Лидл ::15::

  • 110 314
  • 723

Промоции
Хранителни и нехранителни промоции: всеки понеделник и четвъртък
Супер събота: всяка събота (четири нехранителни стоки и поне три хранителни продукта)

On-line брошура

Maгазини

Асортимент

Контакт
Hotline: 0800 14141 (безплатен телефон от понеделник до събота между 8.00 и 20.00 часа)
e-mail: hotline@lidl.bg

Полезно
Информация за състава на почистващите и перилните препарати, закупени в Lidl


Продукти, които харесваме:

Кроасани с масло
 Тъмен хляб със семена
Шоколад с цели лешници
 
Течен шоколад Mister Choc
Сладоледи Gelatelli
Original Cream Liqueur Queen MARGOT
 Фин пастет
Сирене Софра
 Крема сирене
Топено сирене със сметана Pic Frisch
Котидж сирене
Слънцезащитни продукти Cien (производство са на Гарние - Амбър Солей)

И още:
Сирене "Ливади"
Сладолед Noblissima
Доматен сос Combino
Пикантни фъстъци
Бирени фъстъци
Конфитюр от горски плодове
Топено сирене на триъгълници, 24 порции, синя опаковка с кравичка
Кроасан с нуга крем
Рибни пръчици - 15 бр. в опаковка
Дългозърнест италиански ориз - Сarosio, Medium grain
Марципан
Бутер тесто (разточва се)
Подправки (червен пипер) Micado
Мокри почистващи кърпички W5
Домакинската хартия Frottо
Кафе машина

Ново в Lidl

Предишни теми: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Виж целия пост
# 1
  animal037  animal037  Днес вече ходих в Лидлчето и смятам да се наградя за това с един сладоледец с орехи Simple Smile
Виж целия пост
# 2
  bouquet
Харесвате ли Лионския салам от 1кг. - цена 2,79лв./кг.
В събота бисквитите кръглите - мммммммм......страхотни
Виж целия пост
# 3
Моят мъж го опатква тоя салам за няколко дни...не пропускаме пазар без него Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Похвалвам грейпфрутите от днешния пазар.В събота сигурно пак ще се ходи.

Звънче, мерси за темата!  bouquet
Виж целия пост
# 5
Здравейте!Кажете как е апарата за кръвно,дали мери правилно?Благодаря предварително. Hug
Виж целия пост
# 6
Един бърз, скучен "запис" и от мен Mr. Green

Звънче, благодарности! Hug

Не ми говорете за сладолед - така ми се хапва от тирамисуто им (скоро не съм го срещала обаче) или поне тоя с орехите... Blush
Виж целия пост
# 7
И аз тук. Сега дебна за промоция на корнфлекса с ядки и мед. Дребните го морят за норматив удома.

Благодаря за темата   bouquet
Виж целия пост
# 8
  bouquet
Виж целия пост
# 9
И аз кацвам тук
Споделям, че се уредих с 3 пакета от картофените специалитети (само крокетчета, че рьощите са се изпарили съвсем) и омахах сериозна порция тази вечер Crazy Не са точно това, което исках, ама пак ще си ги унищожа с кеф Twisted Evil Исках и фолио за стъклата, ама йок. И аератор за чУшмата, ама пак йок. Много искам май Whistling
Виж целия пост
# 10
Осени ме една идея... Ако искате да направим списък кой какво дебне и ако някоя види в Лидл да свирка.. Както някой търсеше кутията за чай, друг органайзера за кола..


Апарата за кръвно- два пъти едно и също не казва  Rolling Eyes И като ти засече кръвното има една скала, по която ти показва добре ли си, зле ли си...Само това разучих засега Simple Smile
Виж целия пост
# 11
 bouquet
Харесвате ли Лионския салам от 1кг. - цена 2,79лв./кг.
В събота бисквитите кръглите - мммммммм......страхотни
И аз ще ходя в събота за бисквитите,много са хубави!
Виж целия пост
# 12
Благодаря за новата тема!  bouquet

В Лидл-Младост днес имаше пасатори, ако някой търси. Peace
Виж целия пост
# 13
Ама и пилешките бутчета са на добри пари!! Аз днес направих едни такива с пресни картошки в гювеча... Разпадаха се.. Май в събота ще се ходи за бутченца и бисквитки Simple Smile
Виж целия пост
# 14
запис
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия