БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ 97

  • 120 889
  • 732
# 435
st. Dobri,дай мейл да ти пратя схемичката.

 Hug Heart Eyes Hug благодаря  Hug Heart Eyes Hug

Скрит текст:
Blush няма да ти казвам, че ми спря сърцето като видях, че имам писмо  за бебе от мъж Blush

дидида,  Hug Heart Eyes Hug благодаря и на теб  Hug  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 436
Ето докъде съм с гоблена, който шия:
http://media.snimka.bg/s1/0651/027545219-big.jpg
Виж целия пост
# 437
[quote
Скрит текст:
Blush няма да ти казвам, че ми спря сърцето като видях, че имам писмо  за бебе от мъж Blush
quote]

 smile3532,Шокът щеше да е по-голям,ако подателят беше женско име,а получателят-мъж.
Виж целия пост
# 438
 Mr. Green галла, знае ли човек Wink нАуката е напреднала Wink

дидка, много е нежно  Hug

харесах си сакурата от линка, който е пуснат на предната страница, а хич не мога да я намеря на сайта на Аксиома  Tired
някой се оплакваше от сайта на коутс, и този на аксиома е забъркан някак  Confused добре са разделили по фирми, но от там нататък става каша: сезони, години... цените отделно, не намерих да има търсене по име ...  Tired
Виж целия пост
# 439

харесах си сакурата от линка, който е пуснат на предната страница, а хич не мога да я намеря на сайта на Аксиома  Tired
някой се оплакваше от сайта на коутс, и този на аксиома е забъркан някак  Confused добре са разделили по фирми, но от там нататък става каша: сезони, години... цените отделно, не намерих да има търсене по име ...  Tired

И във Феса са публикували  цени:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=429328730432796&set= … ype=3&theater

Бонзай Сакура”
Промо цена 30,90 лв.

№ 1036
35х45 см

Виж целия пост
# 440
В сайта на Аксиома има каталог, има и цени ... лошото  е, че не са на едно място. Аз отварям един руски сайт, избирам фирмата, разглеждам и като харесам гледам в каталога на аксиома дали ме устройва цената ...  #Cussing out
Виж целия пост
# 441
Dobri ,armeria, благодаря и на двете за точните разяснения.
 Лек ден
Виж целия пост
# 442
Мен ми хареса Снежния леопард http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/252661_4293280470 … _1150128584_n.jpg

Двата с Пумата ще са страхотни Wink

Дали има и други подобни  newsm78 Сега ще проверя!
Виж целия пост
# 443
Привет момичета! Днес си взех първия оригинален Риолис. За първи път виждам такива конци. Но това между другото. Виждам, че има един бод, който не съм правила досега - кръстче, но едната част стига до средата нна другата чертичка, дано ме разбирате какво искам да кажа, Това което е до средата - къде вкарвам иглата през конеца ли, застъпвам ли го или направо в плата?
Виж целия пост
# 444
На Риолис  повечето гоблени са с вълнено акрилни конци.Орхидеите,които ших бяха с такива конци,но само кръстчета и малко гобленов бод .Ако можеш покажи за какъв бод става дума.
Виж целия пост
# 445
Мен ме умори Пеперудата на Ленарте. Дори не самата тя, а краища от четирете страни, освен това си мисля че няма да ми стигнат конци на тези краища.
Виж целия пост
# 446
Привет момичета! Днес си взех първия оригинален Риолис. За първи път виждам такива конци. Но това между другото. Виждам, че има един бод, който не съм правила досега - кръстче, но едната част стига до средата нна другата чертичка, дано ме разбирате какво искам да кажа, Това което е до средата - къде вкарвам иглата през конеца ли, застъпвам ли го или направо в плата?

Без картинка е с налучкване, но според мен е 3/4 бод и ако е такъв - направо в плата.............
Виж целия пост
# 447
Привет момичета! Днес си взех първия оригинален Риолис. За първи път виждам такива конци. Но това между другото. Виждам, че има един бод, който не съм правила досега - кръстче, но едната част стига до средата нна другата чертичка, дано ме разбирате какво искам да кажа, Това което е до средата - къде вкарвам иглата през конеца ли, застъпвам ли го или направо в плата?

Без картинка е с налучкване, но според мен е 3/4 бод и ако е такъв - направо в плата.............
За първи път чувам в "Риолис" да се използва 3/4  newsm78
Зори, за кой гоблен става въпрос?
Виж целия пост
# 448
Винаги нещо ми е било странно - къде е ударението на Риолис? риОлис или риолИс? Аз казвам риолИс, а в магазина казват риОлис ...  Confused
Виж целия пост
# 449
Винаги нещо ми е било странно - къде е ударението на Риолис? риОлис или риолИс? Аз казвам риолИс, а в магазина казват риОлис ...  Confused

На руски е почти невъзможно да има ударение на последната сричка, значи ще е РиОлис  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия