Знаете ли кого видях? - Тема 21

  • 122 765
  • 751
# 225
Денди с прекрасен кафяв куч. Свеж и готин.
Виж целия пост
# 226
Соломон Паси на Ривиерата - много свеж!
Виж целия пост
# 227
Краси Минев на летище Варна Simple Smile
Висок, привлекателен мъж с вестници под ръка (най - вероятно спортни Laughing).
Виж целия пост
# 228
Драго Чая на път за БНТ. Небръснат, уморен и адски неглиже. Като го видях по тв после, чак се учудих колко е спретнат. Юлиян Вергов, Елена Петрова, Левон Църпърцумян и Уорлик на прием. Юлиян висок и свеж, Елена дребничка и миловидна, Левон нисък Гаргамел, който самотно наобикаляше с чашка в ръка. Джеймс Уорлик с изискана руса дама, може би преводачка, ухилен и дребен. Евгени Минчев на Витошка, с уникално смешни карирани чорапи до коленете...Вървеше и се озърташе, даже и мен удостои с поглед.
Виж целия пост
# 229
А и тази Шуши май, от На кафе. Редовно я засичам на Витошка. Ниска и трътлеста, само оглежда минувачите, явно се надява някой да я разпознае.
Виж целия пост
# 230
Драго Чая на път за БНТ. Небръснат, уморен и адски неглиже. Като го видях по тв после, чак се учудих колко е спретнат. Юлиян Вергов, Елена Петрова, Левон Църпърцумян и Уорлик на прием.   
Т`ва нарочно ли си го сбъркала? Wink
Виж целия пост
# 231
Мда, нарочно, изплагиатствах го от една съфорумка.
Виж целия пост
# 232
Ива Екимова вчера в младостко училище ,където учи дъщеря и -  държа реч за празника.

пак ли? няма празник без нейната реч.
Виж целия пост
# 233
Мавриков на детския панаир.

Стилист Капанов в едно магазинче на центъра, закачаше малката - едвам го познах, остарял ми се стори.
Виж целия пост
# 234
Ива Екимова вчера в младостко училище ,където учи дъщеря и -  държа реч за празника.

пак ли? няма празник без нейната реч.

  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 235
Лейди, правилно ли разбрах, че Левон Хампърцумян е нисък? Много картинно ги описваш, хахах:)
Виж целия пост
# 236
Йордан Йовчев в неделя на гребната база в Пловдив.Той беше с малка кола,а жена му с голям джип.Доста дребен и набит.Беше облечен с къси панталони,а на горе-гол. Peace
Виж целия пост
# 237
Мавриков на детския панаир.
И аз го видях в понеделник зад Съдебната палата, много свежарски изглеждаше с розовата си блузка  Wink
Виж целия пост
# 238
Лейди, правилно ли разбрах, че Левон Хампърцумян е нисък? Много картинно ги описваш, хахах:)
Нисък е, под 1,70, може би 165.
Виж целия пост
# 239
Мавриков на детския панаир.
И аз го видях в понеделник зад Съдебната палата, много свежарски изглеждаше с розовата си блузка  Wink

някой искаше подробности  Grinning - на мен ми се видя нисичък, леко пълничък, но свежар е наистина. Беше с черна тениска  Mr. Green

Пълен отчет - повече не съм се заглеждала по човека, въобще избягвам да зяпам хората, неприятно е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия