За бебета и деца от 0+ месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 31

  • 31 524
  • 776
# 420
Самоцитирам се:
За очен лекар - ние сме много доволни от детската очна лекарка в 3 градска - д-р Светла Русева. Тя преглежда и в 1-ва градска, но в 3-та е по-спокойно. Там има детски кабинет и страшно много деца с проблеми, които ходят на очни упражнения.  Peace
А докато стигнем до нея обиколихме бая лекарки, така че мога да я препоръчам с 2 ръце.  Peace
Работи по касата Peace
Виж целия пост
# 421
Здравейте имаме следните лекарства, лекарката каза, че няма значение как ще ги давам, но ви моля примерно да ми напишете преди или след ядене трябва ако е от значение: Изопринозин 3 пъти на ден, Макситрол в нослето - 3пъти, Нурофен - 3 пъти, Зиртек - 2 пъти, Витамин Ц - 1 път.

Ще съм ви благодарна   bouquet
Виж целия пост
# 422
Само да вметна, че температуропонижаващи давам единствено при нужда, никога не ги давам три пъти на ден примерно.
Виж целия пост
# 423
Изопринозин - за него май наистина нямаше значение (само веднъж съм го давала и не помня подробности)
Капки за нос капя сутрин по обяд и вечер преди сън. А междувременно правя и промивки с физиологичен разтвор (винаги са ни препоръчвани и то преди капките когато им е ред се прави)
Нурофен - давам само при нужда и аз.
Витамин С - когато е само веднъж давам сутрин
Зиртек - това ако е АБ (непознато ми е) си е на 12 часа в удобно за теб време освен ако нямаш друга схема препоръчана.
Виж целия пост
# 424
Деси - благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 425
Зиртек - това ако е АБ (непознато ми е) си е на 12 часа в удобно за теб време освен ако нямаш друга схема препоръчана.

Не е АБ, противоалергично е. Но и да е АБ, далеч не се дава на 12 часа- има такива на 8, на 12, на 24, всичко зависи от дозировката по предписание и вида на АБ.
Виж целия пост
# 426
svetl@ е писала 2 пъти че е изписано, както писах по-горе не ми е познато това лекарство и помислих че е АБ. Затова писах 12 часа. Иначе аз бих давала сутрин и вечер ако няма друга схема  Wink
Виж целия пост
# 427
Колко време след приключване на курса с АБ да давам пробиотика?
Виж целия пост
# 428
поне 10 дни
Виж целия пост
# 429
А такава "опашка" след АБ правите ли? С туя.
Виж целия пост
# 430
Колко време след приключване на курса с АБ да давам пробиотика?

Аз поне месец.

А такава "опашка" след АБ правите ли? С туя.

Да правя, с Туя и Монолия. За месец заедно с пробиотика.

 Hug
Виж целия пост
# 431
Пратих простия ми мъж за памперси на бройка , че нямаше нашия номер и взехме други да пробваме , а той глупака ги намокрил в дъжда , не са много мокри но си личи , че ги е валяло малко...какво да правя сега да ги хвърлям ли 20бр са
Виж целия пост
# 432
предполагам ги е понакапало от външната страна или??? ако е така мен лично не би ме притеснило никак
Виж целия пост
# 433
Пратих простия ми мъж за памперси на бройка , че нямаше нашия номер и взехме други да пробваме , а той глупака ги намокрил в дъжда , не са много мокри но си личи , че ги е валяло малко...какво да правя сега да ги хвърлям ли 20бр са

Не, разбира се.
Виж целия пост
# 434
От външната ги е накапало...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия