БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ 97

  • 120 892
  • 732
# 450
Деси,  Hug, благодаря!
Виж целия пост
# 451
Бързам да ви се похваля с първата ми готова шапчица за бурканче сладко. Набелязала съм си още няколко моделчета , но с моето темпо...
http://media.snimka.bg/s1/0655/027553530.jpg?r=0
Виж целия пост
# 452
Тези дни с любимия малко се поскарахме,аз реших за наказание да го оставя да се оправя с фирмата сам,за да разбере колко съм незаменима Mr. Greenи ето резултата от четиридневна пълноценна почивка: По цели дни шиене,филми и лежане.Ама толкова ми е хубаво-все едно,че ме е сърбял гърба непоносимо и някой добър човек е дошъл да ме почеше.Чудя се дали да не удължа сръднята още 2-3 дена,че съм си набелязала една възглавничка...
Виж целия пост
# 453
Люска много сладко и красиво се е получило.
polinabg тези мечоци са много симпатични.
Виж целия пост
# 454


Полина , аз предлагам да я удължиш сръднята и да си пошиеш още  Grinning
Виж целия пост
# 455
Привет момичета! Днес си взех първия оригинален Риолис. За първи път виждам такива конци. Но това между другото. Виждам, че има един бод, който не съм правила досега - кръстче, но едната част стига до средата нна другата чертичка, дано ме разбирате какво искам да кажа, Това което е до средата - къде вкарвам иглата през конеца ли, застъпвам ли го или направо в плата?

Без картинка е с налучкване, но според мен е 3/4 бод и ако е такъв - направо в плата.............
За първи път чувам в "Риолис" да се използва 3/4  newsm78
Зори, за кой гоблен става въпрос?

В № 881 - има  - лично първо съм го пренабирала и после шила..................

Успешен ден,  Simple Smile
Виж целия пост
# 456


Полина , аз предлагам да я удължиш сръднята и да си пошиеш още  Grinning
на същото мнение съм  Mr. Green
Виж целия пост
# 457
http://rosinabaleva.snimka.bg/tapestries/goblen.681137.27555938
да се похваля и аз с ушитата си лодка:)

искам да попитам дали случайно някой има този гоблен



свекърва ми го е шила на времето,но конците от двата знака който съм отбелязала с червено са и свъряили и незнам какви са били.Ще съм ви много благодарна ако помогнете да ги открия
Виж целия пост
# 458

Малко напредък от мен


Виж целия пост
# 459
     Какъв напредък,ама това си е почти целия гоблен!Абе момиче,ти кога спиш?Гоблена е прекрасен!
Виж целия пост
# 460



Благодаря  Hug

Виж целия пост
# 461
polinabg , страхотни сладки мечета! И аз те подкрепям да си оставиш още време... преди да МУ простиш!  Mr. Green  Mr. Green
ina. , наистина много бързо напредваш!
Ето аз докъде стигнах, (малко съм бавна, но съм постоянна  Laughing )! Сега стопирах за известно време, че имам едни подаръчета да приготвя, а датата наближава:

На живо са много по-красиви!  Grinning
Виж целия пост
# 462
Полина, Бяло цвете, много са хубави гоблените!   bouquet
Виж целия пост
# 463
От мен още една шапка за бурканче ягодово сладко:
http://media.snimka.bg/s1/0658/027561009.jpg?r=0
http://media.snimka.bg/s1/0658/027561011.jpg?r=0
Виж целия пост
# 464
Има ли в района на София магазин с хубави напръстници.В момента съм на дамата в градината с рози на дим.(онази с чадъра) не знам кой е номера на аида-та но е хем ситна хем твърда и пораженията върху пръста ми са до кръв без да преувеличавам Rolling Eyes.
Харесала съм нещо подобно:
http://www.amazon.co.uk/gp/product/images/B004BPCYQI/ref=dp_imag … 681&s=kitchen
или
http://www.amazon.co.uk/Clover-Open-Sided-Thimble-Medium/dp/B005 … 918611&sr=1-4
особено втория,но са на размери и не ми се рискува на не уцеля а пък и ми се иска да го усетя на ръката .
В краен случай бих се решила и на силиконов ,но мисля че ще запарява и ще ме дразни.Тези металните-стандартни не са ми удобни.
Проблема е че малката повръща в колата и не мога много да обикалям ,а не знам къде бих могла да намеря.Гоблена ми харесва и противно на очакванията ми се оказа доста по-лесен от този с корабчето например и върви доста леко ако не броим дупката на пръста ми  ooooh!
Та ако някой помогне с информация ще съм безкрайно благодарна. Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия