За своите 29 години разбрах, че не мога да променя света, колкото и да искам. Винаги ще се намира някой, който да се опитва да ме убеди, че черното е бяло и че напук ще си прави каквото си иска, въпреки че е забранено. Ей затова ни е такава държавата, защото самосъзнанието ни е такова. На мен ще ми забранят, ама аз напук, за да докажа, че мога, ще си нарушавам законите както си искам. Затова имаме толкова жертви по пътищата и болни хора и държавата ни е мръсна и неподредена, заради самосъзнанието на хората и самочувствието им, че могат да си правят, каквото си искат. Светци няма, но нека, когато всеки от нас - бил той пушач или непушач, пиещ или трезвеник, преяждащ или недояждащ си - прави нещо /пуши, пие и шофира след това, изхвърля си болклука през терасата и т.н./, да обмисля добре своите действия и най-вече дали с тях няма да навреди на други хора. Ако отговорът е - с това мога да навредя само на себе си, нека го прави, ако ли не, да не забравя, че живее в общество, а не в гората и трябва да се съобразява с хората около себе си.

