Априлчета засмени вече са в Родени!

  • 44 025
  • 736
# 330
Ние в най-големият потоп на ортопед ooooh! Но поне всичко ни е 6, та се успокоих, а Драганов е супер шемет! Sunglasses
Сега към 3-4ти мес. ще я водя на очен.

Духи, ти каза, че си имала бистра кръв течение? Колко време след края на лохиите? И цикъл ли ти беше или? Rolling Eyes Щото на мен си ми течеее newsm78
Виж целия пост
# 331
Духи, ти каза, че си имала бистра кръв течение? Колко време след края на лохиите? И цикъл ли ти беше или? Rolling Eyes Щото на мен си ми течеее newsm78
Не беше цикъл.. А лохии още си имам макар и в микро количества..
Но още от началото много ми течеше МНОГО.. после съсиреци.. пак кръв много.. плацента .. пак много кръв.. и после спряха - сега има само капки може и през ден..
Виж целия пост
# 332
Момичета няма да ви разправям какво беше на 19-тия етаж #Crazy
Много съм горда със себе си- никаква паника, реакция като по учебник.
Добре, че беше малкия дявол и всики сме живи и здрави!
А дано това да са ни негативните емоции за мнооооооого време напред Praynig
Виж целия пост
# 333
В Младост има три блока по 21 етажа, направо не ми се мисли там как се е усетило...
Виж целия пост
# 334
Добро утро!

Да дам отчет - за един месец Кристин е качила 1100 и 1.5 см. Сега вече е 4620г и 53.5см.
Имаше колики няколко дни и ни изписаха Еспумизан, н о пък сега се кротна и не съм го давала. Изписа ни Биогая, но каза да започна да го давам само ако стане много напечено, иначе ако може да мине без него. Обясни ми за коликите как се получавали, не че аз разбрах много, но разбрах че кърмените бебчета имат по-малко колики.
За акането каза да не се притеснявам, че е веднъж на ден и че пропуска от време на време - щом пишкала много е добре.
За пъпките по дупето каза, че няма да се оправи докато не махнем памперсите, защото й била много нежна кожата и била много светла и на всяко напикване едва ли не трябва да я сменям, че да я опазя. Вярно сега са само 2-3 малки пъпчици, ама то мен ме дразни пък детето не знам. Сигурно ще прибягваме до ранно приучване на гърне. То е мъка, ама по-добре от пъпки.
При нас не е спирало да вали от вчера и не знам какво ще правим цял ден, а и каката си е вкъщи, че няма да учат заради матурите - чак в понеделник, ще полудеем съвсем до тогава.
Мамчета, как си организирате ежедневието? Аз нещо не се оправям Sad Сега се събуждам и имам един куп с пране за гладене, чиниите от вечерята си стоят неизмити, че снощи бях труп, а трябва и да се готви... За учене да не говорим - не съм пипала от 3 дни да чета.
Виж целия пост
# 335
Привет, мамчета! Ох, с това земетресение направо голям ужас. През нощта на 22-и беба си спа все едно нищо няма, ама от вчера сутринта та до сега направо не е на себе си. Много неспокойна, върти се, реве, иска биба, не иска биба, не ще да спи. Добре, че през нощта направи малка дрямка, ама иначе е направо ужас  #Crazy. Вие забелязвате ли някаква промяна? Понеже сме и в къща и вчера ни прокапа и покрива за капак на всичко, почна да капе до едни кабели и понеже бях сама направо щях да полудея, че ще стане късо. Общо взето вчера беше един много критичен ден  Cry. За ортопеда ние май ще ходим в 20-та поликлиника при някакъв д-р Филипов, някой чувал ли го е, ама юни месец.
За коликите Биогая вече не помага и минахме на Колийф, ама и то май много не действа. Като я гледам как се превива направо ми се къса сърцето.
На кого трябва да пиша за парола и мейл за албумчето?
И дано скоро времето се оправи, че е голям отврат.  Hug на всички.
Виж целия пост
# 336
samm Браво на вас Simple Smile
ето и една почерпка, че днес Ема става на 2 месеца:
Виж целия пост
# 337
Ето и нашият отчет от вчерашната консултация.Родени сме 3100кг.,изписани-2950кг.Сега сме 4650кг.-като сме изцяло на кърма.За колики-избщо нямаме и педито каза,че ако до 10 дни не ни подкарат сме се разминали с колките.Дано не се появят.

Да помоля да ми изпратите на ЛС юзернейм и парола за албумчето.
Виж целия пост
# 338
https://www.facebook.com/groups/313067492106572/
Виж целия пост
# 339


Почерпка и от нас! Силвето става на два месеца!
benitabeni честито и на вас, не знаех, че щерките ни са на 1 дата Simple Smile
Ние взехме направление за ортопед, но още не сме ходили. Педиатъра ни препоръча да идем при Др. Хайвазов в мед център Хайвазов, в близост до The Mall и мисля да го послушам.
А иначе и на мен ми дойде ,точно като си бях записала час при гинеколог, че още не съм ходила на профилактичен след раждането. Та отложих часа. Трябвало да се направи цитонамазка и не става така.

zahar4eto_eli Благородно ви завиждам! Дано наистина ви се разминат!
silviya.v Според мен смени марката на памперсите. Част от марките слагат от вътре лосион (тоя дето ти рекламират, че превръща течността в гел), който е пълен с Е-та и гадости. Очевидно на Кристин и е по- чувствителна кожата...

Айде дано да се оправя времето вече Simple Smile
Виж целия пост
# 340
Моля, някой да ме добави в групата http://www.facebook.com/profile.php?id=100001894805840
Виж целия пост
# 341
приеми ми поканата, аз ще те добавя Wink
Виж целия пост
# 342

silviya.v Според мен смени марката на памперсите. Част от марките слагат от вътре лосион (тоя дето ти рекламират, че превръща течността в гел), който е пълен с Е-та и гадости. Очевидно на Кристин и е по- чувствителна кожата...


Ами сега е с Pampers Premium Care, които уж са най-добри за чувствителна кожа, антиалергични и с памук. Незнам какви по-добри да взема newsm78
Виж целия пост
# 343

silviya.v Според мен смени марката на памперсите. Част от марките слагат от вътре лосион (тоя дето ти рекламират, че превръща течността в гел), който е пълен с Е-та и гадости. Очевидно на Кристин и е по- чувствителна кожата...


Ами сега е с Pampers Premium Care, които уж са най-добри за чувствителна кожа, антиалергични и с памук. Незнам какви по-добри да взема newsm78
мен в болницата ми казаха да избягвам пелени с алое... не знам защо  Peace
Виж целия пост
# 344
Може ли и на мен да ми изпратите юзър нейм и парола за албумчето?
samm Драганов вярно е голям образ, ръси ги едни... Когато водихме сина ми при него, той ми каза "..така ще си го гледате до 30-тата година. После идва оная и си го взима". Joy
silvya.v Пробвай "хъгис". Те са с органичен памук. На баткото така му излизаха пъпки от "памперс". Смених с "хъгис" и се оправи. Peace
Надя* как сте след земетресението? Ти си от Перник, ако не се лъжа. При нас беше много страшно, а при вас сигурно е било голям ужас. Дано повече да не се случва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия