Лондон - 3

  • 73 237
  • 738
# 690
 Marylebone  е добър квартал , за конкретния хотел не знам.

Цената на easyBus на място е  9 паунда еднопосочно/ 16 паунда в двете посоки.
Аз съм кацала с четири часа закъснение и ми презавериха билета без да доплащам въпреки , че в общите условия мисля пише до 60 мин.
Виж целия пост
# 691
Благодаря! Самолета би трябвало да кацне към 7 сутринта. Гледам че в интервала м/у 7 и 9 ч. в сайта дава цена 12 лири. А на място ще е 9 лири, така ли? В същото време преди 7 цената я дава 2 лири онлайн.
Извинявайте ако е тъп въпросът, но с тези най-различни цени на билетити ме стана голяма каша.
Виж целия пост
# 692
Marylebone  е добър квартал , за конкретния хотел не знам.

Цената на easyBus на място е  9 паунда еднопосочно/ 16 паунда в двете посоки.
Аз съм кацала с четири часа закъснение и ми презавериха билета без да доплащам въпреки , че в общите условия мисля пише до 60 мин.

Какво имаш предви като казваш на място ? Един вид да седя на спирката и буса мине и спре мога да се кача и да платя само 9 паунда ? Ами ако няма местя и закъснея за полета ? Може би номера минава само от летището за към града но от града към летището си е доста рисковано.
Виж целия пост
# 693
Аз искам като пристигна на летището да си купя на място билет за първия възможен автобус към центъра и за навръщане вече за определен ден и час, защото той ще е сигурен. Такава цена ме вълнува.
Виж целия пост
# 694
Аз искам като пристигна на летището да си купя на място билет за първия възможен автобус към центъра и за навръщане вече за определен ден и час, защото той ще е сигурен. Такава цена ме вълнува.

Казах я вече  - 9 паунда/16 паунда за двете посоки.


П.С. Това са дребни сметки , но ако примерно 30 мин. преди вашия полет цената е само 2 лири може да купите онлайн и ще ви качат без проблем за по-късен час.
Много рядко се случва да няма място в автобуса към летището и дори в тази ситуация има още автобуси които тръгват на подобни цени от същото място така , че няма да изпуснете полета си.
Виж целия пост
# 695

Казах я вече  - 9 паунда/16 паунда за двете посоки.
И това е като си купиш билета от буса и независимо в коя посока и как резервираш час за връщането  ? Никога не съм го правила този номер, но и билетите винаги са ми били по евтини. Декември ми се налага да пътувам за Бг и билетите са ми по 14 паунда в едната посока ...


П.С. Това са дребни сметки , но ако примерно 30 мин. преди вашия полет цената е само 2 лири може да купите онлайн и ще ви качат без проблем за по-късен час.
Много рядко се случва да няма място в автобуса към летището и дори в тази ситуация има още автобуси които тръгват на подобни цени от същото място така , че няма да изпуснете полета си.

Това което мен ме притеснява, че буса го хващам на магистралата (в 6 сутринта)и не ми се виси сама ако буса не ме качи...

Виж целия пост
# 696
Това е цената в офиса на easyBus на летище Лутън.
Аз винаги купувам онлайн. Ако нещо се обърка отменяш резервацията и парите ти се пазят в акаунта за нова резервация.
Виж целия пост
# 697
Това е цената в офиса на easyBus на летище Лутън.
Аз винаги купувам онлайн. Ако нещо се обърка отменяш резервацията и парите ти се пазят в акаунта за нова резервация.

В такъв случай означава, че не можеш да се качиш просто ей така на буса от Лондон Simple Smile
Май ще се ориентирам към влака, така или иначе гарата ми е на 10 мин пеша от нас. Някой има ли инфо после колко се чака за буса до летището и колко минути е пътя ?
Виж целия пост
# 698
Със сигурност е възможно да закупиш билет и в автобуса към летището ( разбира се ако има места , но мисля винаги има особено толкова рано) , или дори на летището да закупиш билет само за обратната посока Simple Smile
Иначе от жп гарата в Лутън и после трансфера до летището отдели грубо 30 мин. всичко с чакането за да си сигурна.

Ти си прецени как ти е най-удобно и бързо.
Виж целия пост
# 699
Със сигурност е възможно да закупиш билет и в автобуса към летището ( разбира се ако има места , но мисля винаги има особено толкова рано) , или дори на летището да закупиш билет само за обратната посока Simple Smile
Иначе от жп гарата в Лутън и после трансфера до летището отдели грубо 30 мин. всичко с чакането за да си сигурна.

Ти си прецени как ти е най-удобно и бързо.

Влака ми е по удобен и цената е 22 паунда отиване и връщане, но този трансфер с буса толкова рано ме плаши ... ще пътувам и в делничен ден, така че няма и кой да ме закара до летището, а живея само на 20 минути от него Simple Smile  Mr. Green

Мерси за инфото все пак.
Виж целия пост
# 700
Всъщност аз не знам буса да спира някъде на магистралата близо до Лутън така , че влака е единствената ти опция.
Виж целия пост
# 701
Буса спира на  Финчли роуд енд Фрогнал, както и до  Брент Кросс на магистралата  Wink
Виж целия пост
# 702
А , да Финчли роуд   и  Брент Крос , но останах с впечатление , че живееш някъде по близо до Лутън.
20 минути ти е с влак предполагам Simple Smile
Виж целия пост
# 703
Влака в обратна посока ме кара до Финчи за 10 минути Simple Smile
Виж целия пост
# 704
Както и да е - най-удобно мисля ти е с влак.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия