Прочистване на организма от паразити

  • 957 270
  • 1 333
# 120

Този линк нищо не означава.
Има няколко души заливащи виртуалното пространство бълващи змии и гущери за ММС без да са запознати с продукта и без да са задоволително химично грамотни. И тези няколко души не изказват собствено мнение, а превеждат просто нещо си което е написал някой друг, те нямат собствено мнение. Обикновено са лекари или нещо от сорта, за които всеки алтернативен продукт свързан със здраве нещо им пречи .... ясно защо.
Съвсен нормално е продукта да е имал проблеми с одобряването  в еди си коя държава, мога да изброя на първо замисляне поне 5 добавки в България които имат проблем с одобряването им от официалната медицина.......и въпреки това действат благоприятно и оздравително.

Когато си поръчах ММС/ЦДС бях запозната  с всички подобнии на този линк истерии на няколко души в интернер че ММС е вреден. Употребявах го и нямам никакво намерение да търся лекар, нищо друго не ми се случи освен да изкара една шепа гной на храчки от гърлото ми, което ми облечки в някаква степен болките
Взимах го 4 дена и го спрях реших че ми е лошо от него, .........но ясвно съм сбъркала. Когато наистина ми стана , много зле и и нетърпими болки от всякъде и няма лекарство което да взема и лекар който да направи нещо по въпроса реших да взема пак ММС малко по голяма доза за 2 дни......е тогава излезе тази гной от гърлото ми, която облекчи болките ми.
Има много хора не като мен употребявали ММС 6 дни, а цели 21 колкото е пълния курс на пречистване и нищо лошон не им се е случило, аз лично не съм срещала отзив на потреботел на който ММС нещо да му е навредил и създал по големи проблеми от колкото е имал.


В момента започвам един друг продукт който не се продава масово по аптеките - Натанал, може би трябва да отида да се консултирам с личния, .......дали да го взимам, ами ако ми навреди?!?!?!
Най много да ми се изсмее и изгони, и разбира се че няма да го е чувал.
 
Съвсем нормално е лекари да критикуват ММС, Натанал или каквото и да е друго за което не са учили в университета. Още повече че подобни продукти вредят на бизнеса в медицината и може да излекуват някой и той да не отиде да даде пари на съответния лекар за преглед.  
Но човек трябва да се запознае със всички възможни гледни точки по даден въпрос и да си състави СОБСТВЕНО МНЕНИЕ, а не да се поддава на внушения респектиран от докторски титли както в дадения линк.

Просто някои хора като си нямат работа и почват да бълват статии по форуми и собствени блогове че ММС е равно на белина, което разбира се не е вярно. И най смешното е че хората ги взимат за компетентни, за големи химици...............а те просто превели и ПРЕПИСАЛИ някаква статия, тоест копи-пейст умници.


  
Виж целия пост
# 121
  Малко повече за ММС :...

Този линк нищо не означава. .....
.....
ИваИ,   202uu
Виж целия пост
# 122
Здравейте! А кои прочиствания са подходящи за деца и кърмачки? Някой запознат ли е?
Виж целия пост
# 123
Записвам се да чета.
Виж целия пост
# 124
Препоръчвам ви да прочетете книгата "Самолечение само с вода" на Димитър Станев. Ето и отзиви за книгата: http://watchtowerman.blog.bg/technology/2009/03/15/gladolechenie … insko-lice.305248
http://watchtowerman.blog.bg/technology/2009/01/11/gladolechenie-na-diabet.275785
Според Паразитната теория токсините, бактериите и паразитите са виновни за почти всички болести:
http://www.zdraveto.eu/catalog/folder_02/2_01a.htm
За голямо съжаление паразитите трудно се откриват със стандартните изследвания. Най-трудно е организма да се избави от тениите...но не е и невъзможно...

Книгата "Самолечение само с вода" на Димитър Станев е налична за безплатно сваляне от сайта http://www.spiralata.net/
Виж целия пост
# 125
Аз за ММС четох из английски сайтове, че е белина, която се използва за индустриални цели. Затова някои хора се чувстват изключително зле от ММС. Аз лично го купих и чак после попаднах на тази информация - и, познайте, парите ми отидоха на кино, защото се отказах да го ползвам.
Виж целия пост
# 126
Adriana71, от къде го купи?
Виж целия пост
# 127
не разбирам много, но се записвам да следя и да се уча
Виж целия пост
# 128
Аз за ММС четох из английски сайтове, че е белина, която се използва за индустриални цели. Затова някои хора се чувстват изключително зле от ММС. Аз лично го купих и чак после попаднах на тази информация - и, познайте, парите ми отидоха на кино, защото се отказах да го ползвам.
не са съвсем на вятъра ...дезинфекция на ВЦ ...и др приложения  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 129
Аз за ММС четох из английски сайтове, че е белина, която се използва за индустриални цели. Затова някои хора се чувстват изключително зле от ММС. Аз лично го купих и чак после попаднах на тази информация - и, познайте, парите ми отидоха на кино, защото се отказах да го ползвам.
не са съвсем на вятъра ...дезинфекция на ВЦ ...и др приложения  Joy Joy Joy

Ако искате може да си пишете на лични. Все пак времето ми (сигурна съм и на другите) е прекалено ценно, за да влизам в темата да чета мнения на хора на светлинни години от обекта на разговор. Не ви ли дразни фактът, че после тази тема ще ви изскача чак до 50-та си страница в "отговори"??? Въпросът е риторичен, не очаквам отговор. Просто си живейте живота... извън теми като тази. Благодаря ви за разбирането!   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 130
Интересна и много полезна тема   bouquet Благодаря на всички публикувли рецепти и изказали лични впечатления !
Виж целия пост
# 131
Аз за ММС четох из английски сайтове, че е белина, която се използва за индустриални цели. Затова някои хора се чувстват изключително зле от ММС. Аз лично го купих и чак после попаднах на тази информация - и, познайте, парите ми отидоха на кино, защото се отказах да го ползвам.
не са съвсем на вятъра ...дезинфекция на ВЦ ...и др приложения  Joy Joy Joy

Става и за друга дезинфекция. Пих го преди два и повече месеца и съм жива и то така да се каже малко ударна доза. Според мен действа много добре на ОСТРИ ПРОБЛЕМИ стига да се уцели дозата. По горе съм описала че ми е помогнал в изключително критичен и подлудяващ момент. Върху основният ми хроничен проблем свързан с гърло и артрит по стави и меки тъкани ...беше възникнал ...и друг много остър от типа грип вируси.....и комбинацията беше ад.  Острия проблем почна да затихва много бързо след първия прием ММС по горе съм го описала....

За хроничния ми проблем нямам смелост да ползвам ММС. Според разпространителите му препарата се пие до като изчезнел проблема, ако е хроничен което може да отиде и месеци и година. Лишаването на витамин С и антиоксиданти за толкова много време по десет-дванадесет часа на денонощие не е за мен, не мога да издържа на такова нещо...за това не го ползвам. В смисъл че приема на ММС е 8 или 10 часа и след това още два часа не е желателно витамин С и антиоксиданти.
Виж целия пост
# 132
Здарвейте,

Аз лично не съм използвала ММС, но моята майка, която е с диабет го вземаше за очистване на организма от патогени. Тя вземаше по 3 капки през един  час за 10 дена след това почива и пак по същата схема като към края намалява капките на по 2.
Същият този човек (Велико Петков) препоръча и една китайска хранителна добавка, която се казва ЧИН ЧОН. Тя е за прочистване на организма от паразити. Мисля да я пробвам, защото сега е точният момент за прочисване на организма от всякакви паразити, дори в мозъка.

Виж целия пост
# 133
Здарвейте,

Аз лично не съм използвала ММС, но моята майка, която е с диабет го вземаше за очистване на организма от патогени. Тя вземаше по 3 капки през един  час за 10 дена след това почива и пак по същата схема като към края намалява капките на по 2.
Същият този човек (Велико Петков) препоръча и една китайска хранителна добавка, която се казва ЧИН ЧОН. Тя е за прочистване на организма от паразити. Мисля да я пробвам, защото сега е точният момент за прочисване на организма от всякакви паразити, дори в мозъка.


Силви,а майка ти има ли видимо подобрение,моля те дай някакво подробности за това как и се е отразило
Виж целия пост
# 134
Здравейте,

Аз лично не съм използвала ММС, но моята майка, която е с диабет го вземаше за очистване на организма от патогени. Тя вземаше по 3 капки през един  час за 10 дена след това почива и пак по същата схема като към края намалява капките на по 2.
Същият този човек (Велико Петков) препоръча и една китайска хранителна добавка, която се казва ЧИН ЧОН. Тя е за прочистване на организма от паразити. Мисля да я пробвам, защото сега е точният момент за прочистване на организма от всякакви паразити, дори в мозъка.


Силви,а майка ти има ли видимо подобрение,моля те дай някакво подробности за това как и се е отразило


Не знам какво имаш предвид под видимо подобрение, но тя се чувства добре.
Резултатът не се появява веднага, след втория прием. Вземат се определено време, след това се почива и пак се започват (по определена схема), която Велико и  даде след прегледа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия