Най-после!

  • 61 626
  • 1 946
# 1 380
В тази тема открихме причината за толкова много проблеми,че чак се изумявам  Laughing
Значи има девойки,които имат проблем със забременяването и това е САМО  и ЕДИНСТВЕНО заради цигарите.Е това можете да го кажете на хилядите жени,които не пушат и пак не могат да забременеят.Може би пък за тях имате друго обяснение-нещо от рода,че при тях е така,защото са били пасивни пушачи
Виж целия пост
# 1 381
Съгласна съм, че пушенето вреди. Не съм съгласна, че пречи на забременяването!

Аз пък имам 2 деца, пуша от 14 годишна по 15 цигари дневно. И двата пъти забременях от раз!
Може би съм някакъв феномен?

 ooooh!

Това НЕ Е истина просто!

Истина е, истина е. При мен нещата са като при Ери.
Виж целия пост
# 1 382
Съгласна съм, че пушенето вреди. Не съм съгласна, че пречи на забременяването!

Аз пък имам 2 деца, пуша от 14 годишна по 15 цигари дневно. И двата пъти забременях от раз!
Може би съм някакъв феномен?

Мда, освен срещу алергии, цигарите помагат и срещу стерилитет.
А както се разбира от вицовете, те освен че ще подобрят здравето ни, ще помогнат да забогатеем и да си купим мол. Всъщност последното се отнася до пурите, с цигарите ще си купим само магазин.  Joy
Виж целия пост
# 1 383
Съгласна съм, че пушенето вреди. Не съм съгласна, че пречи на забременяването!

Аз пък имам 2 деца, пуша от 14 годишна по 15 цигари дневно. И двата пъти забременях от раз!
Може би съм някакъв феномен?

 ooooh!

Това НЕ Е истина просто!



Кое?  Rolling Eyes

ТИ може да не си съгласна и че Земята е кръгла и се върти около слънцето, например.
А че пак ТИ пушиш от съвсем млада и си забременяла без проблем, си е лично твой опит, а не някакво правило, за да го пишеш по този начин, че и да питаш дали не си феномен. Crazy
Виж целия пост
# 1 384
...
Може би съм някакъв феномен?

И аз към феномените  Crazy

Толкова много неща влияят, включително наследствени, че е излишно да гадаем кое е повлияло или не. Истината е, че и лекарите не знаят със сигурност кое и как.

Въпросът е, че хората много добре осъзнават какво има риск да им причини вреда и какво не, и след като решат да го поемат, не виждам какъв е проблема да си имат своите места за това.

Рокси, все пак говорим за България, %-тът ще е различен, тук знаеш, че не сме като хората  Laughing посочените от теб примери за мен са идеалния вариант, но нали трябва да се доказваме пред Европа - ще режем тотално.

Andariel, достатъчно съм писала в темите за храненето, да не разводняваме, че ще ни изтрият  Peace
Виж целия пост
# 1 385
"Кръчми черпят с глоба “фас”  Mr. Green

http://www.moreto.net/novini.php?n=174436
Виж целия пост
# 1 386
В тази тема открихме причината за толкова много проблеми,че чак се изумявам  Laughing
Значи има девойки,които имат проблем със забременяването и това е САМО  и ЕДИНСТВЕНО заради цигарите.Е това можете да го кажете на хилядите жени,които не пушат и пак не могат да забременеят.Може би пък за тях имате друго обяснение-нещо от рода,че при тях е така,защото са били пасивни пушачи
Никой не е казал, че е само и единствено, цитирай ме, ако греша. Но е фактор и то сериозен. Доколкото знам и ти се вайкаше в една друга тема, че не ставало, а пушиш, ами замисли се, де. Не е трудно и е близо до ума!
Виж целия пост
# 1 387
И между другото, понеже се спомена алкохола ( който аз лично консумирам с удоволствие  Blush ) в други страни след пушенето сега това е на дневен ред и хич няма да се учудя ако след няколко години ние си блъскаме главите каква данъчна и всякаква политика да въведем, за да ограничим употребата и вредите.
Въпеки че
Цитат на: ..
Пък агенция Блумбърг твърди, че ни се падат по 11 л алкохол на глава, което ни нареждало на 22-ро място в света. По пушене сме 4-ти, по наркотиците 11-ти, а по комара 16-ти. И така, според Блумбърг, печелим комплексното 6-то място по пороци. По-порочни от нас били само словенците, австрийците, арменците и испанците, предвождани от чехите.

Не знам. Струва ми се, че това, че сме с толкова пороци, е за добро. Умни хора отдавна са казали: „Отдавайте се на всичките си пороци едновременно, за да не станете жертва на един от тях.” Обаче тия 11 л ме смущават. До никъде не стигат 11 л. Това прави по 30 мл. дневно. Ние повече сироп за кашлица поемаме, бе, алоу! Вчера писах за проф. Драганов, дето го хванали да шофира на два флакона спрей за възпалено гърло… През 2003 г. от НСИ дадоха едни данни, които повече се доближават до истината (но после ги скриха!) -  че българинът пие по 60 л ракия годишно. Като извадим децата, малка част от жените, тънката прослойка въздържатели, малко пенсии с лекарска възбрана и ще стигнем до крайната истина: българинът в „трудоспособна възраст” приема дневно от 2 до 3 ракии (за възрастни, 100 мл.) Личните ни наблюдения в някои региони, например Пазарджишкия, показват, че това не винаги е достатъчно. Например във Ветрендол и Варвара, ако не се напиваш поне веднъж дневно, направо те вадят от избирателните списъци. Щото те смятат за умрял… Та Блумбърг да си гледат работата
 
Виж целия пост
# 1 388
Не, няма да бъдат компенсирани, защото сами са преценили какви вложения да направят за двете години или колкото там, не помня вече. Имаха възможност да изберат - заведение за непушачи или да обособят зала, а под 50 кв.м - цялото заведение да е за пушачи или непушачи. Срокът беше оповестен още тогава. 2012.
Е що да помниш, кво ти пука?
Срокът беше до 2013г., но го приеха година по-рано. Излъгаха хората, това е. Никога не е бил 2012 като ги караха да си приспособяват залите за пушачи и непушачи.
Кога тва? Щото 2010 трябваше а влезе пълната забрана, ама я отмениха.
Та кои хора бяха излъгани, викаш? Thinking

"13.12.2011г.
Министърът на здравеопазването Стефан Константинов ще внесе в сряда в Министерския съвет предложение за пълна забрана на тютюнопушенето на закрити обществени места от 1 юни 2012 година
"Министерството на здравеопазването води битка хората в България да бъдат по-здрави, не да ги лекуваме по-качествено, когато се разболеят, а да не стигат до заболяване," каза министърът пред БНТ.
Предният опит да се забрани пушенето на закрито бе направен през 2010 година, но в крайна сметка се стигна до обособени зони за пушачи и непушачи в заведенията. Тогава премиерът Бойко Борисов договори с представители на ресторантьорския бизнес забраната да се отложи за 2013 - 2014 година."

Да де, хубаво. "Опитът" беше да не приемат закона, както беше предвидено. Да не съм ги карала аз да се ръсят за рушвети, та да отложат забраната от 2010, че и да се охарчат за отделни зали? Хак да им е.

Цитат
да си имат своите места за това.
Имат си достатъчно меса.
Виж целия пост
# 1 389
Имат си достатъчно меса.

Нямат.
Посочи ми заведение, в което ще може да се пуши през зимата.
Ще се появят, т.нар. пушилни, или частни клубове като в другите страни, в които закона не важи, но в момента няма.
Виж целия пост
# 1 390
Съгласна съм, че пушенето вреди. Не съм съгласна, че пречи на забременяването!

Аз пък имам 2 деца, пуша от 14 годишна по 15 цигари дневно. И двата пъти забременях от раз!
Може би съм някакъв феномен?

 ooooh!

Това НЕ Е истина просто!



Кое?  Rolling Eyes

ТИ може да не си съгласна и че Земята е кръгла и се върти около слънцето, например.
А че пак ТИ пушиш от съвсем млада и си забременяла без проблем, си е лично твой опит, а не някакво правило, за да го пишеш по този начин, че и да питаш дали не си феномен. Crazy

Виж за една страничка колко много "феномени" се събрахме.  Wink
Виж целия пост
# 1 391
Имат си достатъчно меса.

Нямат.
Посочи ми заведение, в което ще може да се пуши през зимата.
Ще се появят, т.нар. пушилни, или частни клубове като в другите страни, в които закона не важи, но в момента няма.
Ще си пушите дома. Mr. Green  Или в пушалня с духалка за отопление пред заведенията, ще ви спретнат гаранция.
Виж целия пост
# 1 392
Никой не е казал, че е само и единствено, цитирай ме, ако греша. Но е фактор и то сериозен. Доколкото знам и ти се вайкаше в една друга тема, че не ставало, а пушиш, ами замисли се, де. Не е трудно и е близо до ума!
Хайде моля те да не ми поставяш диагнози,аз си имам съвсем различни проблеми,които не са свързани с цигарите   Peace
По тази твоята  логика,ти като не пушиш,защо при теб не става  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 393
Ще си пушите дома. Mr. Green  Или в пушалня с духалка за отопление пред заведенията, ще ви спретнат гаранция.

А, аз не се натискам да си давам насила парите  Simple Smile нямам зор, ще изчакам да се запълни нишата  Simple Smile
Виж целия пост
# 1 394
Никой не е казал, че е само и единствено, цитирай ме, ако греша. Но е фактор и то сериозен. Доколкото знам и ти се вайкаше в една друга тема, че не ставало, а пушиш, ами замисли се, де. Не е трудно и е близо до ума!

А ти като не пушиш замисли ли се що не става вече 3-ти месец? Близко е и до твоя ум.... Предполагам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия