Гримиране - техники, съвети, идеи - 6

  • 45 457
  • 756
# 615
Определено е страхотно! Ще се помъча да разчета името на блога.  Laughing

http://kristianathe.blogspot.com/

http://www.youtube.com/watch?v=Gu6kaJd2Qwc
Виж целия пост
# 616
От Naked палитрата ползвам също само 3-4 цвята. Даже се чудя за какво я купих, ама пуста лакомия за сенки Blush
Е как за какво, като свършиш твоите любими цветове ще ги разменим двете палитри, защото моите също свършват, а имаме различни любими. Whistling Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 617
На банера в дясно има една снимка, окото прилича даже на моето

densi аз съм много далече от привършване на цветовете! ама като наближи момента ще ти кажа Hug
Виж целия пост
# 618
И аз, след препоръка на Жаки, си взех матовия бронзър на Есенс. Идеален е  Peace

Веси, станали са много хубави и двата грима. Кое е кафявото? Много ми харесва  Crazy
Коралът на ФлорМар е много хубав  Heart Eyes Аз си взех днес още две техни единички. Много ги харесвам повечето им единични сенки  
Виж целия пост
# 619
Eeeee сега след този грим искам и аз такъв матов прасковен цвят Sad
Много готина тая мацка, абонирам я Peace И има страшни очи Heart Eyes
Виж целия пост
# 620
Eeeee сега след този грим искам и аз такъв матов прасковен цвят Sad
Много готина тая мацка, абонирам я Peace И има страшни очи Heart Eyes

Скрит текст:
Наистина много приличат на твоите.

Аз вчера се гримирах с прасковено, отдолу сложих бяла база. Макар, че ми е от 88 неутралната палитра, цветът стана много наситен, и издържа цял ден.
Виж целия пост
# 621
хм, нещо, като ефекта  бялата водна база  newsm78 Rolling Eyes за яркост  Embarassed


На мене повече ми харесва 2-рият грим със зеленото и жълтото Simple Smile
a.l.e.n.a aз го правя като "cut crease". По-дефинирано е и придава на окото нещо като 3D eфект

Скрит текст:
тоя грим между другото е много готин Peace

А при по-зрели жени създава илюзия, че окото е по-опънато и повдигнато нагоре. (стига да се направи добре, защото иначе става обратният ефект)

ехааааа , това, което си показала мнооого  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ми хареса - и аз ще опитам  Grinning
Виж целия пост
# 622
Страхотна темичка момичета прочетох я за последните 2-3 дни.
Жаки и НовембърРейн са моето вдъхновение,просто прекрасни   bouquet

Аз наскоро си взех точно бронзъра на Есенс,този за блондинки и много ми харесва за скулптуриране.
Набелязала съм и руж на Катрис и гел-очната линия на Есенс,ако намеря тук НЕпипана от клиентки  Rolling Eyes

Ще питам и в тази тема:какво мислите за единичните сенки на Катрис? Допаднаха ми няколко цвята като гледах днес в Лили.
Виж целия пост
# 623
Ето грима ми от днес, има леко подобрение в снимките, но отново на живо е доста по-ярък:
http://bokemono.multiply.com/photos/album/4#photo=9
http://bokemono.multiply.com/photos/album/4#photo=10
http://bokemono.multiply.com/photos/album/4#photo=11
Виж целия пост
# 624
Ето грима ми от днес, има леко подобрение в снимките, но отново на живо е доста по-ярък:
http://bokemono.multiply.com/photos/album/4#photo=9
http://bokemono.multiply.com/photos/album/4#photo=10
http://bokemono.multiply.com/photos/album/4#photo=11

Mного харесвам на долният клепач да има тюркоазено или небесно синьо! Много ти отива Hug
Виж целия пост
# 625
Много е хубав грима,сигурна съм,че на живо е още по-хубав!
Напомня ми на едно клипче,което май беше постнато в тази тема-то беше с кафяви/бронзови цветове на горния клечач и синьо на долния.
Виж целия пост
# 626
Не знам дали сте го правили в темата до сега, но ще е много интересно ако всеки месец в началото гласуваме за някакъв грим. И в края на месеца на точно определена дата всички да покажеме какво сме измислили, без никакви ограничения, кой каквото си представя под даденото мото!
И за да не взимаме идеи една от друга ще качваме снимките в точно определен ден и час. (като винаги ще имаме поне месец време за да го измислим и направим) Какво ще кажете? 1crib


Страхотен бронзов тоуп грим на Агилера
Скрит текст:
Виж целия пост
# 627
Stardust, уникално е!!! Страшно много ми харесва как се е получило  Heart Eyes

Жаки, много съм ЗА! Звучи супер интересно Simple Smile
Виж целия пост
# 628
Не знам дали сте го правили в темата до сега, но ще е много интересно ако всеки месец в началото гласуваме за някакъв грим. И в края на месеца на точно определена дата всички да покажеме какво сме измислили, без никакви ограничения, кой каквото си представя под даденото мото!
И за да не взимаме идеи една от друга ще качваме снимките в точно определен ден и час. (като винаги ще имаме поне месец време за да го измислим и направим) Какво ще кажете? 1crib

Аз съм съгласна. Ще ви наблюдавам с удоволствие.  Laughing
Виж целия пост
# 629
Aaaa всички ще участвате! Кой както може, независимо дали снимано с gsm или фото.
Няма да правиме професионални снимки за Vogue, я Grinning

и за да не е супер лесно като например: лилав или зелен грим може да има тематики като "November Rain" или "Bahama Mamma" примерно. Име на филм, песен, картина....колкото по-креативно толкова по-добре

И после с най-добрите визии на грим среща в някой клуб
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия