Знаете ли кого видях? - Тема 21

  • 122 736
  • 751
# 405
Те са много сладки, Юлиана и Стъки.
Виж целия пост
# 406
Аз съм ги засичала тях по почивки..
честно казано - тя вечно е сама с дъщеря си, а той някъде другаде по мъжки.. Thinking

той е бисексуален .
Koi #Crazy
Виж целия пост
# 407
Доколкото схванах бисексуалният е Б. Михайлов.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 408
За пръв път чувам подобно нещо. newsm78
Виж целия пост
# 409
Ирен Онтева с приятеля си италианеца и синът и в хотел в Сандански този уикенд!Тя е много красива и слаба!
Виж целия пост
# 410
Съпругът на Диана Любенова разхождаше детенцето вчера край НДК.
Виж целия пост
# 411
Васил Драганов със семейството си в един Кауфланд. Много симпатични хора.
Ангел Генов на Дондуков.
Виж целия пост
# 412
Васил Драганов със семейството си в един Кауфланд. Много симпатични хора.
Ангел Генов на Дондуков.

И дваматаса ми непознати ,малко инфо.
А Онтева не беше ли разделена с италианеца?
Виж целия пост
# 413
Боби (Урсула) и другият Боби.
Сладури
Виж целия пост
# 414
Теди Велинова, в Мерцедес - с надпис Пластична хирургия "Симетрия".. Joy
Виж целия пост
# 415
Васил Драганов със семейството си в един Кауфланд. Много симпатични хора.
Ангел Генов на Дондуков.

И дваматаса ми непознати ,малко инфо.
А Онтева не беше ли разделена с италианеца?
Явно не,той не спря да я целува и се занимаваше нон стоп с малкия!
Виж целия пост
# 416
Иван Гарелов, изглежда много по-свеж и енергичен, отколкото ми се е струвал по ТВ.
Виж целия пост
# 417
Преди няколко часа - Омбудсмана Константин Пенчев - до театър И.Вазов.
Виж целия пост
# 418
Проф. Вучков на Кравай преди 2 часа.
Малко по-рано - Кофе Бабоне с мулатчето си.

Виж целия пост
# 419
И аз видях наскоро проф. Вучков, до НАТФИЗ. Седях в едно кафене, а той пресичаше, но шофьор на джип не му спря (от моето място не се виждаше на какъв светофар е минавал професора), при което той изригна в ръкомахания и викове. А след като видя, че го гледаме съвсем се развилня и изкрещя "Парцал!". През цялото време си оправяше очилата. Simple Smile Беше с костюм и хавайска риза. Луд умора няма. Както казва Маги Халваджян "Дарба си е да оплюеш 8 милиона души".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия