile
Напpаво си късметлийка с това дете, което толкова pано ляга- и ние преди 10-10.30 никакъв шанс. Но пък сутрин обича да поспива.

Елия, аз даже не знаех, че има такива гащи и си пиша какво си знам Simple Smile

Ра-ив, много точно описание- аз съм зла като не се наспя, като ме будят или нещо от сорта. Карам се с всички наоколо, много ми е криво на сутринта като се сетя, ама съм си такава от малка Simple Smile

Жижин, честита годишнина!

С дрехите и ние имаме понякога проблем- иска си някакви дрешки и е голям зор да му облека други. С обувките е същата работа, сега е влюбен в едни ужасни джапанки и все иска с тях да излиза. Ако сме на двора- добре, но да го облека с панталон и риза и да му гледам джапанките на краката.... не мога Simple Smile И мен се опитва да ме строява-аз искам дънки, ти искаш също дънки. Ама в тая жега няма начин да му угодя на желанията Simple Smile
Виж целия пост
# 311
Ра-ив, много точно описание- аз съм зла като не се наспя, като ме будят или нещо от сорта. Карам се с всички наоколо, много ми е криво на сутринта като се сетя, ама съм си такава от малка Simple Smile


Зли сте казвате като не се наспивате.  Joy А сега си представете колко зла съм аз всекидневно като спя по макс 6-6,5 часа, през което време ставам поне 2 пъти аз дапишкам, мъжо хърка и правим среднощни разходки и разправии кой къде да спи, а вече добавям и ставаниците да изпикавам Анди и проверявам дали е завита/мокра/сменям всичко.  Crazy Нека някой да ми каже, че се свиква, убивам го.  Laughing

Терпсихора, ами откакто Анди ходи на ясла сме й създали този режим. Ако легне след 21.30 на сутринта баща й не може да я вдигне. А вие пак ли на море? Няма ли да се видим преди това?  Shocked

Шайнче, много съм зле, този пост незнайно защо съм го проуснала!!!  ooooh! Много се радвам, че ви е харесал подаръкът!  Hug Именно с оглед на новата учебна година сме го избирали. Simple Smile Между другото дори не знам кои са тези мечета, просто страшно ми хареса като визия и удобство, та се радвам, че на Бела картинката дори й говори нещо.  Heart Eyes А нали видя в едно от джобчетата, че бях скрила малка изненадка?  Heart Eyes

Жижин, честит празник!  married Не ми отговори на предния пост искаш ли другия път като съм К-к да ти звъня, че евентуално да се видим или по-добре да не те притеснявам предвид очакваното чудо Simple Smile ? Не искам да досаждам, ама аз да си питам после да не кажеш, че не звънкам като идвам.  Hug Нали знаеш, че съм сериозна. Wink
Виж целия пост
# 312
Хайде и аз да не остана по назад да се включа в темата за памперсите  Laughing Алекс една нощ заспа без памперс.Видях,че не се напикава и повече не му и сложих памперс през ноща.Една седмица го мъчих и през деня отказа памперса.Беше на 1,8г.Бързо стана всичко,а си мислех,че сигурно на 5 г. ще махнем памперса  Laughing
Аз се чудя как успявате да накарате децата да лягат рано  newsm78 Алекс ляга в 23 часа,че даже и в 12 понякога.Сутрин,когато не е на ясла става в 10.През ноща се буди да пие вода и то по една чаша,но не пика.Не знам как издържа това дете  #Crazy
Хаха Янче и аз се дразня на мъжо,че хърка.Няма ли някакъв лек за това чудо  newsm78 Laughing
И Алекс няма претенции за дрехи  Simple Smile
Жижин честит празник  Hug
Лека вечер  Hug
Виж целия пост
# 313
Здр. и от нас. Голяма раздвижване в темата. Както казва ♥Пандичка♥ припомних си доброто старо време. Да се включа и аз за памперсите. Ние махнахме памперса още миналата година два месеца преди да родя. Помислих си, че ще ми дойде в повече да сменям памперси и на двамата. Махнахме го от раз и дневния и нощния. Нямаше проблем. Естествено се случва да се напишква нощно време но е много рядко. Задължително всяка вечер нощ към 1:00ч. се изпишкваме. Като той спи през това време. Много е смешен баща му го изправя в леглото и за да не го събуди си пишка в една кана като се полюшва. Много е сладък.
Лягаме си в 20:30ч. и се събужда в 8:30ч. сутринта. Сега като не е на градина не ще да спи на обяд и затова е много лесен вечерно време. Даваме му сока и за пет минути заспиват.
За дрехите и при нас е ад харесал си е два комплекта на Мики маус и няма сваляне. Даже ми е неудобно вече като го изведа с тези дрехи, защото си представям какво си мислят хората, но няма оправия за това.
Искам да питам мамчетата на момченца вашите деца имат ли афинитет към козметика? Моя само чака да докопа чантата с гримовете и гледайте какво става. Цапоти се яко.
Виж целия пост
# 314
Здравейте!

В момента нямам време да ви пиша за Валчето. Само ще кажа, че и двамата са добре и щуреят. :0

Интересува ме как може да се стигне от Централна гара до ИСУЛ? ( Всъщност нали това е другото име на Царица Йоана?)
Близо ли са двете точки?
И още, ако можете да ми кажете дали има интеренет в болницата, който може да се ползва от пациентите?

Ще ви бъда много благодарна за отговорите! Хубав ден! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия