Най-после!

  • 61 630
  • 1 946
# 1 860
Приеми че съм тук да се наслаждавам на страданието на пушачките Simple Smile

А после пушачите избирали необичайни източници на наслада  Joy
Виж целия пост
# 1 861
Иначе съм съгласна за вмирисването, но защо пренебрегваш мъжете? По-добре ли ти е мъж вмирисан на цигари? newsm78

А как гледате на мириса на пот, крака или, не дай Боже, друга една по-скрита част от телесата човешки? Развалени зъбки, мазна коса? Дълго носени, непрани дрехи? Вмирисан на манджа пеньоар? Животински изпажнения? Или мислите, че тия миризми са незабележими, стига да не са гарнирани и с дъх на цигари.
След дискотека, ако си танцувал, не си вмирисан? Ухаеш на рози, само защото не си пушил и около теб не се е пушило? Да разбирам ли, че вече хората, след бурна нощ в клуб ще се приберат и ще си легнат като херувимчета, а на сутринта ще излязат със същите дрехи и без да се изкъпят, защото смятат, че ухаят на амброзия?
Ама вземете, че се самоподушете де! Нали непушачите имали по-изострено обоняние от пушачите.
Честно да ви кажа, въпреки че съм пушач, надушвам другите пушачи, ама надушвам и толкова други разнообразни миризмички, че май предпочитам в носа да ми се въвира само тази на тютюна, но не и останалите.
Много чист ще е въздухът в заведенията вече, повярвайте ми. Защото този въздух го внасят специално, с тръбопроводи, от върха на планината.
Виж целия пост
# 1 862
Нищо по гадно не съм помирисвала от лош дъх. И това при непушачи, жени. В асансьор или градски транспорт не се трае.
Виж целия пост
# 1 863
baibibi, приемам, че се жегна от темата за миризмите, че така ме "тирадира"... Ясно ли ти е аз какво всъщност имам предвид или развяваш само всевъзможни 'ухания" навред?
Виж целия пост
# 1 864
Kaто развалени плочи сте:) Въртите, сучете, и все на кой е по по най ви избива.
Законът не цели комфорт за нечий нос, сетива или его, а цели да ограничи за всички поглъщането на 70+ канцерогенни вещества .
Виж целия пост
# 1 865
Kaто развалени плочи сте:) Въртите, сучете, и все на кой е по по най ви избива.
Законът не цели комфорт за нечий нос, сетива или его, а цели да ограничи за всички поглъщането на 70+ канцерогенни вещества .
Да ама непушачите се радват на закона(нищо, че не са допринесли с нищо за гласуването му), точно защото няма да се умирисват и на цигари(освен на другото дето си смърдят). Не защото ще се разболеят от рак.
Виж целия пост
# 1 866
Аз не знам кой на какво се радва, чета непрекъснато как всеки обяснява на другия на какво се радва, на какво злобее, колко му се пуши и колко миришат краката на съседката. Ама някакси отстрани така казано не знам дали отговаря на истината .
Бояна му викаше проектиране  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 867
Аз съм пушач и се кефя на закона! Отивам даже да изпуша една цигара на балкона и се надявам някоя като Джеронимо да е навън да ме вдишне, да ѝ заухае и да е благосклонна, а не да ѝ наруша миризмената сетивност утре в асансьора, да види кво значи смрад на пот и мръсни дрехи и чорапи ли кво беше...ааа и дъх, ама той е доста често следствие от развалените вследствие на никотин зъбки.. Crazy! Sunglasses hahaha
Виж целия пост
# 1 868
Ми и аз не знам, какво толкова се дразнят от миризмата, при положение, че закона се въведе за да не се разболяват от нас, не да не се умирисват.
Виж целия пост
# 1 869
Аз съм пушач и се кефя на закона! Отивам даже да изпуша една цигара на балкона и се надявам някоя като Джеронимо да е навън да ме вдишне, да ѝ заухае и да е благосклонна, а не да ѝ наруша миризмената сетивност утре в асансьора, да види кво значи смрад на пот и мръсни дрехи и чорапи ли кво беше...ааа и дъх, ама той е доста често следствие от развалените вследствие на никотин зъбки.. Crazy! Sunglasses hahaha
Ами да, ще ти изтърпя никотиновата смрад, но макар и пушач, бих надушила ако си пропуснала ежедневният душ, като и устната хигиена. Ти на мен също.
Виж целия пост
# 1 870
baibibi, приемам, че се жегна от темата за миризмите, че така ме "тирадира"... Ясно ли ти е аз какво всъщност имам предвид или развяваш само всевъзможни 'ухания" навред?
Извини ме. Просто използвах поста ти като обобщаващ за всички други "ухания", които се разнесоха из темата. Единственото, което исках да кажа е, че не само тютюнът смърди. Защото тук се разнесоха много радостни възгласи, как нямало да се умирисват. Ама в една дискотека се вмирисваш не само от кадящите цигари наоколо, а в повечето ресторанти пък да не говорим какви още миазми се затлачват по косите и дрехите.  Затова ми стана странно.
Напоследък забелязах, че стана модно много непушачи мъже в нощни заведения да пушат пури. Обаче една пура не се пуши за пет-седем минути като цигарата. Чудя се тия хора как ли ще процедират? Ще излизат навън, ще попушват малко, после ще си приберат драгоценни фас в джоба и ще влязат вътре да беснеят или ще си стоят цялата нощ навън?
Виж целия пост
# 1 871
Аз съм пушач и се кефя на закона! Отивам даже да изпуша една цигара на балкона и се надявам някоя като Джеронимо да е навън да ме вдишне, да ѝ заухае и да е благосклонна, а не да ѝ наруша миризмената сетивност утре в асансьора, да види кво значи смрад на пот и мръсни дрехи и чорапи ли кво беше...ааа и дъх, ама той е доста често следствие от развалените вследствие на никотин зъбки.. Crazy! Sunglasses hahaha
Ами да, ще ти изтърпя никотиновата смрад, но макар и пушач, бих надушила ако си пропуснала ежедневният душ, като и устната хигиена. Ти на мен също.

А защо си готова да изтърпиш една смрад за сметка на друга? Mr. Green

Аз, обаче си навих една цигарка, но не можах да я изпуша цялата. Добре, че организма ми си изгради няква мярка без аз да го мисля. Praynig
Виж целия пост
# 1 872
Нищо по гадно не съм помирисвала от лош дъх. И това при непушачи, жени. В асансьор или градски транспорт не се трае.

Т.е. като надушиш лош дъх в автобуса ходиш да питаш източника дали е пушач?  Shocked  Laughing

Ей тия постове за миризмите, прииждат в темата съвсем като земетресения: кем циклично, хем неочаквано. Тъкмо се поуспокоим и средоточим върху пушенето и някой се подсети "А устата, а краката, а ..."  Sick
Виж целия пост
# 1 873
Просто много се набляга на вмирисването на цигари в заведения, в които се пушеше. А всеки човек знае кой от кооперацията му е пушач и кой не е. И лесно може да определи гадния дъх на гнилоч от чия уста излиза. Също и от краката, и от подмишниците и от
други работи. В градския транспорт не мога да преценя дали хем е пушач, хем не се къпе/хем не си сменя дрехите/хем не си мие зъбите. Но обикновено надушвам дали е пушач+немито нещо или непушач+немито нещо.
Абсолютен мит е това, че пушачите не можели да оценят вмирисания на тютюнев дим съсед по място.
Та, това злорадство на непушачите, които щели да се прибират вече от нощен клуб, ухаещи на парфюм и омекотител, ми се струва малко пресилено. Също така, ако става дума за чалготека, не знам кое би ми било по-вредно - вмирисаните дрехи или музикалните ритми. Дори да знам със сигурност, че някой чалга-бар приема да се пуши вътре, въпреки че съм страстен пушач, не бих отишла за нищо на света.
Не разбирам и каква е драмата на пушачите за нощни заведения/ресторанти. Все пак алтернатива има - електронна цигара. Може и да не е съвсем "цигара", ама щом заклет пушач като мен самата, устройва, защо да не е разрешение и за другите. Днес извадих моята от кошницата на тавана /зер, скоро не съм ходила в чужбина и не ми е трябвала/ и я припалих, за да я тествам. Дими си отлично. Цял следобед пафках вкъщи и - хем дробчетата ми пълни с никотин, хем и домът ми мирише на Райските градини. Апропо, пуших пълнител без никотин /така ми беше заредена при предното ползване преди няколко месеца/. Ама пустият навик да произвеждам дим и да държа нещо в ръката си, докато отпивам от кафето и работя на компютъра, е явно определящ.
Виж целия пост
# 1 874
Въпреки, че съм пушач, макар и с по 2-3цигари на ден, задължително имам ментови бонбони, които смуча по няколко пъти на ден.
Аз лично не харесвам миризмата на цигари, но и няма как някой да ми подуши "пушаческия дъх".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия