ФУТБОЛНИ фенове ..::17::..

  • 24 638
  • 732
# 660
Торес вкарал гол?? Не знаех, че Испания играят..

п.п. Гери, честито!  Hug
Виж целия пост
# 661
Според ББС, Брендън Роджърс ще е новият треньор на Ливърпул.

едит: да, подписал е 3 годишен договор.
Добре се справи със Суонзи.. да го видим в Пуул.

Мдааа..очаква се да го обявят окончателно утре. Много съм доволна,че Мартинес остава в Уигън.
Виж целия пост
# 662
Кой догодина ще играе в А - група!!! Кой, кой, кой? newsm68 newsm68 newsm68 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

Ам..нали за Ботев се радваш?

Вчера го гледах на някакъв стрийм. Скандален беше коментаторът  Joy
Виж целия пост
# 663
Кой догодина ще играе в А - група!!! Кой, кой, кой? newsm68 newsm68 newsm68 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Ам..нали за Ботев се радваш?
Вчера го гледах на някакъв стрийм. Скандален беше коментаторът  Joy

Даааа - за БОТЕВ ПЛОВДИВ
Виж целия пост
# 664
Кой догодина ще играе в А - група!!! Кой, кой, кой? newsm68 newsm68 newsm68 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Ам..нали за Ботев се радваш?
Вчера го гледах на някакъв стрийм. Скандален беше коментаторът  Joy

Даааа - за БОТЕВ ПЛОВДИВ
Виж целия пост
# 665
Гери, честита ти "А" група  Hug, много успехи в пресдтоящия сезон  Crazy


п.п.
Цеци, мерси за инфото за швеците  Crazy
Виж целия пост
# 666
Днес Франки трябва да мине на скенер и след това ще се решава дали има шанс да го вдигнат за европейското.  Praynig Ако все пак не може да играе, на негово място ще бъсе извикан Джордан Хендерсън от Ливърпул.

Гери, честито! Hug
Виж целия пост
# 667
Франки пропуска Еврото Sad Sad може би вече няма да го видим повече с националния екип Sad
Виж целия пост
# 668
 Shocked Стига, бе! Ужас!  Confused Вчера не звучеше толкова да е зле. 
  
Офф.... знаех си, че пак ще опра до Германия  Tired
Виж целия пост
# 669
Радвам се за Ботев, мястото им е в А Група!
А и ми липсваше рефрена "всичко жълто да гори .. Ботев Пд са ****и" Joy  Шегичка  Mr. Green, канарчетата са страхотни и феновете им също.

Ще има мач м/у легендите на Реал и Юнайтед - Тв7 ще предават пряко. На 3-ти юни (неделя) от 20.15ч.

Имаме цял отбор от единайсет на европейското..  Mr. Green  5-ма в състава на Ла Роха, 3-ма португалци, 2-ма "немци" и фарнсето.  Laughing Тъкмо да не губят форма.
Виж целия пост
# 670
Киа, що не знам какво има под звездите?!?  newsm78 Трябва да ми шопнеш  Joy Joy Joy Сигурно е защото викам от другата страна  Joy Joy Joy  Hug

Виж целия пост
# 671
http://www.sportabg.com/evropejski-futbol/shampionska-liga/45256 … hampionskata-liga
Тъпаци! Crossing Arms
Виж целия пост
# 672
Гери, точно, че си от "другата страна"  Mr. Green ама много ни липсвахте, де.  Най-после, без Ботев в А Група тръпката не бе същата. "Битката за Тракия" е подновена с нова сила.. Hug  

Поздравче за порасналите деца Ну, погоди!   Hug

 
Виж целия пост
# 673
Бях ви казала,че на центъра ще ги има двете купи на Лудогорец на 24,обаче нямаше ги нещо,но днес заради празника 1 юни имаше ден на отворените врати и ходих до стадиона да се снимам Crazy Та на вашето внимание снимки:
Скрит текст:
, 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14

Имаше опашка за тея купи  Crazy Joy Joy Joy

п.п Първата излиза малка като е под формата на линк,за това е така огромна,ще ме извините  Blush
Виж целия пост
# 674
Мацки и пичове, включвам се в движение ,  след два дни заминаваме за Аржентина , а сега сме в Мароко....
Не знам как ще съм с нета ,но мачове не мисля дя изпускам!!!!
Гери ,вие с Локомотивеца кво сега ще се гъделичкате ли
Плами, -страхотни снимки- и аз се надявам август да си дойда в Разград !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия