Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са първите отзиви за финала на сериала?
Какво се случи с Импалката в последния сезон на сериала?
Какви са мненията на феновете за актьорите и героите в сериала "Supernatural"?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са първите отзиви за финала на сериала?
Финалът на сериала получи смесени отзиви. Някои фенове бяха доволни от хумористичния потенциал на героите, включително Кастелан, и изразиха вълнение за бъдещите сезони и завръщането на обичани герои. Въпреки това, други бяха разочаровани от сюжетното развитие и неочакваната ситуация, в която беше оставен главният герой Дийн. Като цяло финалът предизвика смесени емоции сред феновете.
-
Какво се случи с Импалката в последния сезон на сериала?
-
Какви са мненията на феновете за актьорите и героите в сериала "Supernatural"?
-
Какви са очакванията за следващия сезон на сериала "Supernatural"?
-
Как реагират феновете след земетресението?


е.
Ходихме на 'Снежанка и Ловеца'. За филма нищо няма да кажа, но за Ловеца - лелей, ако го сгепцам нЕкъде, лелееей. Кат' не бях на подходяща възраст да прасна братята Болдуин, поне Хемсуърдите, шъ им се не видяло
. Всъщност не разбрах двама ли са, трима ли, но не е от голямо значение, ще ги сместя
.


- Лиам, за десерт или предястие, изобщо, когато не ми се бори 
Вместо с възрастта да свалям летвата, то...Ни един не ми хареса. Може би трябва да го видя как върти секирата, знам ли
"Снежанка ...." бих я гледала само заради Ловеца
