Отслабване със Сиофор - тема 3

  • 126 902
  • 778
# 60
Какво трябва да ми говори резултат гликиран хемоглобин 6,37  newsm78 ?
Редактрам се, че заради дъжда ли или друго два пъти писах и накрая и двата поста се запазили. Ще добавя, че за тълкуването на гликирания трябва да се отчете дали се правят хипогликемии. Възможно е определени пикове да се тушират от такива кризи и за се добие погрешна представа.         
Виж целия пост
# 61
Какво трябва да ми говори резултат гликиран хемоглобин 6,37  newsm78 ?
норма до 6,1%
4% = средна кръвна глюкоза 3.30 mmol/
5% = средна кръвна глюкоза 5.0 mmol/
6% = средна кръвна глюкоза 6.7 mmol/
7% = средна кръвна глюкоза 8.4 mmol/
8% = средна кръвна глюкоза 10,1 mmol
9% = средна кръвна глюкоза 11.8 mmol/l
Всяко увеличаване на А1с с 1% отговаря на по-високо средно ниво на кръвната глюкоза с около 1.7 mmmo/l
Надявам се да няма разлика между референтните стойности на лабораториите.
Виж целия пост
# 62
Какво трябва да ми говори резултат гликиран хемоглобин 6,37  newsm78 ?
норма до 6,1%

Надявам се да няма разлика между референтните стойности на лабораториите.

На моята бланка пише до 6,4. Но ясно, че е на границата.
Виж целия пост
# 63
 момичета, от 10 дена съм и на 90дд, иначе продължавам със спорта 3 пъти седмично. откакто съм включила тази диета съм свалила 5 кг. Явно просто трябва при мен да се вземат всички мерки накуп. а толкова кг не съм сваляла от години
Виж целия пост
# 64
момичета, от 10 дена съм и на 90дд, иначе продължавам със спорта 3 пъти седмично. откакто съм включила тази диета съм свалила 5 кг. Явно просто трябва при мен да се вземат всички мерки накуп. а толкова кг не съм сваляла от години
       
              Браво,мила,продължавай и успех !   bouquet
Виж целия пост
# 65
[ [/quote]       
              Браво,мила,продължавай и успех !   bouquet
[/quote]
мерси, дано така и да продължи  Grinning
Виж целия пост
# 66
Купила съм си огромно количество банани.Я моля ви, споделете някоя рецептичка за кремче, съобразена със начина по който трябва да се храним. Wink
Виж целия пост
# 67
Момичета, аз ще се боря без лекарства. Така каза док. Гликираният хемоглобин е 6,37. Изхвърляне на най-съблазнителните, но вредни храни, и хранене по малко на 2 часа. Не знам дали ще успея........
Виж целия пост
# 68
Момичета, аз ще се боря без лекарства. Така каза док. Гликираният хемоглобин е 6,37. Изхвърляне на най-съблазнителните, но вредни храни, и хранене по малко на 2 часа. Не знам дали ще успея........
доколкото разбирам, успяла си веднъж. Ще успееш пак, не се съмнявам!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 69
Здравейте. Пия Метфогамма 1000 от около 2 месеца, както и се инжектирам с Байета. При последните изследвания /преди да започна с лекарствата/ кръвната ми захар на гладно беше 7.4, а имунореактивния инсулин - 104. Освен това съм и с високо кръвно за което също взимам лекарства. ИТМ при мен е 45  Embarassed при последните изчисления, което е ужасно много.
Честно казано определено усещам намаяване на апетите от лекарствата, но постоянно съм със стомашни проблеми. В началото на лечението започнах с Виктоза на мястото на Байетата, но понеже от здравната каса решиха да не ми я отпуснат се наложи да сменя лекарството. Често ми се случва да имам и световъртежи, което е доста неприятно. Все пак съм решила да не се отказвам и да постигна добри резултати Simple Smile
Виж целия пост
# 70
Здравей, принцесо  Grinning Каква ти е дозата на Метфогамма?
Виж целия пост
# 71
Здравей, принцесо  Grinning Каква ти е дозата на Метфогамма?

В момента 2 пъти по 1000, но лекарката ми иска да го докараме до 3X1000. Проблема е че всяко увеличение на лекарствата води до нови стомашни неразположения  Embarassed
Виж целия пост
# 72
Здравей, принцесо  Grinning Каква ти е дозата на Метфогамма?

В момента 2 пъти по 1000, но лекарката ми иска да го докараме до 3X1000. Проблема е че всяко увеличение на лекарствата води до нови стомашни неразположения  Embarassed
аз нямам такива проблеми с Метфогама, пия по време на хранене /по средата някъде между хапките/
Виж целия пост
# 73
Здравей, принцесо  Grinning Каква ти е дозата на Метфогамма?

В момента 2 пъти по 1000, но лекарката ми иска да го докараме до 3X1000. Проблема е че всяко увеличение на лекарствата води до нови стомашни неразположения  Embarassed
аз нямам такива проблеми с Метфогама, пия по време на хранене /по средата някъде между хапките/

И аз така го пия и вече съм доста по-добре, по рядко ми се отразява на стомаха. Надявам се скро да свикна с него и да изчезнат страничните ефекти.
Да питам какъв хранителен режим сте си избрали за подпомагане ефекта от лекарствата. Лекуващата ме лекарка каза да не избягвам абсолютно нищо, но да намаля сериозно количеството на храната.
Виж целия пост
# 74
Лекуващата ме лекарка каза да не избягвам абсолютно нищо, но да намаля сериозно количеството на храната.
   
      Това е НАЙ-ВАЖНОТО, значително ПО-МАЛКО ХРАНА.  newsm10
   Успех в борбата с глада.   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия