Най-после!

  • 61 623
  • 1 946
# 1 320
Комбинацията от ароматите на афтършейф и цигара е убийствено секси.
Е, кво ще правим сега?   Sad

Не си права. Много по-секси е комбинацията запръжка+парфюм и вкисната пот+парфюм.
Виж целия пост
# 1 321
Това изказване мога да подкрепя не само с две ръце,ами със всичките ми налични крайници  Laughing
А относно миришещите пушачи-Драги непушачи,явно вашите познати пушачи не са чували за неща като парфюми щом така упорито твърдите,че се усеща само миризма на цигари  Peace
Дано някога успееш да усетиш на какво миришеш като се напръскаш с някой парфюм, пък бил и той от 200 лв. и след това се окадиш и с цигара. Комбинацията е меко казано  Sick Няма такава воня, ама как да я усетиш, като си свикнала и не ти прави впечатление.  Peace
Виж целия пост
# 1 322
Комбинацията от ароматите на афтършейф и цигара е убийствено секси.
Е, кво ще правим сега?   Sad

Аз пък харесвам миризмата на естествената кожа - на скъп кожен колан, когато го разкопчавам клекнала на колене пред него.  Усеща се и миризмата  на парфюма му, отавен от ръцете му когато си  го е закопчавал... Whistling
.....Та какво, това верно ББ го е казал за простака ooooh! Laughing
Виж целия пост
# 1 323
Комбинацията от ароматите на афтършейф и цигара е убийствено секси.
Е, кво ще правим сега?   Sad

Споко, има парфюми и афтършейв с аромат на тютюн, така че това поне е лесно.
Виж целия пост
# 1 324
...озлобиш към пушачите...
 

На този етап съм озлобена единствено към цените на тока и Топлофикация Simple Smile
Виж целия пост
# 1 325
Айде, честито Simple Smile сега какво следва? Забрана на алкохола в кръчмите, после на силната музика, и накрая по-високия говор, остава само да ги оборудват с лавици и книжки, за да е пълна картинката.

Не съм се интересувала подробно досега, извинявам се, ако е обсъждано, но собствениците на заведения, които бяха много изпълнителни и своевременно изградиха зали за пушачи, правиха вентилационна инсталация и т.н., ще бъдат ли компенсирани по някакъв начин?

Наднорменото тегло също е голям проблем.  Да се тъпчеш и да искаш да те лекуват?

Поднорменото също - нарочно да не ядеш и да искаш да те лекуват?

Аз съм дебела, ям 1/3 от 90% от познатите ми жени, и пак съм дебела. Имам приятелки, които буквално се тъпчат и са слаби. Представям си какво ще си помислиш за мен, ако ме видиш, пък тях ще ги похвалиш за добрата поддръжка  Simple Smile
Виж целия пост
# 1 326
Аз пък пуша и съм много по-здрава от много непушачи. Ако искате, може и да се надбягваме.
Виж целия пост
# 1 327
Аз пък пуша и съм много по-здрава от много непушачи. Ако искате, може и да се надбягваме.

Нямаш проблеми, ама аз хем пуша, хем съм дебела, хем тренирам всеки ден, с шарена с сланинка съм  Mr. Green

Ауу, ти ли гласува в анкетата ми  hahaha
Виж целия пост
# 1 328
Аз пък пуша и съм много по-здрава от много непушачи. Ако искате, може и да се надбягваме.

Нямаш проблеми, ама аз хем пуша, хем съм дебела, хем тренирам всеки ден, с шарена с сланинка съм  Mr. Green

Ауу, ти ли гласува в анкетата ми  hahaha

Каква анкета?
Виж целия пост
# 1 329
Да ви кажа все повече почвам да се чудя откъде аджеба намират хора, с които си запълват статистиките, и още повече, при положение, че никой тук не го ловят последиците от вредни навици откъде се взема всичкия този народ по улиците.
Това е единственото, което ме кара да пиша в темата- абсурдните доводи:)

Мога да разбера желанието да се пуши в заведения от гледна точка на комфорта на пушещия, ама като вземете да носите вода от 9 пресъхнали кладенеца и ме засърбяват пръстите.
Виж целия пост
# 1 330
Мога да разбера желанието да се пуши в заведения от гледна точка на комфорта на пушещия, ама като вземете да носите вода от 9 пресъхнали кладенеца и ме засърбяват пръстите.

Пак ние носим. А непушачите са напълно обективни. Ти сама каза, че това с миризмата е най-малкия проблем, но тук се разиграва непрекъснато.
Виж целия пост
# 1 331
Ето къде спяла рибатааа Joy

Процедурата за налагане на глоба е следната:
1. Съставяне на акт.
2. Три дни за възражения по акта.
3. Издаване на наказателно постановление.
4. Намиране на нарушителя и връчване на постановлението.
5. Аз руснак в Слънчев бряг и не разбирам какво ми връчвате.
6. Намерете ми преводач.
7. Връчване на постановлението.
8. Седем дни за обжалване пред съда.
9. Ще ме хванете за органа, вече съм се прибрал в Майкоп, Адигейска област.

Аз се чудех, как така ще се прогонят сами клиентите, защото се сещате, че хотелите по морето не са нито мои, нито на тук войнстващите непушачи, а то каква била работата.

Тук го прочетох
http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2012/06/01/1837722_cigarite_veche … _chastno_parti_v/
Виж целия пост
# 1 332
Пием си кафето навън. То и времето се оправи заради нас.
Виж целия пост
# 1 333
Рядко се среща човек, който да каже "аз пих, пуших, преяждах, и като последица си лепнах високо кръвно, увеличен черен дроб, белодробна обструктивна болест, наднормено тегло, диабет тип 2 и др." Винаги, до последно, на прага на смъртта, повечето хора отричат сами да са спомогнали за влошаването на здравето си. Особено когато трябва да отговарят на въпроси.
Виж целия пост
# 1 334
Рядко се среща човек, който да каже "аз пих, пуших, преяждах, и като последица си лепнах високо кръвно, увеличен черен дроб, белодробна обструктивна болест, наднормено тегло, диабет тип 2 и др." Винаги, до последно, на прага на смъртта, повечето хора отричат сами да са спомогнали за влошаването на здравето си. Особено когато трябва да отговарят на въпроси.

Права си, но няма гаранция в този живот, за съжаление. Двама мои близки починаха от рак на белия дроб, никога не пушили, не са били пасивни пушачи, живееха здравословно. Не е честно...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия