Четвърти клас- матурите пред нас, безсилни са в тоз час!

  • 55 259
  • 737
# 615
Честито, Тони! Пожелавам още много такива успехи!
Виж целия пост
# 616
Честито на всички приети дечица и техните майки!  Hug

Гита Ог, че са приети децата - така е. Но едва ли са разчитали само на подготовката в училище. 99% са ходили на курсове, някои от шести клас още.  Peace

На нас ти предстои изпит и ваканцията почва истински чак след 23-ти. При всички положения ще сменяме училището. Или ще е приет, където иска или ще са с малкия заедно в десето - първи и пети клас. При втория вариант може да се замисля за смяна на квартирата, защото живеем на "цели" 15 минути пеш от него  Laughing
Виж целия пост
# 617
Здравейте мами, аз до сега не съм писала, само чета.Но моята щерка ще се класира за математическата в 119то /има 49 точки/ и вероятно с някой от вас ще се запознаем и лично.Та по този повод започвам да ви следя по-често и когато имам каво и да пиша.Поздравления за всички приети деца на този етап, успех на всички които тепърва ще кандидатстват.
Виж целия пост
# 618
Браво на девойката, ние също продължаваме с мъките до 23, пък и след това (надявам се)
Виж целия пост
# 619
Браво на девойката, ние също продължаваме с мъките до 23, пък и след това (надявам се)

Мамева, не остана  Peace
Честито на всички, които са попаднали на желаните от тях места!   bouquet
Виж целия пост
# 620
Браво на девойката, ние също продължаваме с мъките до 23, пък и след това (надявам се)

Мамева, не остана  Peace
Честито на всички, които са попаднали на желаните от тях места!   bouquet

Ох, на мен така вече ми писна, че ми е трудно да не го показвам hahaha

Имаш ли случайно темата от Питагор от тази година?
Виж целия пост
# 621
Те са няколко теми, но не помня дали останаха в къщи - онзи ден имаше поне 10-тина теста в къщи, но ги върнахме - сега решаваме от изпитите на СМГ и от математическите турнири през последните 2 години - за писването не ми говори  ooooh! Tired
Тъй като доста пропусна втория срок на единия изпит се издъни подобаващо та сега и ние сме на финалната права - имам чувството, че мога да участвам във филм с една единствена реплика казана по 100 000 различни начина и репликата е "реши ли си задачите за днес" - а иначе човека се вълнува от далеч по-възвишени неща като поредния комикс, който рисува или пък някакъв Лего строеж, чиито дни ( какви дни часове) са преброени - тоест до завръщането на брат му от яслата, след което се започва строежа на ново с констатацията какво природно бедствие е брат му  Twisted Evil, което си е така де, но и самият той не е бил по-различен навремето  #Crazy
И изобщо да минава тоз понеделник щото вече нЕам нерви - ако се докопам до некой тест ще пусна, но предполагам тези от СМГ не ти трябват?
Виж целия пост
# 622
а иначе човека се вълнува от далеч по-възвишени неща

Моят в момента си е сложил ловна жилетка, взел си е имагинерна пушка и тича от стая в стая и стреля, пада... изиграва терористи с/у спец.части, та е доста населено вкъщи  Joy

Деца са си и ние май го забравяме.

Ще ти пиша на Л.С., мерси
Виж целия пост
# 623
Момичета,извинявам се,че така нахлувам в темата но спешно ми трябва националната класация на училищата за изпитите с външнно оценяване в 4клас.Линковете,които има по-напред в темата са неактивни и моля ако някой знае къде да ги видя да сподели.Много благодаря и се извинявам отново но е спешно.
Виж целия пост
# 624
Здравейте! Laughing
Мисля, че имаме доста сходни проблеми bowuu
По цял ден повтарям:"Реши ли си задачите? Хайде Вики-няма време, че късно реши да кандидатстваш!" ooooh!
 Ходим и на половин модул в СМГ-от събота имаха за домашно 76 задачи+ изпитните задачи от последните години!Вече съм #Crazy Едва смогвам с всичко, но както каза едно малко момченце на майка си: " Ти не си човек-ти си МАЙКА! Laughing Hug Чакам го този 23.06 с голямо нетърпение, че след изпита веднага заминаваме на море! Peace
Успех на всички учещи дечица! Hug
Честито на всички новоприети дечица! Пожелавам им да се справят блестящо на новите места!  bouquet
Виж целия пост
# 625
Гита Ог, че са приети децата - така е. Но едва ли са разчитали само на подготовката в училище. 99% са ходили на курсове, някои от шести клас още.  Peace

То това е ясно. Друг е въпросът, че нямам идея къде да ходи на курсове, кога е редно да започнем.
Виж целия пост
# 626
Вече съм #Crazy Едва смогвам с всичко, но както каза едно малко момченце на майка си: " Ти не си човек-ти си МАЙКА! Laughing Hug

охххх  Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy то не е смешно, ама   Joy hahaha Joy hahaha
Виж целия пост
# 627
Честито и от мен на всички приети и много късмет на кандидатстващите!

Ние приключихме с ученето.  Останаха само част от музикалните дейности - китара, барабани и вокална група (3 в 1) Simple Smile Те са му за удоволствие и разтуха, защото уроците минават под формата на купон Simple Smile

Да ви кажа на мен ми  е твърде (направо прекалено) спокойно Wink Малко, като че ли, вече ми липсва решаването на задачки и вечното бързане за някъде Wink На младежа, обаче хич не му липсва, а това е важното. Седи по цял ден на компютъра, но няма как да го контролирам, защото имам много служебна работа. Още малко почивка ще му дам и после ще му измисля някой лагер.

Замислила съм се да го пратя някой ден като доброволец в приюта в Богров. Хората са страхотни и винаги много се радват на децата. Аз съм сигурна, че ще се справи, защото той изцяло се грижи за нешето куче - разходки, хранене, миене след разходка. Би могъл да се научи малко повече на отговорност.
Виж целия пост
# 628
Честито на приетите и  успех в новото училище !
При нас ваканцията е в пълна сила - основното му занимание е РС ,
оставих го две седмици без ограничения.
Днес ходихме на "Славейков",пица,разходка ,но стана горещо и обратно.
След два дни заминаваме на море и там няма да има РС !Само ,като си помисля,
че до края на юни се учи, а температурите са нечовешки ........ това трябва да се промени ! Joy
Виж целия пост
# 629
Шест години
мускулно, 0,5 мл    Реимунизация против дифтерия,тетанус,коклюш и полиомиелит.    Комбинирана ваксина срещу дифтерия,
тетанус,коклюш и полиомиелит - Тетраксим
Седем години
вътрекожно, 0,1 мл    Реимунизация против тубер-
кулоза (след отрицателна
проба Манту)    БЦЖ ваксина

Единадесет години
вътрекожно, 0,1 мл    Реимунизация против тубер-
кулоза (след отрицателна
проба Манту)    БЦЖ ваксина
 ние днес бихме на дребното  ТЕТРАКСИМ  а началото на септември сме с баткото на   реимунизацията
 и 2 мата са за тази ваксина  макар че дребо няма 7  чак догодина  но ми казаха че без нея не пускат 1 клас.  горното го написах понеже и тук има мами на 1 класници Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия