Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 536 218
  • 3 380
# 1 590
Да, знам че е рано, но при предишните два пъти гърдите ме боляха, а сега в деня на цикъла спряха .
Виж целия пост
# 1 591
Момичета, тази сутрин отново направих тест и втората чертичка отново е бледа.Незнам вече какво да си мисля? Кръвният тест на гладно и жадно ли се прави?
Виж целия пост
# 1 592
Очевидно има бременност, не знам какво все още те съмнява. Да, уринният тест няма да ти покаже как и дали се развива бременността. Ако си много притеснена пускаш кръвен през 48 ч. и ако ЧХГ се удвоява, значи всичко е наред на този етап.
Виж целия пост
# 1 593
Притесняваме това, че на 4-5 ден закъснение чертичките са много бледи.Живея в малък град и тук ако днес дам кръв ,резултат ще има утре следобяд.Най-добре е май днес да звънна на докторката да чуя и тя какво ще каже
Виж целия пост
# 1 594
Да, чертичките няма как да проговорят дали бременността се развива, ако това очакваш.
Виж целия пост
# 1 595
За съжаление е така, а на мен май това ми се иска  Simple Smile Wink
Виж целия пост
# 1 596
Ma_ri ,
има ли вероятност да не сте засекли овуто точно. Може да е била малко по-късно отколкото си мислиш.
Можеш ли да снимаш теста? Втората черта стига да е видима,розова и в рамките на времето на отчитане всичко е наред. Обади се на докторката и си запиши час за др.седмица - ако има Б, ще се види. Това че не те болят гърдите нищо не значи. Не се шашкай излишно.
Успех мила
Виж целия пост
# 1 597
Ma_ri ,   
има ли вероятност да не сте засекли овуто точно. Може да е била малко по-късно отколкото си мислиш.
Можеш ли да снимаш теста? Втората черта стига да е видима,розова и в рамките на времето на отчитане всичко е наред. Обади се на докторката и си запиши час за др.седмица - ако има Б, ще се види. Това че не те болят гърдите нищо не значи. Не се шашкай излишно.
Успех мила
Благодаря ти.Чух се сега с лекарката и ми каза в петък пак да направя тест и да и се обадя след това да се разберем как да действаме
Виж целия пост
# 1 598
http://prikachi.com/images/745/9154745M.jpg
http://prikachi.com/images/744/9154744B.jpg
Може ли да кажете мнение за този ббтест.Дали да правя нов или няма смисъл.
Виж целия пост
# 1 599
За мен е отрицателен.
Виж целия пост
# 1 600
Има нещо но може би е много рано, утре сутрин повтори пак, желая ти късмет
Виж целия пост
# 1 601
Отрицателен е.
Виж целия пост
# 1 602
Благодаря ще вида утре трябва да ми дойде ако не тогава ще направя тест Simple Smile
Виж целия пост
# 1 603
И аз не виждам втора черта.
Виж целия пост
# 1 604
На тази марка друг път случвало ли се е леко да прозира чертичка така или винаги са напълно бели ?и аз съм имала такъв тест,но го сметнах за отрицателен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия