БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ 97

  • 120 897
  • 732
# 375
Споделям напредък Simple Smile

Виж целия пост
# 376
Aetera, наистина много си напреднала и става много красиво  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 377
Става страхотен!!! БРАВО! Хайде сподели, ако обичаш, как шиеш така на редове!? Къде стои единия конец, втора игла ли ползваш за следващия ... Прекъсваш ли конеца или просто го отместваш в страни ... Винаги ми е било любопитно как става и дали е по-лесно?!
Виж целия пост
# 378
Малък напредък и от мен
http://wasilena83.snimka.bg/tapestries/husaryat-viler.658686.27498025
Виж целия пост
# 379
Олееееее,момичета,вие сте истински магьосници!
polinabg,ти по колко часа бродираш на ден ? Ти си избродирала света!!! Laughing Laughing Laughing
Aetera този гоблен е много хубав!Как се казва?
Браво,браво,красота неземна! Thinking
Виж целия пост
# 380
Браво момичета! Много красиви неща сте сътворили.
Аз с ентусиазъм се запасих с 3 модела, но нещо ми секна-за сега. Ще си почакат малко.
Затова пък ще ви наглеждам-да "изплакна окото"   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 381
Момичета спешно търся схемата на един гоблен-сестра ми го е видяла ушит и го е харесала.Не знам как се казва нито на коя фирма е,но мога да го опиша.Изображението е на гола жена седнала с подвити крака на плаж като пясъка и водата са само загатнати.На преден план е само силуета на момичето в профил и е само в кафявата гама.Дано сте ме разбрали.
Виж целия пост
# 382
Момичета спешно търся схемата на един гоблен-сестра ми го е видяла ушит и го е харесала.Не знам как се казва нито на коя фирма е,но мога да го опиша.Изображението е на гола жена седнала с подвити крака на плаж като пясъка и водата са само загатнати.На преден план е само силуета на момичето в профил и е само в кафявата гама.Дано сте ме разбрали.

Аз знам за кой гоблен става въпрос, но за съжаление нямам схемата. Ето, за ориентация
http://www.8888bg.com/view_product.php?pid=798
Виж целия пост
# 383
http://www.google.bg/search?hl=bg&q=%D0%BC%D0%BE%D0%BC%D0%B8 … 6LeHMfitQbj44nBDw
Момиче на плажа
доколкото помня съм го виждала тук показван, но нямам схема!  Whistling
Виж целия пост
# 384
gal_ka дай мейл да ти го пратя.Имам схемата и съм го шила.
Виж целия пост
# 385
Вчера правих сладко от ягоди и по този повод се сетих, че бях виждала някъде едни бродирани мотивчета с различни плодове- като малки салфетки и се слагат на капачката на бурканчето и се връзва с панделка Ако някоя от вас се сеща за какво говоря, моля да ми прати схема на ягодки на rossitsa_tsakova@abv.bg или направо тук.
Напоследък нямам никакво време за гоблени и не съм хващала игла скоро, но редовно чета тук и ви се радвам, че намирате време и за шиене, но за една такава "шапка " за бурканче ще намеря време- то е дребно и се шие бързо.
Виж целия пост
# 386
Люска имам това.Ако открия друго ще ти пратя.
Виж целия пост
# 387
Люска, това ще ти свърши ли работа:

 
Виж целия пост
# 388
 Peace
   
Виж целия пост
# 389
Вчера правих сладко от ягоди и по този повод се сетих, че бях виждала някъде едни бродирани мотивчета с различни плодове- като малки салфетки и се слагат на капачката на бурканчето и се връзва с панделка Ако някоя от вас се сеща за какво говоря, моля да ми прати схема на ягодки на rossitsa_tsakova@abv.bg или направо тук.
Напоследък нямам никакво време за гоблени и не съм хващала игла скоро, но редовно чета тук и ви се радвам, че намирате време и за шиене, но за една такава "шапка " за бурканче ще намеря време- то е дребно и се шие бързо.
мисля че тъpсиш това http://gallery.ru/watch?a=3if-fdao
дано имаш достъп   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия