


много ще се радвам да се запознаем!
абе искам на всичко








Е, ще взема Симона с мен де, няма да съм капо. 

!

. Децата си спят по количките, а ние си почиваме на сладки приказки
. Ако е за време извън това за спане, ние сме на линия от 9 до 12 и от 16:30 до
... 20ч.
mission completed successfully. 

! 

да ви кажа, човек да иска да си плати сметка, да не може да го направи. Счупих си краката да обикалям и да търся офис на Мтел около мястото, където пребиваваме в момента - нищичко!!! В радиус (повтарям - радиус) от сигурно 6-7 км няма пукнат офис на Мтел. Имаше 2 офиса относително близо, но днес ходих и са закрити. И хората тук, които питах (около 15-20 човека) нямаха идея къде може да има. Направо се шаштисах!! Та, съм без телефон (за тези, които ме знаят, ще се зачудят, ама да - без телефон съм). И тъй....
Препоръчани теми