Знаете ли кого видях? - Тема 21

  • 122 752
  • 751
# 390
Сетих се, че видях Ахчиева в Mall of Sofia преди седмица-две. Много ми е антипатична като журналист и не без злорадство бих написала че изглежда ужасно наживо, но... не е така. Добре изглежда.  Twisted Evil

И аз я ненавиждам като журналист.

Видях я преди малко на Съборна. С един яркожълт панталон се беше барнала Sick Не казвам, че изглежда зле,  но не е нищо забележително. И не знам как се търпи с тая ситнокъдрава прическа.  Crazy
Както и Силвия Лулчева, между другото. Силвия е разкошна жена, а с тая прическа е направо лелка от 80-те  Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 391
вчера
Стефанакова (не и знам името)- същата като във филма, обаче много усмихната
м-ра на транспорта
и
манекенката Галина Димова с момиченцето си- на живо е много по-красива. И не е надута, а много възпитана и чаровна, детенцето беше тихичко
Виж целия пост
# 392
Вчера актьора Руси Чанев на бул. Мадрид, седеше и пушеше докато не дойде да го вземе буса на Андрей Слабаков с подвижното кино или нещо от рода. Та този актьор беше със сандали и чорапи, и лицето му беше ужасно впито като на някой пияница.
Сутринта диетоложката Донка Байкова чакаше някой. Беше се нашляпала с грим като за световно и така се беше напарфюмирала, че като минах покрай нея ми се замая главата.
Виж целия пост
# 393
Вчера актьора Руси Чанев на бул. Мадрид, седеше и пушеше докато не дойде да го вземе буса на Андрей Слабаков с подвижното кино или нещо от рода. Та този актьор беше със сандали и чорапи, и лицето му беше ужасно впито като на някой пияница.
Всички актьори пият. Здраво.  Wink
Виж целия пост
# 394
Аз съм ги засичала тях по почивки..
честно казано - тя вечно е сама с дъщеря си, а той някъде другаде по мъжки.. Thinking

той е бисексуален .
Виж целия пост
# 395
Преди малко Дичо в Синеморец, в неговото заведение.

Направил ли беше рибена чорба за посетителите в ресторанта, както е споделил в съботния 24часа?
Рекламира го като ресторант, но прилича на бар (не сме сядали още там). Беше празно, само той с още 2-3 човека на една маса.
Виж целия пост
# 396
Завчера в овчакупелския Кауфланд Жорж Ганчев и Шуши.
Виж целия пост
# 397
Аз съм ги засичала тях по почивки..
честно казано - тя вечно е сама с дъщеря си, а той някъде другаде по мъжки.. Thinking

той е бисексуален .

Кой Shocked
Виж целия пост
# 398
Аз съм ги засичала тях по почивки..
честно казано - тя вечно е сама с дъщеря си, а той някъде другаде по мъжки.. Thinking

той е бисексуален .

Е хайде сега, ново 20, дай доказателства Mr. Green
Виж целия пост
# 399
  bouquet
Виж целия пост
# 400
Завчера в Редута - Десислава Атанасова.
Виж целия пост
# 401
днес
Аздис Ран
на мен ми хареса, но на мъжете с мен не
Виж целия пост
# 402
Аз пак да се запиша с Гунчева и Бакърджиев на волейбола. И Бони и русата Златка в Бесо.
Виж целия пост
# 403
Преди малко Константин Вампила  беше седнал в едни драки около Подуянската гара-много странен и съмнителен тип.
Виж целия пост
# 404
По-рано днес - Юлиана Дончева и Стъки в един мол. Тя изглеждаше повече от добре, той е симпатяга.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия