Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 536 215
  • 3 380
# 1 620
Не соорим, обсъждаме си.
Ето ти и двата пъти си имала основание за кръвен тест. Но в случая на момичето наистина нямаше ☺
Виж целия пост
# 1 621
Здравейте,
преди 2 месеца в 10 г.с. преживях кюретаж. Според вас колко време след процедурата може да ми показва положителен тест ? След втория цикъл засякох овулация на 16 ден, по принцип ми е на 12-ти ден и имам разни съмнения, които ме побъркват вече. Уж имах закъснение, но прокървих за няколко дни, след което си направих тест с много бледа втора чертичка и ми се появи тогава пък кафеникаво зацапване. Ходих на лекар, но нищо не се вижда и не се знае какво ми се случва, вика ме пак на преглед след седмица. Днес на обяд пак направих тест и ми се струва с една идея по-наситена чертичка от предишния, който тогава беше с първа урина.
Ето снимка от тестовете :

Скрит текст:
Горният е от днес на обяд, а долния от преди 2 дни сутринта, даже на снимката май не му личи, че има чертичка, иначе повече се забелязва. Какво мислите ?
Виж целия пост
# 1 622
Знам че уж маааксимум до 6 седмици след кюретажа може да има някакво остатъчно ЧХГ, но то сигурно по-голямата част от тях са ти минали още докато си чакаш първия цикъл, т.е. по-скоро това е нова бременност. Виждам някаква мнооого бледа черта, кой ден закъснение е това?
Виж целия пост
# 1 623
Знам че уж маааксимум до 6 седмици след кюретажа може да има някакво остатъчно ЧХГ, но то сигурно по-голямата част от тях са ти минали още докато си чакаш първия цикъл, т.е. по-скоро това е нова бременност. Виждам някаква мнооого бледа черта, кой ден закъснение е това?

Ми не знам вече как да го броя, защото имах кървене около дата на цикъла, иначе да кажем 7 дни, но ми беше по-късно овулацията този месец, като никога на 16-ти ден. А чертичкиките на живо се виждат по-ясно.
Виж целия пост
# 1 624
И моето питане е след какво закъснение е втория; защото би трябвало и след  1 ден да е много по наситена,  при мен 5 дни преди закъснение беше  ясно видима!  Може би утре сутрин отново тест на друга марка и тогава дано се вижда.
Виж целия пост
# 1 625
Аз съм чела, че до 2 месеца може да се засече ЧХГ след аборт или раждане.Изчакай още няколко дни и направи отново тест.Желая ви късмет Blush
Виж целия пост
# 1 626
И моето питане е след какво закъснение е втория; защото би трябвало и след  1 ден да е много по наситена,  при мен 5 дни преди закъснение беше  ясно видима!  Може би утре сутрин отново тест на друга марка и тогава дано се вижда.

Разликата между двата теста е 2 дни, като този от днес дори не е с първа урина. Възможно ли е по-бавно просто да се покачва ЧХГ-то, знам ли вече ? При предната бременност си имах ясна чертичка, но знам че има родени бебчета и от бледи чертички. Какви ли мисли не ми минаха през главата, естествено лоши най-вече. Да, сутринта мисля да направя още един и накрая и кръвен, ако трябва или направо след няколко дни на преглед.

П.П. минах ги тези 2 месеца, затова съм съвсем в чуденка
Виж целия пост
# 1 627
След 16-тия ден сметни още 14 дни, ако са минали значи имаш закъснения. Чертата не е задължително да е наситена на 1 ден закъснение, още по-малко пък при по-късна О. На преглед нищо няма да се види, докато ЧХГ не стане 1000 поне.

А за 2-та месеца, не знам, нереалистично ми се вижда, то много зависи в коя седмица е бил аборта, колко високо е било ЧХГ-то и т.н., но е възможно и такива случаи да има  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 628
Да, при някои жени чхг  нараства  по бавно! Най добре кръвен и лекар! А глухарче е споделила, че може и до два месеца да има остатъчно чхг, възможно е !
Виж целия пост
# 1 629

Ми не знам вече как да го броя, защото имах кървене около дата на цикъла, иначе да кажем 7 дни, но ми беше по-късно овулацията този месец, като никога на 16-ти ден. А чертичкиките на живо се виждат по-ясно.

Днес кой ден от цикъла ти е?
Виж целия пост
# 1 630

Ми не знам вече как да го броя, защото имах кървене около дата на цикъла, иначе да кажем 7 дни, но ми беше по-късно овулацията този месец, като никога на 16-ти ден. А чертичкиките на живо се виждат по-ясно.

Днес кой ден от цикъла ти е?

ами 35-ти ден ми е, принципно ми е на 27-28....а имах и кървене около датата на цикъла. Пък и както споменах О ми беше по-късно, на 16-ти ден
Виж целия пост
# 1 631

Ми не знам вече как да го броя, защото имах кървене около дата на цикъла, иначе да кажем 7 дни, но ми беше по-късно овулацията този месец, като никога на 16-ти ден. А чертичкиките на живо се виждат по-ясно.

Днес кой ден от цикъла ти е?

ами 35-ти ден ми е, принципно ми е на 27-28....а имах и кървене около датата на цикъла.

Ако О е била на 16ти ден и сметнем лутеална фаза средно 14 дни, то деня на очакваната М е бил 31ви ден от цикъла(без значение, че по принцип цикъла ти е 27-28 дни).Това означава, че имаш 4 дни закъснение. Изчакай още малко и повтори теста. Ако чертичката е по-наситена от предния тест, значи ЧХГ расте и си бременна.

П.П. Ако овулацията си я засякла с тестове, може и да е била по-късно от 16ти ден, тъй като тя настъпва до 48 часа  след положителния тест. Ако е така, тогава закъснението е по-малко.
Виж целия пост
# 1 632

Ми не знам вече как да го броя, защото имах кървене около дата на цикъла, иначе да кажем 7 дни, но ми беше по-късно овулацията този месец, като никога на 16-ти ден. А чертичкиките на живо се виждат по-ясно.

Днес кой ден от цикъла ти е?

ами 35-ти ден ми е, принципно ми е на 27-28....а имах и кървене около датата на цикъла.

Ако О е била на 16ти ден и сметнем лутеална фаза средно 14 дни, то деня на очакваната М е бил 31ви ден от цикъла(без значение, че по принцип цикъла ти е 27-28 дни).Това означава, че имаш 4 дни закъснение. Изчакай още малко и повтори теста. Ако чертичката е по-наситена от предния тест, значи ЧХГ расте и си бременна.

П.П. Ако овулацията си я засякла с тестове, може и да е била по-късно от 16ти ден, тъй като тя настъпва до 48 часа  след положителния тест. Ако е така, тогава закъснението е по-малко.

Да, само с тест я засякох овулацията, права си, че може и след 16-ти ден да е била.  Еми ще стане ясно тези дни. Аз заради прокървяването се притесних и избързах с ходенето на лекар, но иначе от тази гледна точка поне всичко е наред, вече и зацапване няма. Гърдите са ми наедрели, но не ме болят.
Виж целия пост
# 1 633
Днес на обяд реших да направя пак тест, този път на различна марка (Clear choice) и показвам резултата :

Скрит текст:
Какво мислите ? Насища ли се според вас или си въобразявам ( в накой от предните ми постове има снимки за сравнение ) ? Вече не може да говорим, че засича ЧХГ-то от предната бременност, която приключи преди малко повече от 2 месеца, нали.. ? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 634
Да, тази чертичка е по-ясна. За да е от предна бременност, ми се струва, че е минало твърде много време, но все пак никой от нас не е лекар тук, за да каже със сигурност. Ако беше от предишна, си мисля, че трябва да избледнява, а не да се насища. Пусни си кръвни и ако се покачват, значи си пак отначало Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия