SUPERNATURAL: Eat Мe!

  • 28 875
  • 708
# 330
Tия пък, от всички взривяващи сцени, баш "дръпни ми пръстчето" да изберат  Joy И ни един гол брат в промото  Crossing Arms

Злате, представа си нямам от къде са снимките.

Аз тука сега шшшмуг лекинко  Heart Eyes
Виж целия пост
# 331
Никакви ви няма днес.Да не сте в Единбург. LaughingТам са Дженсън и Данийл.

Виж целия пост
# 332
Дженсън изглежда доста странно с това катинарче  Laughing

А забелязали ли сте, че когато на Джаред му стане топло, на нас ни става направо горещо  Crazy



Ах, тиии  Heart Eyes
Виж целия пост
# 333
Дженсън изглежда доста странно с това катинарче  Laughing


Точно това си помислих.  Thinking
Виж целия пост
# 334
Пак си е много хубав.
Виж целия пост
# 335
Добрютру  Laughing
Злате, ти си толкова безкритична към Дженсън, колкото аз към Джаред  Grinning

Айде, след един месец ще чакаме снимки от...снимките  smile3508
Виж целия пост
# 336
Хм, на Дженсън му отива много брада, ама поддържана, не некъв пиратски вид.

Айде, пак се почна Mr. Green
Виж целия пост
# 337
Има граматична грешка в постера.  hahaha

Виж целия пост
# 338
Има граматична грешка в постера.  hahaha
Ей, набито око имаш, Пуци. За съжаление няма как да се поправи от нас hahaha
Виж целия пост
# 339
Сигурно го е правил някой, английски грамотен колкото мен  Laughing Че и технически, като гледам, че дори V - то не е напаснато. А какво всъщност се почна, че не разбрах  newsm78
Виж целия пост
# 340
Е как кво, доброто срещу злото, бла-бла, обичайните заподозрени Grinning
Виж целия пост
# 341
Аха, ясно. Ама това не е ли фен-постер, в смисъл не е официалната концепция за 8-ми сезон. Въпреки че каква друга може да е  Laughing
Виж целия пост
# 342
Не, не е официален постер. Просто го видях и реших да го плясна тук Mr. Green

А ей това вече е официалната обложка на сезон 7.

Виж целия пост
# 343
Е, ма иначе е пипнат, де, с желание е правен.  Mr. Green
Виж целия пост
# 344
Аз викам да вземат да направят най-сетне една яка фотосесия за осмия сезон. Нещо като тези от втори или четвърти сезон. С последната се поизложиха малко. Искам нова за компенсация. С мнооооого различни пози.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия