Четвърти клас- матурите пред нас, безсилни са в тоз час!

  • 55 269
  • 737
# 255
И моето момче с 20т. Била лесна. И при тях не давали да изнасят листчетата с записани отговори.

А досещате ли се защо?

аз не  Thinking

при моята са дали. така ги сравнявахме.
Виж целия пост
# 256
Elfi, с по-голямата част от поста ти съм съгласна, но не и с твърдението, че не е възможен толкова висок среден успех. Училището на сина ми е едно от първите в класацията към момента и на нито един от изпитите не е подсказвано в стаята.

И при нас е така. Peace Децата от 1 месец решават само тестове, така че не ме учудва среден резултат над 18 при тези лесни тестове. Мисля,че по ЧО единствено ще е малко по-нисък резултата, заради последните 2 въпроса Hug
Виж целия пост
# 257
На 19-ти е "Нощта на музеите" - да ви подсетя !
Възползвайте се от безплатния вход и заведете децата !
А защо не и музеен маратон ?!
Виж целия пост
# 258
На 19-ти е "Нощта на музеите" - да ви подсетя !
Възползвайте се от безплатния вход и заведете децата !
А защо не и музеен маратон ?!
В цялата страна ли или само в София?
Виж целия пост
# 259
И моето момче с 20т. Била лесна. И при тях не давали да изнасят листчетата с записани отговори.

А досещате ли се защо?

Защо?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 260
И моето момче с 20т. Била лесна. И при тях не давали да изнасят листчетата с записани отговори.

А досещате ли се защо?

Защо?  Rolling Eyes
Единият вариант е, че могат да скрият някои от грешните отговори и изкуствено да се вдигне рейтинга на училището.
Виж целия пост
# 261
И моето момче с 20т. Била лесна. И при тях не давали да изнасят листчетата с записани отговори.

А досещате ли се защо?

Защо?  Rolling Eyes
Единият вариант е, че могат да скрият някои от грешните отговори и изкуствено да се вдигне рейтинга на училището.

Как така да ги скрият? Нещо не мога да разбера, извинявам се...  Embarassed
Виж целия пост
# 262
И моето момче с 20т. Била лесна. И при тях не давали да изнасят листчетата с записани отговори.

А досещате ли се защо?

Защо?  Rolling Eyes
Единият вариант е, че могат да скрият някои от грешните отговори и изкуствено да се вдигне рейтинга на училището.

Чак пък толкова ли? Наистина ли има хора, които ще се вържат на този рейтинг и такива, които мислят, че напр. във Варна има у-ще, в което детето им няма да се научи да пише, смята и чете? (Дори за писането е спорно, защото при тези критерии Rolling Eyes диктовката е смешно лесна).Матурите, покриват точно това. И не мисля, че има някакъв заговор, освен,ако не става дума за по-големи заплати, т.е. за пари.newsm78
Виж целия пост
# 263
Ами не знам. Питате защо, това е първият вариант, за който аз се сетих Rolling Eyes
Аз лично не виждам причина, за забраната за изнасяне на отговорите. Синът ми си беше написал отговорите по ЧП и ЧО, нямало е забрана при тях.

Как така да ги скрият? Нещо не мога да разбера, извинявам се...  Embarassed
Ами например ученикът Х реално има 5 грешни отговора, но в официалните резултати е с 3 грешни Mr. Green
Виж целия пост
# 264
Ами не знам. Питате защо, това е първият вариант, за който аз се сетих Rolling Eyes
Аз лично не виждам причина, за забраната за изнасяне на отговорите. Синът ми си беше написал отговорите по ЧП и ЧО, нямало е забрана при тях.

Как така да ги скрият? Нещо не мога да разбера, извинявам се...  Embarassed
Ами например ученикът Х реално има 5 грешни отговора, но в официалните резултати е с 3 грешни Mr. Green

 о не мисля че това биха могли да го направят защото реално всеки родител може да види теста на детето си .представи си че аз се усъмня че има примерно не 17 а 19 точки??? но и на нас не са ни дали да изнесем лисче с отговорите които е оградило детенце
Виж целия пост
# 265

 о не мисля че това биха могли да го направят защото реално всеки родител може да види теста на детето си .представи си че аз се усъмня че има примерно не 17 а 19 точки??? но и на нас не са ни дали да изнесем лисче с отговорите които е оградило детенце

Досега не съм виждала родител да протестира, че са надценили детето му.

А пък ако е платил 20-тина хиляди до тук, не би и се усъмнил, че е надценено, все пак всеки очаква "ниво"...
Виж целия пост
# 266
Манипулация е възможна. Писм.работа и документацията, свързана с НВО на уч-те от 4 клас, се съхраняват в у-щето за едногодишен срок. Изрично е записано и че  директорът на училището отговаря за секретността и обективността.
Всеки може да провери работата на детето си, но не може да види работите на другите деца. И после, аз не бих отишла да проверявам, защото примерно ме удовлетворява резултата. И при разминаване дори, никакъв проблем-случайна грешка. На нас ни се беше случила такава преди време-  40т  на едно състезание  Mr. Green

 JoyДобре, че не можем да проверяваме работите на другите деца!
Виж целия пост
# 267
Ами не знам. Питате защо, това е първият вариант, за който аз се сетих Rolling Eyes
Аз лично не виждам причина, за забраната за изнасяне на отговорите. Синът ми си беше написал отговорите по ЧП и ЧО, нямало е забрана при тях.

Как така да ги скрият? Нещо не мога да разбера, извинявам се...  Embarassed
Ами например ученикът Х реално има 5 грешни отговора, но в официалните резултати е с 3 грешни Mr. Green


 о не мисля че това биха могли да го направят защото реално всеки родител може да види теста на детето си .представи си че аз се усъмня че има примерно не 17 а 19 точки??? но и на нас не са ни дали да изнесем лисче с отговорите които е оградило детенце

Никой родител няма да отиде и да каже: "Вижте, детето ми е допуснало толкова и толкова грешки и трябва да има едикакъв си резултат, а вие сте го оценили по-високо". Виж, в обратния случай щеше да има вълна от недоволство и търсещи правата на децата си родители. Но в първия вариант  Naughty Naughty. Ако  случайно изникне такъв донкихотовец, моля да ми се обади, да му се извиня публично.
Виж целия пост
# 268
 ooooh!
Големи конспирации - какво ви става?
Какви са тези листчета с отговори?- умниците ни не могат да запомнят какви отговори са дали ли? за няколко часа, това да не е тото фиш! По принцип на изпит се прибира всичко, черновите също и нищо не се изнася от вътре, може пък някъде да си го спазват и при малките ученици.
Аз нямам забележки по тестовете, нито към въпросите.
Доволна съм от класната и, училището покрива очакванията ми за държавно училище през 2012та, остава да учи в него до 7ми клас. Проблема ще дойде тогава защото има само 1 училище в града където мога да кажа спокойно, че 'искам' да учи а тя няма да учи там най-вероятно...
Виж целия пост
# 269
Най-после минаха. Днес ще разбера резултата по ЧО. На предните тестове - 19, 20, 19. Или 19, 19, 20  newsm78. Не че има значение. Няма да остава в същото училище, поне това е сигурно. Като изключим класната, с която се разделят вече, няма нищо, което да ни задържи там.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия