Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 27

  • 66 334
  • 725
# 570
Ивонче,от коя община си?
Виж целия пост
# 571
Овча Купел
Виж целия пост
# 572
Значи за София останаха Овча купел и Слатина
Виж целия пост
# 573
понеже половина овча купел има и една приятелка е званнала до банката и са и казали че ако до 5 е имало превод към банката от асп утре ще си ги получи ако е след 5 понеделник
Виж целия пост
# 574
Значи за София останаха Овча купел и Слатина

ооооо И Дианабад ...
Виж целия пост
# 575
Община Красно село, ПИБ са преведени след 17 часа, аз ги изтеглих към 18:30.

Хора ей тук написах нещо набързо. Няма да го чета, защото го написах набързо и емоционално. Надали ще има отзвук, ек или там каквото и да е.

Нищо, че е емоционално, добре си го написала. Хубаво е да го видят повече хора, да се надяваме, че ще има отзвук, но защо е на шльокавица? Аз лично такива съобщения не ги чета, ако е на кирилица може да го прочетат повече хора.
Виж целия пост
# 576
Община Красно село, ПИБ са преведени след 17 часа, аз ги изтеглих към 18:30.

Хора ей тук написах нещо набързо. Няма да го чета, защото го написах набързо и емоционално. Надали ще има отзвук, ек или там каквото и да е.

Нищо, че е емоционално, добре си го написала. Хубаво е да го видят повече хора, да се надяваме, че ще има отзвук, но защо е на шльокавица? Аз лично такива съобщения не ги чета, ако е на кирилица може да го прочетат повече хора.


Не е на шльокавица, никога не пиша така. На кирилица си е. Сигуено четеш нещо друго. Там си ми е коментара и си е съвсем на Български.

Сега видях едно момиче Daniela Atanasova е писала на шльокавица. Аз съм Swetlana Georgieva  във фейсбук, малко по-нагоре е моят коментар.
Виж целия пост
# 577
Община Красно село, ПИБ са преведени след 17 часа, аз ги изтеглих към 18:30.

Хора ей тук написах нещо набързо. Няма да го чета, защото го написах набързо и емоционално. Надали ще има отзвук, ек или там каквото и да е.

Нищо, че е емоционално, добре си го написала. Хубаво е да го видят повече хора, да се надяваме, че ще има отзвук, но защо е на шльокавица? Аз лично такива съобщения не ги чета, ако е на кирилица може да го прочетат повече хора.


Не е на шльокавица, никога не пиша така. На кирилица си е. Сигуено четеш нещо друго. Там си ми е коментара и си е съвсем на Български.

Сега видях едно момиче Daniela Atanasova е писала на шльокавица. Аз съм Swetlana Georgieva  във фейсбук, малко по-нагоре е моят коментар.
Извинявай, наистина чета другия коментар, но твоя не го намирам.
Виж целия пост
# 578
Там си е, публикуван е преди 5 часа. Не е толкова важно. Simple Smile
Виж целия пост
# 579
Значи за София останаха Овча купел и Слатина

ооооо И Дианабад ...
Дианабад е към община Изгрев, а тя върви към Слатина.
Виж целия пост
# 580
tzveteto89, мерси, че ми каза, току-що си ги изтеглих - район Средец, София, но сме на едно счетоводство с Лозенец и Триадица, което значи, че едновременно ни пускат парите!
Да,едновременно ги пускат....моля няма за какво затова сме тук....Нямам думи просто това е уникалната идиотщина - в някои общини в София  да са преведени , а в други не....Всеки малко или много разчита на тези пари,колкото и минимални да са те...за съжаление...но за пореден път се убеждавам,че цялото ни управление и държава са такива, затова хората бягат от тук...и после няма раждаемост, как да има като те не ни стимулират да има...Много се отклоних от темата, за което съжалявам,но просто съм адски разочарована от това,което става с българските майки....
Виж целия пост
# 581
тези които не сте получили към кои банки сте
Виж целия пост
# 582
тези които не сте получили към кои банки сте
Банките нямат никакво отношение за реда на получаване.Общината е фактор.Аз лично съм към ПИБ.Една и съща банка , но  към различни общини.В едната има пари , а в другата няма.
Виж целия пост
# 583
Парите за детски за настоящ месец ли се получават или за предходния? Че синът ми завърши май месец и да знам дали да очаквам парички и през този месец.
Виж целия пост
# 584
тези които не сте получили към кои банки сте
Банките нямат никакво отношение за реда на получаване.Общината е фактор.Аз лично съм към ПИБ.Една и съща банка , но  към различни общини.В едната има пари , а в другата няма.
Така е, аз съм към ПИБ и имам превод. Явно счетоводителките на община Красно село са се задействали в следобедните часове и са направили превода, а офисите на ПИБ работят до 19 часа и са смогнали да го обработят. Това е моето обяснение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия