Колики при новородено на АМ

  • 38 198
  • 67
# 45
При нас коликите започнаха точно на 15-ия ден. Не знам дали при вас е от млякото или просто им е дошъл моментът. Аз смених няколко вида капки докато стигнахме до тези, с които получи най- голямо облекчение- Абоколикен. Успех!
Виж целия пост
# 46
Nelly* ако не ме лъже паметта и в Инфакола активната съставка е Симетикон той запича. Спри инфакола и виж как е положението, Биогая би трябвало да върши работа. Не се тормози, че храниш детето с Адаптирано мляко. Моя син е хранен само така, аз също нямах кърма. Млеката съдържат всички нужни вещества за пълноценен растеж и имунитет на детето.
Пробвай да храниш бебето през нощта и виж ще се успокои ли. Другото е много гушкане и търпение. Шум от сешоар и аспиратор ги успокоява.
Виж целия пост
# 47
Здравейте мами и Честита Коледа,
след дълго лутане из промените в форума прецених,че май тук трябва да пиша  newsm78 та по въпроса ми ... Ние сме мънички само на 15 дни,още когато се прибрах ме на 5-тия ден вкъщи педиатърката дойде прегледа ни и установи,че имаме колики (нещо което мен ме съмнява все още защото малката грам не плаче ) та предписа ни Инфакол и аз като една "послушна"мама си и го давах преди всяко ядене и сега ефекта е запечен.От вчера не и давам капки,за да и се пооправи коремчето.Препоръчаха ми да сменя Инфакола с Шуслерова сол номер 7 newsm78 някой да има някакви впечатления от нея ще съм благодарна да ги сподели   bouquet
Виж целия пост
# 48
Aleksandra Vasileva бебето е много малко и ако няма дискомфорт и плач не му давай нищо. Като спре Инфакола ще се оправи изхождането до 2-3 дни. Хубаво е да пие водичка.
За Шуслеровата сол нямам личен опит, но колкото по-малко излишни неща се дават толкова по-добре.
Виж целия пост
# 49
Aleksandra Vasileva бебето е много малко и ако няма дискомфорт и плач не му давай нищо. Като спре Инфакола ще се оправи изхождането до 2-3 дни. Хубаво е да пие водичка.
За Шуслеровата сол нямам личен опит, но колкото по-малко излишни неща се дават толкова по-добре.

И аз съм на това мнение,че колкото по-малко излишни неща се дават толкова по-добре  Simple Smile пием водичка,пием и чай и АМ защото кърма нямам ... единствения дисконфорт който изразява е от време на време си сгъва крачетата към коремчето няколко пъти измрънква и това е и аз за това реших да спра Инфакол-а.
Благодаря за бързия отговор   bouquet
Виж целия пост
# 50
Това, което прави с крачетата към коремчето по принцип е признак за коликите, но явно са леки при вас за сега. Всички капки за колики, съдържащи Симетикон водят до запек. До колко облекчават е друг въпрос - при моето дете не бяха много ефективни.
Весела Нова година Ви желая!
Виж целия пост
# 51
Това, което прави с крачетата към коремчето по принцип е признак за коликите, но явно са леки при вас за сега. Всички капки за колики, съдържащи Симетикон водят до запек. До колко облекчават е друг въпрос - при моето дете не бяха много ефективни.
Весела Нова година Ви желая!

Според мен капките са измислени повече за успокоение на майката,а не толкова за облекчение на детето,но ... Благодаря за отговора и весело посрещане на празниците и на Вас  Simple Smile
Виж целия пост
# 52
Здравейте Мами  bouquet как са бебоците Heart Eyes

Ние си продължаваме с коликите но поне запека изчезна за сега Rolling Eyes
мен ме е лепнал някакъв вирус и сега треперя да не се зарази малчо Confused в аптеката ми казаха че нищо не мога да му давам дори Панадол че нямал два месеца newsm78, не ми се мисли какво ще го правя ако се разболее ooooh!
Виж целия пост
# 53
Здравейте Мами  bouquet как са бебоците Heart Eyes

Ние си продължаваме с коликите но поне запека изчезна за сега Rolling Eyes
мен ме е лепнал някакъв вирус и сега треперя да не се зарази малчо Confused в аптеката ми казаха че нищо не мога да му давам дори Панадол че нямал два месеца newsm78, не ми се мисли какво ще го правя ако се разболее ooooh!


Здравей и на теб  Simple Smile малки сте за Панадол както и ние,но от майка ми знам за температура се мажат крачетата с олио (за готвене) и сол и се обуват чорапки и опит знам,че това сваля температура,както и обичайните компреси с оцет на челото друго неможе да правим засега  newsm78 но дано не ни се налага и бебоците са си здрави и доволни  baby_neutral
Виж целия пост
# 54
Здравейте Мами  bouquet как са бебоците Heart Eyes

Ние си продължаваме с коликите но поне запека изчезна за сега Rolling Eyes
мен ме е лепнал някакъв вирус и сега треперя да не се зарази малчо Confused в аптеката ми казаха че нищо не мога да му давам дори Панадол че нямал два месеца newsm78, не ми се мисли какво ще го правя ако се разболее ooooh!


Здравей и на теб  Simple Smile малки сте за Панадол както и ние,но от майка ми знам за температура се мажат крачетата с олио (за готвене) и сол и се обуват чорапки и опит знам,че това сваля температура,както и обичайните компреси с оцет на челото друго неможе да правим засега  newsm78 но дано не ни се налага и бебоците са си здрави и доволни  baby_neutral
За оцетени компреси съм съгласна/макар за толкова малко дете да не съм много сигурна дали е удачно/,но за сол и олио по краката-не  Naughty
Виж целия пост
# 55
Moeto bebe poluchava koliki kakvo trqbva da pravq i kakvi lekarstva da mu davam
Виж целия пост
# 56
Био Гая капки.
Виж целия пост
# 57
От 1ден на раждане сме давали на моя син HIPP combiotik и никога не е имал колики или някаква болка в коремчето.
Виж целия пост
# 58
Здравейте,ние сме на 1 месец бяхме на ам фризовом и фризолак 50 на 50,и проблем с колики не сме имали е да давах по 10 капки преди вечерното хранене еспумизан.Нашия татко живее в Лондон и ни изпрати аптамил комфорт против колики и *запек *затова давах фризовом)и от 4 дни откакто го пие има страшни адски колики сега незнам от млякото ли е или е дошал момента на коликите при вас имало ли е такива случей.ако е от млякото да го махам и да си минаваме пак на фризолак и фризовом,но ме е страх с това мешене на млеката.да изчакам ли малко време да мине да видим все пак всички го хвалят този аптамил много.ужасно съм объркана и нз какво да правя а ми се и спи.
Виж целия пост
# 59
След като детето се чувства добре с едно мляко, защо го сменяте?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия