Как се справяте с често боледуващите деца на ясла/градина

  • 61 997
  • 763
# 135
благодаря, надявам се да е така. давам и пробиотик.
и синчето да се оправя, дано е някаква временна хремичка от времето.
искам да се оправя по-скоро това време, че не смея да я изведа сега навън...
Виж целия пост
# 136
За термометрите - имаме живачен, имаме и дигитален, имаме и спиртен.
И трите са верни - сверявала съм.
Ползвам за детето само дигиталният - Омрон. Около 15-тина лева струва.
Виж целия пост
# 137
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=7293&cat=37

http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=7293&cat=37

това е нашият термометър мисля, само веднъж сме сменяли батерията за близо две години:
http://apteka.framar.bg/30017790/%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82% … D1%8A%D1%80-quiko
Виж целия пост
# 138
Точно Куико беше купил мъжът ми, когато се роди детето. Абсолютен боклук се оказа.
Виж целия пост
# 139
Точно Куико беше купил мъжът ми, когато се роди детето. Абсолютен боклук се оказа.
предполагам, че има и ментета.
важното е да има един-два резервни под ръка, ако основният термометър откаже.
Виж целия пост
# 140
Аз имам сега един дигитален термометър на Чико и е пълен боклук - показва ми температура на детето плюс/минус един градус при няколко последователни измервания  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 141
Аз имам сега един дигитален термометър на Чико и е пълен боклук - показва ми температура на детето плюс/минус един градус при няколко последователни измервания  Rolling Eyes
а какво стана с живачния, приеха ли го в аптека или още седи в буркана у вас?
Виж целия пост
# 142
jos, живачният термометър още е на терасата в буркана, че до обяд детето не бе добре и не можахме да излезнем, а пък следобед имаше буря.
Виж целия пост
# 143
jos, живачният термометър още е на терасата в буркана, че до обяд детето не бе добре и не можахме да излезнем, а пък следобед имаше буря.
бързо да се оправя детенцето, то времето е ужасно, не може да се адпатират децата...
дано не е нещо сериозно. да не пипа никой буркана и така Simple Smile
Виж целия пост
# 144
Сега пък щерката е със запушен нос, като и гърлото не ми хареса. Днес няма да е на градина.
Определено не й беше комфортно и даде да пръскам в нослето без бой, това мноооого рядко се случва. И дадох Ефизол да смуче.

Чудни празници ще си изкараме с 2 сополиви деца.
Явно тя е донесла нещо и затова сополите на малкия се усилиха. Но пък неговият тонус е повече от добър т.е. май ще кара само на сополи сега.

А и с това гадно време хич не ми се обикаля за нов термометър, но ще се наложи, че не знам какво може да ми спретнат в почвката. Снощи пак не успях да намеря живачния. А шкафовете в нас не са безброй, ама на - не го намерих   ooooh!
Виж целия пост
# 145
бързо да се оправя детенцето, то времето е ужасно, не може да се адпатират децата...
дано не е нещо сериозно. да не пипа никой буркана и така Simple Smile
Благодаря! Не знам дали е от времето, по-скоро си го донесе вирусът от яслата.

v_spasova, много ми е познато това с търсенето на нещо, което много е необходимо, а не го откривам.
Виж целия пост
# 146
ех, тия нослета... дано отминава по-бързо.
ние ходихме сутринта рано на лекар, голям дъжд, голям вятър... обърна ми чадъра наобратно, хем от най-големите... и карахме на качулки  Whistling
продължаваме с АБ ние, няма ангина и добре, че надолу е чисто всичко. температурата си шари нагоре-надолу отвреме навреме.
дано се стабилизира вече.
Виж целия пост
# 147
Моята дъщеричка 1-2 дни има хрема, после 2-3 дни няма... Какво е това чудо?! Засега слагам само капки Виброцил. Носът не й е запушен.
Виж целия пост
# 148
Моята дъщеричка 1-2 дни има хрема, после 2-3 дни няма... Какво е това чудо?! Засега слагам само капки Виброцил. Носът не й е запушен.

Да не е нещо алергично?
Ако вкъщи изчезва, а в градината се появява, може да е следствие на препаратите, които използват там.
Виж целия пост
# 149
Моята дъщеричка 1-2 дни има хрема, после 2-3 дни няма... Какво е това чудо?! Засега слагам само капки Виброцил. Носът не й е запушен.

Хм, и Дани е така. Аз също слагам Виброцил. Миналата седмица щях да го водя да му слагат ваксина, но се разсополиви. Тъкмо му мина и реших вчера да ходим и от неделя пак му потече. Днес сутринта като, че ли вече всичко е наред Thinking.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия