Четвърти клас- матурите пред нас, безсилни са в тоз час!

  • 55 280
  • 737
# 120
Няма никаква грешка, ама голямо миене ще падне сега.

 Joy

Браво и на вас  bouquet!
Виж целия пост
# 121
Oх Елл разсмя ме твоето дете.
Снощи казах на Момчил да си напише отговорите кото е дал на едно листче за да ги проверим(защото досегашните тестове проверявахме по памет) Crazy, но каза, че едно дете от техния клас направило така, но не му разрешили да изнесе листа и му го взели.
Виж целия пост
# 122
И моето момче с 20т. Била лесна. И при тях не давали да изнасят листчетата с записани отговори.
Виж целия пост
# 123
Браво на децата ! Справили са се отлично , и утре така !!!! Peace
Затруднило го е "попово прасе" .
Не си спомням да го е имало , като споменаване в учебния материал и
сега спорим по въпроса : каква е разликата между "попово прасе" и къртица ?
Виж целия пост
# 124
Снощи питам сина ми по какво имат матура в понеделник, той ми отговаря-по ЧО. А баща му пита-какви са тия матури??
В час сме цялото семейство Joy
Виж целия пост
# 125
Тотално съм ви изпуснала, но навакасах с четенето.

Ани добре се справя. По БЕЛ и ЧП е с шестици, по математика има някакво бъркване. Има седемнайсет точки, които по таблицата на Мариета са 6, но класната и е казала, че има 5.
За официални резултати с изкараните точки и съответстващата оценка нищо не се чува, ама това е нормално за нашето училище.

Ани днес ме сюрпризира, че по физическо ще има 4ка. Нито са покривали нормативи, както предните години, нито изобщо нещо друго са правили. Играят понякога волейбол, в останалото време учителят не знае къде са му учениците. По симпатии сложил оценките човекът. Crazy
Предвид това, че Ани спортува, ситуацията е леко смешна. Laughing
Виж целия пост
# 126
По ЧП е бил готов с теста за 15 мин, проверил е и предал. Имаме 20 т., всичко е вярно.
Засега сме с три 6-ци.  Peace
Чакаме да мине и утре, ЧО малко ни куца, но се надявам да се справи добре.  Praynig
Виж целия пост
# 127
Може да попита върху какво ѝ е четворката. Аз от малка ходех да се вра между шамарите - не исках по-висока оценка, а да ми обяснят пропуските, за да ги наваксам  Laughing Имам доста истории по този повод, но не съм ги споделяла с ученика все още.
Виж целия пост
# 128
Тя така дълбоко се е трогнала, направо никак. Laughing
А и  си има теория по въпроса - оценките са според симпатиите.
Предвид това, че само се бият в часа по физкултура, склонна съм да и повярвам.
Виж целия пост
# 129
Ани днес ме сюрпризира, че по физическо ще има 4ка.
Едва ли ще е тази оценката за годината!  Confused
Тази година нямаме проблеми с физическото, защото им преподава класната.  Laughing Иначе като настане нормативното време и сме в депресия.  Joy Скоро имаше една 4 на спринт 50м., ама е поправена.
Тестът по ЧП наистина е много лек. Девойката пак изнесе отговорите на лист и преди малко ги проверихме- без грешка. До тук: 19т. БЕЛ и по 20- математика и ЧП.
Нашето училище е назад в класацията (21) и може утре да ударят едно рамо по ЧО.  Laughing

Успех и утре на нашите!  Wink
Виж целия пост
# 130
Здравейте  Hug браво на всички дечица за хубавите оценки, и ние днес сме изкарали 6, може ли да помоля ако някой има някакви примерни тестове по ЧО да ми пише на лични, че аз съм се притеснила поече от моя син  Crazy да се поупражнява малко  Mr. Green
Виж целия пост
# 131
 Хайде и ние в отбора на 6-ците по ЧП! Peace
Нашето училище е 4-то в класацията-това ми се вижда много странно, но все пак е добре! Peace
Виж целия пост
# 132
Хайде и ние в отбора на 6-ците по ЧП! Peace
Нашето училище е 4-то в класацията-това ми се вижда много странно, но все пак е добре! Peace
Кое ти се струва странно?
Виж целия пост
# 133
Хайде и ние в отбора на 6-ците по ЧП! Peace
Нашето училище е 4-то в класацията-това ми се вижда много странно, но все пак е добре! Peace
Кое ти се струва странно?
Ами високият резултат по БЕЛ,имайки предвид какво ми каза сина ми, за това как са се справили newsm78
Освен това-НУКК вече е на 6-то място!
Сега имам един въпрос- не виждам в класацията 18-та гимназия в София(която аз съм завършила bowuu)-интересни са ми резултатите (защото мисля да запиша там малкия ми син Peace) На какво може да се дължи липсата и от списъка newsm78
Виж целия пост
# 134
Всички тези класации са относителни и не дават реалното положение :
- децата не са равнопоставени ,в едно училище в денят на матурите
не се учи , а в друго - с пълни домашни ;
- в едно училище децата са по 12 в стая, в друго - както винаги
и не на последно място - класната ,която провежда тест , а при други - външен преподавател.
Мисля, че върху тези неща трябва да се помисли , а и да не забравяме ПОДСКАЗВАНЕТО ,
което оформя класацията за МОН.
Вярвайте на децата и се радвайте на успехите им !
Успех и утре ! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия