Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 536 228
  • 3 380
# 1 575
Да ви попитам, нормално ли е тестовата линия ,  да е доста по наситена от контролната  !☺

Наситеността на чертичката зависи от стойността на ЧХГ. Естествено е първо чертата да е бледа, а след това да стане дори по-тъмна от контролната. ЧХГ се покачва много бързо и стига доста високи стойности. Тестовете при теб вече са излишни и водят до вманиачаване.
Виж целия пост
# 1 576
Благодаря  , слънчице,  наистина може би е малко лудо😮, днес ми беше последния тест ! Май наистина за някаква моментна  сигурност  ( пък и ми беше останал от комплекта за ову) аз някъде бях писала ,  че при миседа ми в 7 седмица тестовата черта беше по бледа ,  затова го направих!😀😀
Виж целия пост
# 1 577

Здравейте момичета. Днес ми е 11 ден след ЕТ и искам да ви покажа два теста . Правени са онзи ден и днес. Това което ме притеснява е че днешният не е поне една идея по наситен.
Виж целия пост
# 1 578
Снимките  не са с добро качество  , аз почти не виждам втора черта 😐,  може би е още рано!След  няколко дни пак и ще се насити😀
Виж целия пост
# 1 579
Аз виждам две много бледи втори черти, но бих те посъветвала да си вземеш и друга марка.
Виж целия пост
# 1 580
Да наистина снимката е доста замазана, поитах да кача друга но ми дава грешка Rage  В понеделник ще взема друга марка за проба
Виж целия пост
# 1 581
Според мен си бременна, Аги, пусни кръвен
Виж целия пост
# 1 582
Възможно ли е, 12 дена след овулацията още да нямам симптоми, тестът да ми е отрицателен и все пак да съм бременна Grinning Сигурно звучи фантастично....
Виж целия пост
# 1 583
за симптомите - абсолютно, дори е странно ако ги имаш
за теста - пак е възможно, зависи от теста
Виж целия пост
# 1 584
Възможно ли е, 12 дена след овулацията още да нямам симптоми, тестът да ми е отрицателен и все пак да съм бременна Grinning Сигурно звучи фантастично....

Напълно е възможно. Даже най-вероятно си бременна. А ако имаш и отрицателен тест след закъснение - съвсем.
Виж целия пост
# 1 585
Момичета, да споделя и аз, последна М на 15.06, засечена овулация 28.06.Трябваше да ми дойде на 14-15.06, но го няма.На 2 дни закъснение направих тест и се появи мнооого бледа втора черта.Дали съм бременна според вас?
Виж целия пост
# 1 586
да
Виж целия пост
# 1 587
Дано си права.Толкова го чакам.Имам преди това два мисед аборта.Това, което ме притеснява е, че нямам никакви симптоми
Виж целия пост
# 1 588
щом си с два миседа, чуй се с доктор задължително и дано този път да е успешна!!
Виж целия пост
# 1 589
По принцип е рано за симптоми, само дали не е въображаема чертата, че доста такива мноооого бледи сме виждали. Ако искаш качи снимка на теста.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия