Знаете ли кого видях? - Тема 21

  • 122 736
  • 751
# 435
Не знаех кой е този Коко Тайсъна, но гугълнах - участвал е в клип на Таня Боева.
Виж целия пост
# 436
Коко Тайсъна е боксьор , не знам дали още се състезава , май не .
Виж целия пост
# 437
Напр. днес до нас чухме пронизителен рев, от който всичко наоколо замлъкна.  В първия момент помислих, че минава някакво гръмогласно магаре. Едно момченце пък се изцепи "я, Тарзан е тук". Обаче като погледнахме към източника на нетипичния звук, установихме, че Коко излиза... вероятно в добро настроение, но не можах да разбера със сигурност Rolling Eyes

 Laughing Може освен физически, да се поготвя и вокално за среща с евентуален спаринг партньор:))))))))))))) Доколкото знам, майка му има нелошо хотелче в Синеморец. Интересно е, защо отсядат на друго място...
Не е друго мястото, в хотела на майка му сме. Наричам го "нашия" защото от години идваме тук. Коко досега не беше идвал. Дъщерите му са като живи кукли.
Виж целия пост
# 438
Не е друго мястото, в хотела на майка му сме. Наричам го "нашия" защото от години идваме тук. Коко досега не беше идвал. Дъщерите му са като живи кукли.

Вярно е, страхотни!!! Особено по-голямата:)))) Константина мисля беше - истинска кукла!!!:))))


Пс. от време на време мисля, че участва в двубои.
Виж целия пост
# 439
И аз през почивката видях доста хора от родния "елит"  Mr. Green  като братя Бахарови, Петко Димитров и други които ги забравих.
Но най-незабравима беше срещата с асистентката на Къци-Силвето.Бяхме заедно в едно малко ресторантче,тя беше със съпруга си, детето и няколко май техни приятели.Не мога да опиша колко селско и простовато поведение демонстрираха  двамата със съпруга й.То не бе говорене на изключително висок глас, та искаш не искаш чуваш всичко, викане по детето от място, ритане на топки вътре в заведението, без да им прави впечатление, че все пак има и то не малко други посетители.Историите които разказваха бяха толкова просташки, а шегите които пускаха бяха направо обидни.И въпреки всичко мога да кажа, че е изключително поддържана жена и беше облечена с вкус. Peace
Виж целия пост
# 440
Днес видях Маргарита Михнева в  една борса за цветя  Simple Smile
Виж целия пост
# 441
Не е друго мястото, в хотела на майка му сме. Наричам го "нашия" защото от години идваме тук. Коко досега не беше идвал. Дъщерите му са като живи кукли.

Вярно е, страхотни!!! Особено по-голямата:)))) Константина мисля беше - истинска кукла!!!:))))


Пс. от време на време мисля, че участва в двубои.
Да, особено тя Peace Одрала е кожата на баба си.
Куки й викат.
Виж целия пост
# 442
...
Но най-незабравима беше срещата с асистентката на Къци-Силвето.Бяхме заедно в едно малко ресторантче,тя беше със съпруга си, детето и няколко май техни приятели.Не мога да опиша колко селско и простовато поведение демонстрираха  двамата със съпруга й.То не бе говорене на изключително висок глас, та искаш не искаш чуваш всичко, викане по детето от място, ритане на топки вътре в заведението, без да им прави впечатление, че все пак има и то не малко други посетители.Историите които разказваха бяха толкова просташки, а шегите които пускаха бяха направо обидни.И въпреки всичко мога да кажа, че е изключително поддържана жена и беше облечена с вкус. Peace

Миналата година по това време с мъжа ми ги видяхме на летището и за наш "късмет" се оказа, че сме и със същия полет. И тогава писах тук, и сега потвърждавам думите си и тези на Лиляна - изключително елементарно поведение, пълни простаци. Толкова антипатични хора, че няма накъде...

п.с. Добре, че не бяхме в един хотел (пътувахме за Анталия с чартър).  Grinning
Виж целия пост
# 443
Онзи ден на Славейков, пред МакДоналдс - Луиза Григорова с някакви приятели.
Виж целия пост
# 444
Васил Драганов със семейството си в един Кауфланд. Много симпатични хора.
Ангел Генов на Дондуков.

И дваматаса ми непознати ,малко инфо.
http://www.cinefish.bg/Vasil-Draganov-Vasil-Draganov-ac31115.html
http://tba.art.bg/profile.php?p=76
Виж целия пост
# 445
...
Но най-незабравима беше срещата с асистентката на Къци-Силвето.Бяхме заедно в едно малко ресторантче,тя беше със съпруга си, детето и няколко май техни приятели.Не мога да опиша колко селско и простовато поведение демонстрираха  двамата със съпруга й.То не бе говорене на изключително висок глас, та искаш не искаш чуваш всичко, викане по детето от място, ритане на топки вътре в заведението, без да им прави впечатление, че все пак има и то не малко други посетители.Историите които разказваха бяха толкова просташки, а шегите които пускаха бяха направо обидни.И въпреки всичко мога да кажа, че е изключително поддържана жена и беше облечена с вкус. Peace

Миналата година по това време с мъжа ми ги видяхме на летището и за наш "късмет" се оказа, че сме и със същия полет. И тогава писах тук, и сега потвърждавам думите си и тези на Лиляна - изключително елементарно поведение, пълни простаци. Толкова антипатични хора, че няма накъде...

п.с. Добре, че не бяхме в един хотел (пътувахме за Анталия с чартър).  Grinning


   На тях май Анталия им е редовна дестинация. Преди няколко години карахме с тях там Нова година. В хотел Порто Бело.
Виж целия пост
# 446
митето пищффа на една бензиностанция в варна
Виж целия пост
# 447
Същия оня ден дремеше в ЦБА, а две пеперуди пърхаха и пазаруваха, чакаше ги.
Смешник!
Виж целия пост
# 448
Морган Фрийман в Берлин  Simple Smile
/бяхме в един хотел/

 Heart Eyes
Виж целия пост
# 449
Морган Фрийман в Берлин  Simple Smile
/бяхме в един хотел/

 Heart Eyes

Страхотен  Heart Eyes Благородно завидях, че сте имали близък контакт с него  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия