Четвърти клас- матурите пред нас, безсилни са в тоз час!

  • 55 264
  • 737
# 90
Жане, браво на момчето  bouquet!
Виж целия пост
# 91
Отдавна не съм писала.
Моята щерка каза, че имат резултати от матурите по БЕЛ и математика. Не знам дали са официални, ще искам да видя лично Simple Smile
Добре се завърнала ! Къде се загуби ?
Днес - почивка ! Никакви тестове повече - каквото - такова !
Виж целия пост
# 92
Тук съм си, само че не мога да намеря време за писане.
И моята щерка са навън с баща си и брат си. Почива днес.
Каза, че по математика имала 5,60, а по БЕЛ - 5,80. Но за ЧО и ЧП изобщо не е сигурна.

Наплашили са си, че ако изкарат 2ка ще повтарят.
Виж целия пост
# 93
Доживях да чуя "Много интересна задача, мамо, ела да видиш!".  Laughing
Laughing
Аз такова нещо не очаквам. Вчера с щерката само се спогледахме- татито се задълбочил да търси закономерност в някаква задача. Удоволствие му е просто. Ама не е за нас. Laughing
 Ние сме по книгите.
Борим значи ангина в момента. Без антибиотик. Личният лекар не ще да я пуска на училище скоро, а момата днес няма температура и е добре.Май ще ходи само за матурите.  Crazy
Виж целия пост
# 94
Мойто чедо днес го оставих да го стопанисва баща му, а аз хукнах с щерката на шопинг. В резултат - обаждаше ми се ту единият, ту другият, за да се жалват. Вгорчи ми се денят. Утре трябва да довършим ЧП, а ЧО ще борим в понеделник следобяд.
ИС-КАМ ВА-КАН-ЦИ-ЯЯЯЯЯ!
Виж целия пост
# 95
Моля , дайте идея за глагол с буква - Е !
Не мога да се сетя. Благодаря !
Виж целия пост
# 96
екзекутирам, екипирам, експлоатирам, експериментирам, евакуирам
Виж целия пост
# 97
...ексфолиирам, епилирам Crazy...
Виж целия пост
# 98
Е също е глагол,спомагателен(3л.ед.ч. на Съм)
Виж целия пост
# 99
Ще направим малко преговор  по ЧП, а ЧО оставяме за понеделник.
Виж целия пост
# 100
Момичета, влизам с един въпрос при вас.
Интересувам се от учители, които догодина поемат първокласници. Става дума за 45 СОУ Константин Величков в София. Ако има дечица от това училище в темата. Бихте ли ми препоръчали учител в това училище или в района.
Предварително благодаря!  Hug
Виж целия пост
# 101
Изпуснах новата тема- не ми е за сефте...
Моята щерка много се притеснява по ЧО, като майка си е зле с историята и географията, зубри ги механично и грам не вдява...следователно и сама усеща че не е много добре и се притеснява, макар че тестовете ги решава почти без грешки...е ще видим каква ще я свърши....
Виж целия пост
# 102
Здравейте ,момичета Hug!
Успех на децата днес от мен!Моята щерка изобщо не се притеснява от тестовете ,ама не защото всичко си знае... Crossing ArmsСъстезателния елемент при нея не се задейства ooooh!.Аз пък все си казвам ,че са малки още ,а обема информация ,който получават е голям и няма да се карам за оценки, и малки неточности Naughty.За съжаление не успявам и много се ядосвам на грешки от невнимание, и прибързване(при нея са обичайни) Blush Mr. Green.
Нашата госпожа им е казала ,че колкото имат на тестовете ,толкова ще им остави за годината.
Виж целия пост
# 103
А, martinidan, това не е много лошо, въпреки, че май няма право да го прави. Видяхме, че масово ще имат 6 на БЕЛ и математика Simple Smile Ако учителката на моя реши да го направи ще съм много доволна, защото като му гледам бележника, не го виждам с повече от 4-5 по БЕЛ за годината.

Изпуснах новата тема- не ми е за сефте...
Моята щерка много се притеснява по ЧО, като майка си е зле с историята и географията, зубри ги механично и грам не вдява...следователно и сама усеща че не е много добре и се притеснява, макар че тестовете ги решава почти без грешки...е ще видим каква ще я свърши....
Това ЧО си е най-страшният предмет. Там си трябва учене и регулярно преговаряне. Има много факти, които просто трябва да се назубрят.
Днес сутринта го препитах моя младеж за географските обекти, които са учили през първия срок и ме изненада много приятно - помни почти всичко. С историята не е така, там е пълна скръб. Вчера минахме първата българска държава, днес ще минем останалата част от историята.

Успех на децата на днешната матура!

Виж целия пост
# 104
Нищо не сме преговаряли за матурите днес и утре. Колкото е научил през годината - това ще да е. Вчера беше годишния концерт на ансамбъла и беше голяма емоция, и децата бяха страхотни, и ... денят беше супер прекрасен, въпреки ужасния вятър, който довя облаците, дъжда и студа днес.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия