Има ли родили/които ще раждат в новата болница Софиямед? Препоръчайте педиатър.

  • 237 247
  • 1 471
# 330
Честито на всички обебили се Grinning
Искам и да попитам какъв багаж си носехте за себе си и детето?
Аз носих багаж като за хотел така ми бяха казали  Simple Smile За бебето нищо освен комплекта за изписване, всичко друго дават от болницата. За мен само бях си взела еднократни гащи защото сметнах че ще ми е по удобно и превръзки , другото са лични вещи , а и малки шишета вода за да ти е по удобно да ги вдигаш след раждането.
Виж целия пост
# 331
Здравейте, много ми хареса разказа на майката, която е направила сравнение между държавната болница и частната. И бих искала да попитам майката, която пише, че бащата е снимал раждането как става това? Таткото е бил в операционната ли? Много бих искала и моя мъж да присъсътва. Може ли малко повече подробности за това? Благодаря  Grinning   bouquet
Виж целия пост
# 332
Здравейте, много ми хареса разказа на майката, която е направила сравнение между държавната болница и частната. И бих искала да попитам майката, която пише, че бащата е снимал раждането как става това? Таткото е бил в операционната ли? Много бих искала и моя мъж да присъсътва. Може ли малко повече подробности за това? Благодаря  Grinning   bouquet

Да таткото беше в операционната само, че зад стъкло . След като извадиха бебето го поканиха при педиатърката и е заснел всичко което се случва с бебка през първите и минути живот. Много хубав е станал филма само се иска таткото да може да издържи. Аз самата операция не исках да я снима обаче да знаеш че се вижда . Не сме плащали нищо допълнително за това  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 333
 Grinning Ехаа, много хубаво звучи, живот и здраве и аз ще искам така. А на вас да ви е живо и здраво бебчето и много много да ви радва  Hug
Виж целия пост
# 334
Момичета,
Да ви питам знаете ли колко струва само запис на тоновете на бебето в Софиямед?
Не съм пациент на болницата искам просто да си направя записите там?
Много ще съм благодарна ако някой ми отговори.
Виж целия пост
# 335
Би трябвало да е 20 лв. , като на всякъде. Thinking
Ако не ти е много спешно в четвъртък съм на тонове и ще знам със сигурност.  Grinning
Виж целия пост
# 336
Би трябвало да е 20 лв. , като на всякъде. Thinking
Ако не ти е много спешно в четвъртък съм на тонове и ще знам със сигурност.  Grinning
Ще съм ти благодарна ако ми кажеш. Simple Smileох много скъпо,как не ги е срам да взимат толкова пари на майките.
Виж целия пост
# 337
Не навсякъде са 20. На мен ми взимат 15лв, но на друго място, а може някъде да са и повече. Най-добре се обади на телефоните в сайта и ги питай  Peace
Виж целия пост
# 338
Моята гинеколожка има кабинет там и ми взимаше по 15лв , но в самата болница не знам колко струва меренето на тонове . Най - добре е да звъннеш и да питаш Simple Smile
Виж целия пост
# 339
Току-що се връщам от тонове и ми взеха 15 лв.  Peace
Виж целия пост
# 340
Току-що се връщам от тонове и ми взеха 15 лв.  Peace
Мерси много за инфото,
а записът ти го дадоха нали?
Виж целия пост
# 341
Да, докторката ми го разчете и после ми го даде.
Виж целия пост
# 342
Да, докторката ми го разчете и после ми го даде.
mersi mnogo za infoto
Виж целия пост
# 343
Здравейте, аз бих искала да попитам тоновете кога се правят? В смисъл в коя седмица? На мен досега не са ми правили.
Виж целия пост
# 344
Започват да се записват като влезеш в 9 месец.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия