Четвърти клас- матурите пред нас, безсилни са в тоз час!

  • 55 284
  • 737
# 165
Защо го няма още теста  newsm78
Виж целия пост
# 166
Някой да знае какъв е бил 19 въпрос?
Виж целия пост
# 167
Някой да знае какъв е бил 19 въпрос?

За носията, че е материален източник - това каза дъщеря ми.
Виж целия пост
# 168
За 19ти - било е нещо от рода: По какво съдим за миналото?
- народна носия; - договор; -снимки;
Това ми предаде момчето по телефона преди малко, но със сигурност е бил формулиран много по-различно.

А за 20ти знаете ли точно как е формулиран? Моят младеж твърди, че въпросът е бил : как е правилно да вървиш по улица без пешеходна зона - по посока на движението или срещу движението на колите?
Учителката им казала след матурите, че правилно е да се върви срещу колите...
Според мен това не е правилния отговор (в случай, че въпросът е такъв и той правилно е разбрал, де)
Виж целия пост
# 169
За 19ти - било е нещо от рода: По какво съдим за миналото?
- народна носия; - договор; -снимки;
Това ми предаде момчето по телефона преди малко, но със сигурност е бил формулиран много по-различно.

А за 20ти знаете ли точно как е формулиран? Моят младеж твърди, че въпросът е бил : как е правилно да вървиш по улица без пешеходна зона - по посока на движението или срещу движението на колите?
Учителката им казала след матурите, че правилно е да се върви срещу колите...
Според мен това не е правилния отговор (в случай, че въпросът е такъв и той правилно е разбрал, де)

Правилно е-срещу колите.
Виж целия пост
# 170
Учителката им казала след матурите, че правилно е да се върви срещу колите...
Според мен това не е правилния отговор (в случай, че въпросът е такъв и той правилно е разбрал, де)

Срещу колите се върви  Peace
Виж целия пост
# 171
Ако е носия, значи сме с 20 т.май newsm78
Синът каза,че и трите отговора били матерални неща според него - снимка, договор и носия, но не си спомня въпроса Laughing
Виж целия пост
# 172
Здравейте, и аз съм мама на четвъртокласничка. Днес са им казали оценките от вчерашната матура - за 17 точки са й писали 5. Прочетох по-горе , че още една мама писа, че нейният син за 17т е имал 5 вместо 5.50.  Ако мога да помоля мама mari-eta да ми даде линк - където официално да са написани тези скали на оценяване.
Не за друго - знам колко труд положи детето ми точно по този предмет. Мога да кажа, че това беше предмета за който бях сигурна че ще има отличен 6, а се оказа че само на него не успя да вземе максимума от 20 точки. Но за късмет....точно вчера сутринта тръгвайки за училище заседна сама в асансьора и стоя почти един час вътре сама - изживя голям стрес, много време отне да я изкарат техниците, сега с тези модерни асансьори, има много електроника по тях и по-трудно се оправи проблема. Едвам отиде на училище, и накрая стреса си каза думата - и е допуснала грешки, които в спокойно състояние не би допуснала. За това искам да ви помоля, ако има някъде официално от Министерството на образованието обявено за колко точки - каква оценка се пише - да ми дадете линка и да говоря с класния. От класа само тя и още едно детенце със 17 т имат 5-ци.
Виж целия пост
# 173
  Странно  е  защо  теста  още  не  е  излязъл   на  страницата  на  МОМН ?  Thinking
Виж целия пост
# 174
Влизах сега да видя теста, но още го няма.
Ако е носия, значи сме с 20 т.май newsm78
Синът каза,че и трите отговора били матерални неща според него - снимка, договор и носия, но не си спомня въпроса Laughing
Че материални са и трите, не само според него.
Виж целия пост
# 175
 Странно  е  защо  теста  още  не  е  излязъл   на  страницата  на  МОМН ?  Thinking

Сигурно и те не знаят оговорите, затова проверяват да не се изложат Laughing
Виж целия пост
# 176
Детето е оградило по посока на колите. Това трябва да е вярното.  Laughing

Виж целия пост
# 177
 Странно  е  защо  теста  още  не  е  излязъл   на  страницата  на  МОМН ?  Thinking

Сигурно и те не знаят оговорите, затова проверяват да не се изложат Laughing
Не бе, министърът е в Плевен с ББ и няма кой да го качи.  Mr. Green
Виж целия пост
# 178
Намокрил им се е сървърът, с толкова много дъжд.
Виж целия пост
# 179
Че материални са и трите, не само според него.

Договорът категорично е писмен източник.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия