Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Могат ли двуседмичните сополи да бъдат признак на алергия?
За какво се използва ксизал?
Как протече възстановяването на дете след операция за отстраняване на сливици?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Могат ли двуседмичните сополи да бъдат признак на алергия?
-
За какво се използва ксизал?
-
Как протече възстановяването на дете след операция за отстраняване на сливици?
Възстановяването след операция за отстраняване на сливици при дете протече гладко. Детето се чувстваше добре веднага след изписването си от болницата. Нямаше спомени или проблеми, свързани с престоя в болницата. След операцията детето вече не хъркаше и беше щастливо, че може да диша нормално отново.
-
Какво е болестта на ръцете, краката и устата и как се лекува?
-
Как да дам пробиотични капсули на малко дете?
Цяла седмица се мъчеше да се разболее - понакашляше веднъж два пъти дневно, но след вчерашното излизане, тичане и изпотяване положението е мнооого по-зле. Не спира да кашля, появи се и хрема. Давах й инфлуцид и фитолор, но започнахме от вчера изопринозин и флудитек. Не се е повлияла от тях засега, което ме навява на мисълта, че отново ще се стигне до антибиотик:( . Някой ако има идея какво друго да опитам докато дойде време да я заведа при педиатърката ще се радвам.
да питам как преценявате , че детето е готово отново да го пуснете.тя има сополи и Т 37.1 37.3 цял ден ама накрая и дадох Нурофен , че хленчише , явно и беше лошо.сега играе тука щастлива е , и потна ама какво да се прави доста съм я съблякла
малката първо беше голичка, по гащички и боса, после с потник, после с дебела тениска, после с шапка и сандали, после преваля и се крихме от дъжд, после пак бяхме боси...