Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXII

  • 55 188
  • 742
# 465
И аз не съм съгласна за Първичен код. Хич не е глупав, ще видя дали някъде съм писала за него, та да сравня със спомените ми и асоциациите ми сега - година по - късно.
Виж целия пост
# 466

Izma, благодаря, ще го гледам. Peace
Виж целия пост
# 467
Здравейте, аз не съм кой знае каква фенка на Матю (на малки имена сме с него  Mr. Green) но на този негов филм помня, че доста се смях Fool's Gold, и очаквам с нетърпение този и този филм с негово участие  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 468
http://www.imdb.com/title/tt1915581/ Този и аз вече го чакам с нетърпение, след като сега  видях каста Laughing Laughing
Виж целия пост
# 469
http://www.imdb.com/title/tt1915581/ Този и аз вече го чакам с нетърпение, след като сега  видях каста Laughing Laughing


някои цяла година го чакаме! 
Виж целия пост
# 470
Хахахахаха, надушихте голи мъже и се активизирахте, а?
Виж целия пост
# 471
а, ела да видиш по другите теми кво подскачане е  Mr. Green
Виж целия пост
# 472
Смея ли  Mr. Green?
Виж целия пост
# 473
http://www.imdb.com/title/tt1915581/ Този и аз вече го чакам с нетърпение, след като сега  видях каста Laughing Laughing

Хихи, и аз  Crazy
Виж целия пост
# 474
Вчера гледах Диктаторът и още не мога да осмисля това, което видях  Laughing Разбирам, че е пародия и на моменти много се смях, но на други си казвах "О,Боже, наистина ли виждам, това което виждам!?"  Mr. Green
Виж целия пост
# 475
Гледах по препоръка от вас: The good girl с Дженифър Анистън- препоръчвам за тези, които обичат малко по-различни филми, малко прилича на европейски филм. Не знам как съм го изпуснала до сега, а Джен ми е любимка.
Виж целия пост
# 476
http://www.imdb.com/title/tt1915581/ Този и аз вече го чакам с нетърпение, след като сега  видях каста Laughing Laughing

Хихи, и аз  Crazy
И аз го  чакам този  филм  Whistling Mr. Green
Виж целия пост
# 477
Аз пък не - изглежда турбо гняс.
Виж целия пост
# 478
С полугол секси Джо и гняс да е, пак ще се гледа......от първи ред Laughing
Виж целия пост
# 479
Никакъв Джо, никакъв Бумър, никакъв Петифер не ме блазнят (а в други случаи биха Mr. Green)- Матюююю
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия