За бебета и деца от 0+ месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 31

  • 31 524
  • 776
# 540
Не са за нас.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 541
Бихте ли ми казали , първия ден на малката когато отиваме на ясла , трябва ли да нося нещо там(почерпка или цвете) newsm78 нямам позната с дете на ясла и не знам кой да питам
Виж целия пост
# 542
както го чувстваш, за мен и детето беше такъв стрес първоят ден, че само такива неща ми липсваха, на вс отгоре го взеха и ни изгониха на бързо, да не сме се разделяли със сълзи и сополи, че децата се разтройвали повече....

А поводи за цветя и бонбони ще имате достатъчно, или може спокойно след някой друг ден да им занесеш...
Виж целия пост
# 543
Първият ден в ясла/градина определено не е за бонбони, цветя и почерпки.
Наистина стреса е ужасен, и за детето, и за мама.
Виж целия пост
# 544
Евита, и аз не съм носила нищо в яслата първия ден Simple Smile

Ах.не!, може да са колики, а може бебенцето да има нужда от повече гушкане.
На един месец е нормално да не иска да се отделя от мама Simple Smile
Виж целия пост
# 545
Първия ден в яслата всичко стана толкова бързо, че не остана време за друго освен да ми даде сестрата номера си и да ми каже в колко да ги взема.
Виж целия пост
# 546
От няколко дни детето ми не си иска млякото, пие около 80 мл и почва да дъвче биберона, да стиска ръцете в юмрук и да се ядосва Crazy, а са минали поне 3 часа, иначе си пие по 150, мисля дали не е време за захранване, въпреки че искам да захраня на 6 месеца, не знам килограмите и ръста имат ли значение, той е 67 см 7.400, имам орзова каша, не съм я отваряла newsm78, някакви мнения?!
Виж целия пост
# 547
Момичета утре е деня Whistling ходих преди малко да дам всички документи и ме питаха утре или в понеделник да почва , аз викам утре и без това сега съм я надъхала(така да се каже)че ще ходи на дом и тя щастлива , а и така поне само четвъртък и петък ще  е там после малко да се успокой...ох уж бях куражлийка , а сега ми се сви всичко Sad
Виж целия пост
# 548
darenceto, това което на мен ми се набива в очи са интервалите 3 часа за дете на 4 месеца са малко за да огладнее и да се храни както трябва. Защо не пробваш да ги удължиш постепенно до 4 часа?


Евитa, голямо вълнение е деня преди тръгване на ясла. За да е спокойно детето се успокой доколкото можеш и ти, пожелавам ви лека адаптация и много здраве  Peace
Виж целия пост
# 549
Мерси Деси , аз всичко съм приготвила още от началото на седмицата , само пижама не съм взела , но така или иначе тя още няма да си там.утре ще пиша как е протелко началото
Виж целия пост
# 550
darenceto, това което на мен ми се набива в очи са интервалите 3 часа за дете на 4 месеца са малко за да огладнее и да се храни както трябва. Защо не пробваш да ги удължиш постепенно до 4 часа?


Евитa, голямо вълнение е деня преди тръгване на ясла. За да е спокойно детето се успокой доколкото можеш и ти, пожелавам ви лека адаптация и много здраве  Peace
не му засичам точно 3 часа, тази сутрин яде в 6:10 и в 10 и нещо му направих мякото и пак дъвчеше биберона, в началото пие лакомо, после почва да дъвче
Виж целия пост
# 551
Евита, заповядай при ясленчетата, може да ти допадне темата има много полезна споделена информация
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=661093.new;topicseen#new
Виж целия пост
# 552
Благодаря Дес , ще се вкюча , последно да питам-кога се плаща таксата за ясла newsm78веднага ли я искат
Виж целия пост
# 553
Евитa - по принцип за ясли и градини се плаща след като изтече месеца, според дните посещение, но предвид, че са летни месеци, сборни групи и т.н. т.е. не съввсем стандартен месец може да ти поискат и предварително...ще ти кажат, за пари няма да забравят да ти съберат, не се тревожи Simple Smile
Виж целия пост
# 554
Ето защо имаше и по-големи деца в групата й поне на почти 3г.бяха..явно е сборна група.аз до колкото разбрах са взели разрешение от директорката да вземат деца началото на юни иначе е било чак септември приема , но тъй като имало много желаещи са изписали навършилите вече 3г. в домче
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия