Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как да стерилизирам бутилките на бебето, когато сме на почивка?
Как мога да приготвя закуска за детето си сутрин, когато сме на почивка и нямаме достъп до микровълнова фурна или котлон?
Как мога да разплитам лесно заплетената коса на детето?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как да стерилизирам бутилките на бебето, когато сме на почивка?
-
Как мога да приготвя закуска за детето си сутрин, когато сме на почивка и нямаме достъп до микровълнова фурна или котлон?
-
Как мога да разплитам лесно заплетената коса на детето?
-
Какви са ефектите от използването на спрейове за коса?
-
Как да подстригвам бебето си?
нямам позната с дете на ясла и не знам кой да питам

, а са минали поне 3 часа, иначе си пие по 150, мисля дали не е време за захранване, въпреки че искам да захраня на 6 месеца, не знам килограмите и ръста имат ли значение, той е 67 см 7.400, имам орзова каша, не съм я отваряла
ходих преди малко да дам всички документи и ме питаха утре или в понеделник да почва , аз викам утре и без това сега съм я надъхала(така да се каже)че ще ходи на дом и тя щастлива , а и така поне само четвъртък и петък ще е там после малко да се успокой...ох уж бях куражлийка , а сега ми се сви всичко