Гримиране - техники, съвети, идеи - 6

  • 45 461
  • 756
# 540
Дългите тези ли са  Crazy Не че не могат да се подстрижат, но предполагам, че си губят част от чара така да се каже.
Виж целия пост
# 541
ох, сега нямам търпение да се прибера и да видя моите какви са  Blush и като ходя до мола да се снабдя с едно лепило и да пробвам

моите ги постригваха малко - като дължина на лентата  Blush
Виж целия пост
# 542
Веси, №113 са дългите, но изглеждат по същия начин. Много е трудно така на снимка да се прецени. Тъй като Деми се оказаха със същата дължина като моите собствени, реших да пробвам нещо с една мааалка идея по-дълго, а то се оказа като ветрило. Сега за лятото си е далавера - две-три бързи мигвания за разхлаждане  Laughing
Виж целия пост
# 543
На MAC миглите са ми точно по окото (конкретно номер 6 и номер 34 (с тях съм на всичките снимки до сега)
Иначе на други марки почти винаги се е налагало да ги отрязвам


Искам да си взема и на Криолан 1-вите от снимката

ето как седят http://storage2.album.bg/e7c/%D0%90%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%B5%D0%B … 683d_25729490.jpg
Виж целия пост
# 544
Инглот имат същите. Дали са им добри миглите? Thinking
Виж целия пост
# 545
Почти се навих и аз да взема едни Ардел за проба  Mr. Green Едвам ме убедихте  Mr. Green Гледам, че имат и лепило. Хубаво ли е или да си взема ДУО-то  Rolling Eyes

Момичета, как си слагате бронзъра покрай косата на челото? Аз като почна с четката и почват едни косми да ми се мотаят из лицето, ужас  ooooh! А съм с прибрана коса, но се измъкват разни малки кисъмчета, колкото да ме дразнят  Tired Аз трябва и бронзър да си взема, като хората, де. При мен този Шоколад на Буржоа никакъв го няма и това си е. Пробвах с по-светъл ФДТ, върху ВВ-крем, почти нищо не си личи. Абсурд да се прави контурираре с него  Rolling Eyes Ружа ми се вижда повече от този бронзант. Не знам дали не е за по-бели кожи. Виждала съм да го ползват в разни клипчета и се вижда доста по-осезаумо, отколкото върху моята кожа  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 546
Aз като се гримирам съм винаги с вързана коса. Не ми пречи косата около четлото. Но и толкова бързо контурирам, че изобщо не се замислям дали нещо стърчи или се измъква Simple Smile
Пробвай за контуриране на Есенс Sun Club. Имат 2 по-тъмни цвята. Другото, което седи страхотно е   МАC Harmony Blush.
И снощи пуснах един линк към нови бронзанти на Дебора. Видяха ми се доста тъмнички
Виж целия пост
# 547
много интересни идеи има в youtube, напишете "make up tutorial", аз много харесвам да ги гледам   Heart Eyes
Виж целия пост
# 548
Да, и аз ги загледах тези на Дебора, но не знам дали са ги заредили тук още. Погледнах и тези на Есенс, но поне тези които аз видях, са с блестящи частици  Rolling Eyes Не че е лошо, но не мисля да ползвам такъв бронзант всеки ден.
Замислила съм се за бронзърите на ЕЛФ. Изглеждат ми добре по сминки из нета и този от редовната им серия, и една четворка от Студиото  Rolling Eyes

Току-що ми дойде и четка на Саманта Чапман, която мисля да ползвам точно за контуриране и нямам търпение да я сефтосам с някой готин бронзър  Crazy
Виж целия пост
# 549

този на Есенс е матов
Виж целия пост
# 550
Страхотни гримове показвате, момичета.
Виж целия пост
# 551
Много хубави снимки, Адри, аз те предпочитам с естествените мигли Simple Smile
Виж целия пост
# 552
О, последните са чудовищни направо  Laughing На снимка в и-бей не изглеждаха така  Joy
Ще ми влязат обаче в употреба за Барби предизвикателството тези дни
Аз досега съм носила само половинките. Другите ги извадих за снимките специално.

Всички са страхотни според мен  Mr. Green Но ти си имаш и много хубави естествени мигли. Завиждам ти! Моите са късички и дори не могат да се извият лесно, понеже не мога да набутам инструмента толкова навътре към клепача.  Confused
Виж целия пост
# 553
Веселина, лепилото в комплекта евентуално бих го ползвала за първото слагане, за проба, но ДУО е по-добро, при носене се усеща разликата. За бронзър, може да пробваш 2ката с руж от студио линията на ЕЛФ, доста тъмен и пигментиран цвят е.

НИКС имат интересна театрална линия мигли:

http://www.cherryculture.com/cosmetics/makeup/nyx/nyx-special-ef … ;cat=0&page=1
Виж целия пост
# 554
И аз почнах да се замислям за миглите  Laughing Досега съм пробвала само едни на Сефора от 4 лв с тяхното лепило и резултатът беше никакъв  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия