Знаете ли кого видях? - Тема 21

  • 122 754
  • 751
# 345
Тони Минасян - много симпатичен, с червени очила. Дъвчеше дъвка доста нервно и отиваше в посока НДК.
Виж целия пост
# 346
Тони Минасян - много симпатичен, с червени очила. Дъвчеше дъвка доста нервно и отиваше в посока НДК.
???
Виж целия пост
# 347
Тони Минасян е актьор.
Скрит текст:
Ако не знам нещо, питам Гугъл.  Wink
Виж целия пост
# 348
Христо Сираков, вчера в Мол "Сердика", в София. Ако тази с него, облечена цялата в бяло, беше Зара, адмирации за вида и начина по който изглеждаше. Нищо общо със снимките в интернет. Но беше с големи слънчеви очила в Мол-а и няма как със сигурност да твърдя дали е била тя, но приличаше на нея, но мнооооого променена ми се видя.
Виж целия пост
# 349
Христо Сираков, вчера в Мол "Сердика", в София. Ако тази с него, облечена цялата в бяло, беше Зара, адмирации за вида и начина по който изглеждаше. Нищо общо със снимките в интернет. Но беше с големи слънчеви очила в Мол-а и няма как със сигурност да твърдя дали е била тя, но приличаше на нея, но мнооооого променена ми се видя.

Сираков го спрягат отново с Онтева, да не е била тя?
Виж целия пост
# 350
Не, беше доста по-млада, с тъмна коса.  Thinking
Виж целия пост
# 351
Тони Минасян - много симпатичен, с червени очила. Дъвчеше дъвка доста нервно и отиваше в посока НДК.
Много е готин! Сигурно дъвчейки нервно е изглеждал точно като образа си във филма. Нали там повечето време си беше ядосан и сериозен. И прическата му е супер яка! newsm03
Виж целия пост
# 352
Вчера Флорин и Евелина Петкова в квартала - спортно небрежни, в добра форма. Май са приятелки, защото втората живее в близост.
Днес Ваня Цветкова обядваше на Славейков.
Виж целия пост
# 353
Днес, сутринта в 7.30 на гара Пионер Кремена Халваджан с мъж в открита, ниска кола.
Но мъжът не беше Маги Халв. Тя караше, малко на зиг-заг между другите коли. Накрая се намести в дясна лента и зави към Телевизионната кула.
Виж целия пост
# 354
Миролюба Бенатова в кварталното заведение. С много малко (или без) грим, по-хубава отколкото по телевизията.
Виж целия пост
# 355
Василена Матакиева.
Тъкмо паркираше по една от малките преки на Оборище.  Като излезе от колата видях, че е бая бременна.
Виж целия пост
# 356
Дидо от Д2, караше колело в Младост 4. Доста атлетичен ми се стори Laughing
Виж целия пост
# 357
Галя от балет "Сатен'. Устните и са все така напомпани.
Виж целия пост
# 358
Новият на Ирина, стария на Вихра и малкото Ави. Днес във ВИМ.
Ми мнооого нагъл е бащата... Чакаме всички с децата, жега над 27-8градуса и изведнъж, хоп... малката кипра  бива пробутана най-отпред.  Close

Аааа, ето къде е била малката. Защото аз днес видях Вихрето, с онзи съсухрен, изсулен възрастен човечец, с който уж нямала връзка, на заведението на колодрума в Борисовата градина. И ми стана странно, заведението е перфектно за деца - люлки, хамаци, възглавници по огромната поляна...а тя без детето. А то било с баща си.

Та за Вихра - и без грим е много хубава, обаче странна двойка са тези. 2 часа седяха там и си мълчаха като пукали. Единият гледа в една посока, другия в друга и мълчат. В редките случаи, в които си разменяха по някоя друга дума тя свиваше злобно устни и пак - тя в едната посока, той в другата. И така 2 часа...Аз не бих издържала. Но тя явно е държелива.

Ако дрес код-а е от значение, беше облечена възмутително елементарно.

Да бе! Седяли и си мълчели? Я виж как са те  преписали  Wink .
Виж целия пост
# 359
и вчера Силвия Лулчева с дъщеря си.
В Столичани повече не знам с какво я гримират, но явно е нещо, с което да я състаряват.
вчера беше с уникално чиста кожа,много хубаво гримирана и много възпитана
Бях я виждала преди 2 години и останах със същото впечатление- гладка, чиста и бяла кожа!  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия