Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXII

  • 55 198
  • 742
# 105
Обещавам за последно (поне тази седмица), ама снощи гледах един много хубав руски филм, с моята слабост Данила Козловски и не мога да не го спомена (дори и някой да ме е изпреварил) http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=75539
Виж целия пост
# 106
Робърт Патисън е доста ограничен като актьор , не е готин , нито секси ...
въобще ... слаба работа , след година-две , като мине и последният ''Здрач " , ще бъде потънал и забравен ...

Кристен Стюарт , обаче , е талантлива и дива , с много потенциал , симпатична , универсално лице , търпящо промени , талантлива , татко продуцент , ако си играе картите правилно , има шанс ...
Виж целия пост
# 107
Кристен - On the Road - по романа на Керуак
Чувала бях, че се филмира, но не и подробности. Честно казано, актьорският състав не ми вдъхва никакви надежди Confused
Айде сега, добре си е актьорския състав, не може във всеки филм да играе Jude Law Mr. Green.
Можеш да си спестиш кекавите опити за ирония и зелените човечета, както аз ще си спестя на Кристен зяпналите устенца. Ей, заядливи хора бе ooooh!

Преминавам към препоръките:
Първо- "Момичето с перлената обица". Гледала го бях преди доста години на един "София Филм Фест", помня, че много ме беше впечатлил, но не ми беше хрумвало да го гледам отново. Сега, минавайки през филмографията на Мърфи, го изтеглих отново и пак бях възхитена. Iзключително красив, лично за мен визуално това е най-красивият филм, който съм гледала. Вероятно защото много харесвам картините на Вермеер, не само едноименната. Особено ми харесаха панорамните кадри на Делфт и сцените в ателието. Сцената, в която Фърт пробива ухото на прислужницата, е изключителна- изпълнена със стаен копнеж и в същото време някак перверзно еротична. Горещо препоръчвам!

Гледах и Prozac Nation. Хубава, добре разказана история, плеяда великолепни актьори, хареса ми. Кристина Ричи беше повече от великолепна Heart Eyes.
Виж целия пост
# 108
Обещавам за последно (поне тази седмица), ама снощи гледах един много хубав руски филм, с моята слабост Данила Козловски и не мога да не го спомена (дори и някой да ме е изпреварил) http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=75539

Ох, сърчицето ми се разтуптя  Crazy! Колко тъпи филми изгледах заради това момче  Joy, дано този да си заслужава.
Виж целия пост
# 109
Емма, само една серия ли е това? Защото го мернах голям като обем и пишеше, че е няколко серии. Thinking
Виж целия пост
# 110
 Mr. Green Хахаха и аз така. Ама те моите слабости се менят ден през ден, та количеството на бозите, които ми се е налагало да гледам надхвърля допустимите норми
Виж целия пост
# 111
Mr. Green Хахаха и аз така. Ама те моите слабости се менят ден през ден, та количеството на бозите, които ми се е налагало да гледам надхвърля допустимите норми

 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 112
Някой да е гледал вече новия филм на Тим Бъртън, разбира се с Джони Деп?  Laughing

Dark Shadows (http://www.imdb.com/title/tt1077368/)
Виж целия пост
# 113
И аз чакам отзиви Crazy
Виж целия пост
# 114
От мен не чакайте.  Grinning Нямаше ме в София, когато го показваха, така че го пропуснах.
Виж целия пост
# 115
аз ще го гледам в неделя  Peace
 lulumba, кога преди са го давали  newsm78 по кината тръгна от вчера
Виж целия пост
# 116
аз ще го гледам в неделя  Peace
 lulumba, кога преди са го давали  newsm78 по кината тръгна от вчера

Аз трябваше да го гледам още в края на април, защото това ми е работата. Peace
Виж целия пост
# 117
.....
Можеш да си спестиш кекавите опити за ирония и зелените човечета, както аз ще си спестя на Кристен зяпналите устенца. Ей, заядливи хора бе ooooh!
......

Постът ми нямаше за цел да се заяждам, какво да пиша или да спестя мога и сама да си преценявам, няма нужда някой да ми казва Peace

Аз трябваше да го гледам още в края на април, защото това ми е работата. Peace

lulumba   The Dictator гледа ли го вече? Нещо май първите ревютата не са добри, та се чудя да си губя ли времето да ходя на кино или не?
Виж целия пост
# 118
аз ще го гледам в неделя  Peace
 lulumba, кога преди са го давали  newsm78 по кината тръгна от вчера

Аз трябваше да го гледам още в края на април, защото това ми е работата. Peace

Лулумба, май ще трябва да си спретнеш подпис с това вече Mr. Green
Виж целия пост
# 119
Изпуснала съм ви Blush
Сериалната вълна ме изпусна, та много имам да наваксвам Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия