Най-после!

  • 61 623
  • 1 946
# 1 395
Никой не е казал, че е само и единствено, цитирай ме, ако греша. Но е фактор и то сериозен. Доколкото знам и ти се вайкаше в една друга тема, че не ставало, а пушиш, ами замисли се, де. Не е трудно и е близо до ума!
А ти като не пушиш замисли ли се що не става вече 3-ти месец? Близко е и до твоя ум.... Предполагам.
Да ама при мен аз съм си виновна,а при нея явно е жестоката съдба  Wink Сега ми идва наум,че щом пуша,нямам право да искам и лечение  Laughing
Виж целия пост
# 1 396
Никой не е казал, че е само и единствено, цитирай ме, ако греша. Но е фактор и то сериозен. Доколкото знам и ти се вайкаше в една друга тема, че не ставало, а пушиш, ами замисли се, де. Не е трудно и е близо до ума!
Хайде моля те да не ми поставяш диагнози,аз си имам съвсем различни проблеми,които не са свързани с цигарите   Peace
По тази твоята  логика,ти като не пушиш,защо при теб не става  Rolling Eyes
Организмът е една цялостна система и едното води до друго. Както и да е, организмът си е твой, прави каквото искаш с него. При мен не става, защото не ми е самоцел и не съм се втурнала да правя тестове, да меря температури, да тичам по доктори. Знам, че съм здрава и до 1 година за жените под 30 става. До 1та година имам много време още да се наслаждавам на бебеправенето Peace
Виж целия пост
# 1 397
Такааа. Предвид писанията от последните страници предлагам да насочим диалога към влиянието на цигарите върху интелекта на пушачите. Laughing
Виж целия пост
# 1 398
Имат си достатъчно меса.

Нямат.
Посочи ми заведение, в което ще може да се пуши през зимата.
Ще се появят, т.нар. пушилни, или частни клубове като в другите страни, в които закона не важи, но в момента няма.

Ще си пушите дома. Mr. Green  Или в пушалня с духалка за отопление пред заведенията, ще ви спретнат гаранция.
По-скоро заведенията ще се състоят предимно от тоалетна, малко барче с покрив (заради машините) и огромна тераса или тротоар... с  големи количества свеж въздух за непушачите. Joy
Дори, през зимата, може цените на кафето в заведението, да имат надбавка "отопление" или "непушач".  Нали пушачите си пият кафето вън, на студа, и не се оплакват — значи отоплението е екстра и може да се таксува.  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 399
А ти като не пушиш замисли ли се що не става вече 3-ти месец? Близко е и до твоя ум.... Предполагам.
Хахахаха, дай рецептата, де! Само не ме карай да пуша.
Понякога в желанието си да сте оригинални, ставате смехотворни. Не, не съм се замисляла, защото съм си направила нужните изследвания преди да започнем и знам, че съм здрава. Божа работа!
А идеята ми към betsaibe беше друга, ама карай, явно четете по диагонал.
Виж целия пост
# 1 400
Такааа. Предвид писанията от последните страници предлагам да насочим диалога към влиянието на цигарите върху интелекта на пушачите. Laughing

Никога не бих си позволила да сложа под общ знаменател хора, които ги свързва едно единствено нещо. Май не съм се увредила достатъчно  Simple Smile
Виж целия пост
# 1 401
Ами явно ти е самоцел,но просто не си признаваш.Как пък точно ти се сети,че цигарите пречат на забременяването  Wink
Искрено ти пожелавам много преди края на тази една година да имаш резултат,но беше малко грозно да слагаш по този начин диагнози на човек,който не знаеш какъв му е проблема  Peace
Елица и  влиянието на дима върху непушачите явно не се отразява добре  Laughing
Виж целия пост
# 1 402
Такааа. Предвид писанията от последните страници предлагам да насочим диалога към влиянието на цигарите върху интелекта на пушачите. Laughing
И аз това предлагам  Joy Joy Joy Взе да става доста весело в тая тема, не съм и предполагала. Само чакам да видя рецептата на sunny day  hahaha hahaha hahaha, та да се посмеем дружно.
Виж целия пост
# 1 403

Виж за една страничка колко много "феномени" се събрахме.  Wink

Колко? Достатъчно за представителна извадка?

Не казвам, че само и единствено пушенето, без други влияния, води до проблемно забременяване. Но Е рисков фактор и не може да се пренебрегва, защото не е угодно.
Още по- малко да се третира като виц. Както сама отбеляза, не е тук темата.
Виж целия пост
# 1 404
Преди години бях спряла цигарите за 6 месеца...и веднага бях зачислена в мафията на непушачите. Изпитвах истинска неприязън към пушещите...не защотж ми пречат, ами знам ли- защото дори като бивш пушач не можех да ги разбера. Има хора, които искат да променят света и неуспеха ги озлобява...има хора, които обичат на "Вуте да му е зле". Продължавам да си питам каква е разликата за непушачите, ако в заведението има две зали ? Принципно няма разлика с тоталната забрана, но ...не ги кефи тази алтернатива. Далеч...много съм далеч от мисълта че някой го е грижа за моето здраве...
 Каква долна паплач сме ние тютюнопушещите....
 Темата около нямащите деца загрубява неприлично...не се наранявайте една друга момичета. Спорът си е спор...но от тези неща ми се струва, че истински боли...
 Пп гост 22- право в десятката. Точно това днес коментирах с една позната- че големите заведения ще си сменят основното помещение за по-малко такова с мегдан за външни маси, замошамени и прилично отоплени  Crazy
Виж целия пост
# 1 405
Имат си достатъчно меса.

Нямат.
Посочи ми заведение, в което ще може да се пуши през зимата.
Ще се появят, т.нар. пушилни, или частни клубове като в другите страни, в които закона не важи, но в момента няма.

Ще си пушите дома. Mr. Green  Или в пушалня с духалка за отопление пред заведенията, ще ви спретнат гаранция.
По-скоро заведенията ще се състоят предимно от тоалетна, малко барче с покрив (заради машините) и огромна тераса или тротоар... с  големи количества свеж въздух за непушачите. Joy
Дори, през зимата, може цените на кафето в заведението, да имат надбавка "отопление" или "непушач".  Нали пушачите си пият кафето вън, на студа, и не се оплакват — значи отоплението е екстра и може да се таксува.  Mr. Green

нали се разбра, че предпазвало от Алцхаймер! Направо си е лечебно пушенето!

Та, значи, изборът като гледам, се свежда до това дали да пушиш и да си без Алцхаймер, или да си здрав в главата и съвсем с акъла си болен от  рак на белите дробове или нещо друго страшно колкото Алцхаймера.

Виж целия пост
# 1 406
Ами явно ти е самоцел,но просто не си признаваш.Как пък точно ти се сети,че цигарите пречат на забременяването  Wink
Искрено ти пожелавам много преди края на тази една година да имаш резултат,но беше малко грозно да слагаш по този начин диагнози на човек,който не знаеш какъв му е проблема  Peace
Елица и  влиянието на дима върху непушачите явно не се отразява добре  Laughing
Хората са си направили труда да го изследват, а аз да си отделя от ценното време да го постна малко по-нагоре. На мен лично ми се вижда малко странно да искаш дете, а същевременно да тровиш утробата си, но изборът си е твой. И запомни, един проблем, води до друг. Пожелавам ти да ги решиш и да имаш бебе скоро, ще се радвам, но има вероятност тютюнопушенето да е фактор за незабременяването и то не малка.
Виж целия пост
# 1 407

Сега, за почивните дни, бях на морето. В Созопол на пристанището и по кея има доста кръчми, ние обядвахме в Кирик, който беше пълен, за разлика от останалите /някои празни, някои с по една маса заета/. А Кирик е ресторант без цигарен дим! Имаше хора, които излизаха отпред, валеше, та не беше за навън, но явно вкусната храна е и ще си остане най- важният фактор, за това дали кръчмата ще е пълна или не.

poem, няма да има разлика за непушачите, ако има две напълно еднакви зали за пушачи и непушачи. Което, всички знаем, не беше така. В любимия ми /заради храната/ италиански ресторант за непушачите е отделена малка тъмна зала в сутерена. Сори, но това няма как да зарадва когото и да било!
Виж целия пост
# 1 408
Всяка тема за пушенето се превръща в грозен и жалък спор. По-добре от сега да се спре...И без това е решено вече...
Виж целия пост
# 1 409

Значи има девойки,които имат проблем със забременяването и това е САМО  и ЕДИНСТВЕНО заради цигарите.
ама това е не по-малко вредно твърдение, ако някои си мислят че не могат да си направят дете заради цигарите и не търсят вярната причина...
ако беше така по тази логика циганите би трябвало отдавна да са изчезнали от Земята  ooooh!
(вярно че едно време се бъзикаха хората, че циганките абортират с Арда, но това мисля беше само фолклор....)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия