, освен ако не чакаш близнаци
, освен ако не чакаш близнаци 
От 20 и на мен ми се вижда доста рано - то това е 5-и месец
Изобщо отделението е малко и спретнато - това са моите впечатления. А да, забравих да допълня, че всяка стая има собствена баня, климатик, телевизор и леглата са чисто нови - не са от някакъв гаден дюшек, а са от кожа, която лесно се почиства! Това е, успех на всички бъдещи мами!

Сега ти видях линийката. Ние с теб може и да се видим в болницата като гледам колко дни ни остават и на двете 
Сега ти видях линийката. Ние с теб може и да се видим в болницата като гледам колко дни ни остават и на двете
не може всичко по мед и масло,но както споменах и преди личи си,че болницата е нова,има тоалетни на всеки етаж,общо взето лекарката и акушерката,която ми направи записа бяха много любезни. И въпреки всичко ще си ходя на записи там,дори се оказа,че докторката и тази,която ми следи бременността се познават отпреди,защо и двете са работили в Тина Киркова,явно доста лекари са се махнали оттам и са отишли по частните болници.


Препоръчани теми