Знаете ли кого видях? - Тема 21

  • 122 756
  • 751
# 285
Лиана в парка Заимов, предполагам с детенцето си , безумно облечено, с много силен и тежък грим  ooooh! явно вкус ѝ липсва ...

 ooooh!Ама детето ли е с грима, или тя самата? Crazy
тя, тя  Blush направила съм правописна грешка
Виж целия пост
# 286
Лиана в парка Заимов, предполагам с детенцето си , безумно облечено, с много силен и тежък грим  ooooh! явно вкус ѝ липсва ...

 ooooh!Ама детето ли е с грима, или тя самата? Crazy
тя, тя  Blush направила съм правописна грешка
Как беше облечена? newsm78
Виж целия пост
# 287
днес по обяд Явор Бахаров на Черни връх пред един супер маркет, чакаше някой Sunglasses
Виж целия пост
# 288
Левон Хампарцумян по-миналата неделя в Confetti, нещо оглеждаше на витрината със сирена, шунки и паста. В "Черешката на тортата" се показа като гурман от висока класа.
Виж целия пост
# 289
Лилана-ужассс.Бледа,с ярко червило,много страшна ми се видя.
Много често Диана Любенова с бебчето ,понякога с кучето-страхотна е,много готина.
Виж целия пост
# 290
Гергана Гунчева и Петър Бакърджиев на волейболния мач с Пакистан. Явно влюбени. През цялото време бяха прегърнати и си гукаха и целуваха.
Виж целия пост
# 291
Левон Хампарцумян по-миналата неделя в Confetti, нещо оглеждаше на витрината със сирена, шунки и паста. В "Черешката на тортата" се показа като гурман от висока класа.
От там само сладоледа признава,казвал го е  bouquet
Виж целия пост
# 292
Гергана Гунчева и Петър Бакърджиев на волейболния мач с Пакистан. Явно влюбени. През цялото време бяха прегърнати и си гукаха и целуваха.
Той не беше ли с Виктория Петрова(новинарката)?
Виж целия пост
# 293
Беше. Според клюката, Виктория не го е изтърпяла дълго.
Виж целия пост
# 294
Левон Хампарцумян по-миналата неделя в Confetti, нещо оглеждаше на витрината със сирена, шунки и паста. В "Черешката на тортата" се показа като гурман от висока класа.
От там само сладоледа признава,казвал го е  bouquet
За първата си вечер в "Черешката на тортата" Левон Х. пазаруваше оттук - http://grandfoods.bg/bg/home. Има страхотни неща.  chef
Виж целия пост
# 295
Здравейте момичета,
преди всичко да Ви пожелая хубав уикенд  Hug

Та сега по темата:
Преди 2-3 седмици видях поп-фолк певеца Ерик в един мол... ще се въздържа от коментар...
Също видях и Ан-джи... ако не се бях загледала нямаше да я позная... без грим беше...

Ами за сега това от мен Simple Smile))
Виж целия пост
# 296
Левон Хампарцумян по-миналата неделя в Confetti, нещо оглеждаше на витрината със сирена, шунки и паста. В "Черешката на тортата" се показа като гурман от висока класа.
От там само сладоледа признава,казвал го е  bouquet
За първата си вечер в "Черешката на тортата" Левон Х. пазаруваше оттук - http://grandfoods.bg/bg/home. Има страхотни неща.  chef


И му е на две крачки от банката... Dolce vita, както се казва  Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 297
Левон Хампарцумян по-миналата неделя в Confetti, нещо оглеждаше на витрината със сирена, шунки и паста. В "Черешката на тортата" се показа като гурман от висока класа.
От там само сладоледа признава,казвал го е  bouquet
За първата си вечер в "Черешката на тортата" Левон Х. пазаруваше оттук - http://grandfoods.bg/bg/home. Има страхотни неща.  chef
И му е на две крачки от банката... Dolce vita, както се казва  Flowers Four Leaf Clover
Сега разглеждам онлайн магазина и се чудя защо в секцията промоции, по-ниската цена е зачертана и е оставена по-високата newsm78 http://grandfoods.bg/bg/browse/1-%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83% … D0%B8/discounts/1?
Виж целия пост
# 298
Защото за снобарите е чест да пазаруват на по-висока цена Mr. Green
Виж целия пост
# 299
Така са решили да отбелязват намалената цена. Ако тръгнеш да пазаруваш, ще ти излезе по-нискта цена. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия