Гримиране - техники, съвети, идеи - 6

  • 45 461
  • 756
# 555
моите са такива http://www.ienvybykiss.com/prod_kpe18.php

Виж целия пост
# 556

Тук добре са се постарали!  Simple Smile
Харесва ми, че има снимки с различните мигли  Grinning
Виж целия пост
# 557
Тези на Kiss съм ги имала. Веднага заминаха в коша  no
Виж целия пост
# 558
Аз обещах да не ви показвам нови неща докато не си купя нов фотоапарат и сенки, но..... newsm56

Първата снимка е със светкавица, а втората е без. Сенките са на Loreal - Color Infaillible и на Gosh. Цветовете на Loreal са Hourglass Beige и Endless Chocolate, но този шоколад при мен никакъв го няма  Laughing Дори и на живо не изглежда кафяво върху моите очи, а иначе в бурканчето си е кафяво. Каквото и да използвам, накрая винаги ще се издокарам в розово-лилавата гама  Laughing

Жаки°, какво им беше на Kiss?
Аз едва ли ще имам нерви да чакам мигли от ebay и мисля да разгледам тези на MAC  Simple Smile
Днес в магазина до нас нищо не успях да намеря....имаше два вида, но бяха на снопчета, а аз такива не искам.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 559
Миглите на МАК изглеждат много добре  Flutter
Иначе първата ми поръчка Ардел дойде за два дни от Израел #Crazy Втората я пуснах от Щатите и я чаках 10 дни  Tired

Аз си накупих днес много нови сенки и обещавам тези дни да направя доста гримове с тях  Mr. Green
Виж целия пост
# 560
Аз си накупих днес много нови сенки и обещавам тези дни да направя доста гримове с тях  Mr. Green
Какво си купи? Хайде похвали се....не ни дръж в напрежение  Simple Smile
С фотоапарата започна ли да се справяш?
Виж целия пост
# 561
Сенки на Инглот 14 цвята си взех. Мислех да взема поне 20, но не можах да си избера  Shocked Нещо се омагьосах там и се обърках тотално. Ще ходя пак по-натам. Взех палитра за 40 цвята и трябва да я напълня  Mr. Green

Със снимането хич не се оправям още. Преди с  телефона беше лесно - слагам на ауто и то си излиза  Laughing а сега ръчкам по 100 настройки и пак нищо се не види  ooooh! Laughing
Чакам едно стативче сега и започвам и с видео мат'рял  Laughing
Виж целия пост
# 562

Жаки°, какво им беше на Kiss?


Като ги залепих изобщо нямаше разлика. Все едно си бях с моите. Отделно не ми харесваше, че не са извити по окото. Седят като отсечени. Аз вече си бях свикнала с тези на MAC и за това тези на Кис ми се видяха пълен боклук

Грима ти е хубав, предполагам цветовете не си личат просто от снимката? Ако ползваш за светлата част матови сенки кафявите ще изпъкнат много повече.

Аз сега се замислих ако човек не носи кафяви и тоуп цветове, то тогава с какво се гримира през есента и зимата? Пак ли с цветни сенки newsm78
Виж целия пост
# 563
Ами, Жаки, защо не с цветни? Но по-убити - маслиново зелено, тъмно лилаво, пепел от рози, сиво-синьо. Струват ми се съвсем ОК за зимата и есента. Но това са само разсъждения, де. Аз допреди 3 месеца друг цвят, освен кафяво изобщо не съм слагала на очите си и не знам какво ще ми е на акъла до есента  Crazy
Виж целия пост
# 564
Всъщност, да  Grinning
ох, спомням си като не можех да се гримирам носех през цялата година само 2 цвята: бяло и розово Blush Сигурно над 4 години ходех така.... ooooh!
А ти днеска много смело с 40-ка палитра. Аз от тях 40 цвята е абсурдно да си избера
Виж целия пост
# 565
Чакам едно стативче сега и започвам и с видео мат'рял  Laughing
Това да ти е проблемът....ако трябва ще дойда и ще се правя на статив....важното е мат'рял да има и то по скоро  Mr. Green
С нетърпение ще чакам да покажеш новите сенки на Inglot и филмчетата разбира се  Grinning


Жаки°, ти намекваш ли ми нещо?  newsm78 Laughing
Цитат
ох, спомням си като не можех да се гримирам носех през цялата година само 2 цвята: бяло и розово
Виж целия пост
# 566
Чакам едно стативче сега и започвам и с видео мат'рял  Laughing
Това да ти е проблемът....ако трябва ще дойда и ще се правя на статив....важното е мат'рял да има и то по скоро  Mr. Green
С нетърпение ще чакам да покажеш новите сенки на Inglot и филмчетата разбира се  Grinning


Жаки°, ти намекваш ли ми нещо?  newsm78 Laughing
Цитат
ох, спомням си като не можех да се гримирам носех през цялата година само 2 цвята: бяло и розово

xa-xa-xa Laughing не, ти си можеш. Ползваш различни цветове. Аз освен розово и бяло други НЕ признавах и Не купувах!  Crazy
Виж целия пост
# 567
А ти днеска много смело с 40-ка палитра. Аз от тях 40 цвята е абсурдно да си избера

 Laughing Аз и 80ка ако имаше, щях да измисля как да запълня. Искам да си направя 2-3 големи палитри с хубави сенки и всички единички, двойки, четворки и т.н да ги запратя в небитието. Ще си запазя само една за пътуване и толкова. Много място заемат и винаги като се гримирам почва едно ровене...  Tired Много ме изнервя и ми убива желанието направо. Като знам, че после трябва и да ги прибирам  Laughing
Само единичките на Флормар мисля да си запазя, че тях много си ги харесвам  Crazy Даже съм им харесала и на тях една палитра в ибей. Трябва само да видя дали мога да ги изкорубя от пластмасовите кутийки  Mr. Green

B & C, добре си ми дошла  Mr. Green Даже и без да се правиш на статив, с кеф ще ти направя едно кафе  Laughing
Виж целия пост
# 568
Да, много по-удобно е с палитра. Аз сега на Инглот имам около 13 сенки. Най-много ми трябват още 10. На MAC палитрата така и не я завърших...имам поне 5-6 празни кръгчета. И честно казано от както си купих инглотските сенки ползвам само тях. На МАC купувам само вече ружове, хайлайтери, пудри, някой и друг гритер. За мене това са им най-силните продукти.
От Naked палитрата ползвам също само 3-4 цвята. Даже се чудя за какво я купих, ама пуста лакомия за сенки Blush
Виж целия пост
# 569
Да, аз използвам различни цветове....ето този път съм използвала Hourglass Beige и Endless Chocolate, но кафявото ми се видя прекалено тъмно и наситено и за да не е толкова наситено го смесих с Hourglass Beige за да се неутрализира и накрая за да не е чак толкова лъскаво минах всичко с едни белички сенки на Gosh  Mr. Green Аз така правя винаги...мажа едно, после друго и все гледам да го докарам до едно и също. И зелени или жълти сенки да си сложа, ще успея да ги докарам до розово-лилави  Crazy

NovemberRain, и на мен ми харесват големите палитрите, но ми се виждат малко неудобни.
Единичните сенки ги намирам за по-практични. Аз не си оправям сенките през деня, но винаги си ги нося в чанта - за всеки случай  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия