Гримиране - техники, съвети, идеи - 6

  • 45 455
  • 756
# 630

И после с най-добрите визии на грим среща в някой клуб

Тук вече окончателно ме спечели  Mr. Green

Като каза тематика "November Rain" се замислих, че е крайно време да си измисля подходящ грим за концерта на Guns  Crazy Flutter
Виж целия пост
# 631
http://cn1.kaboodle.com/hi/img/b/0/0/bb/d/AAAACxX02mEAAAAAALvdTQ … g?v=1269391581000
Tи като синеока няма да имаш проблем Flutter
Виж целия пост
# 632
Момичета, такива теми като Гримиране, Лакове и Парфюми трябва да се забранят. Mr. Green Лудостта няма покой. Следя ви от доста време, но снимките ми се пълен провал. Затова пък се радвам на вашите умения.
Stardust*, много свежо ти стои.
Обожвам сини сенки и често си слагам подобни. Последно пробвах синьо и кафяво, вдъхновена от вас. Много ми хареса как се получи.
Виж целия пост
# 633
Да, и аз за нещо опушено си мислех, но по-скоро графитено или тъмно къртичено  Laughing, не наситено черно.

spinki, напълно съм съгласна с теб  Joy Аз първо с парфюмната тема се разорих, после с лаковата... хубавото е, че сега няма нужда да си купувам нови парфюми и лакове поне още 10 години. Ще пръскам и мажа запасите, пък нека да съм демоде  Laughing
Виж целия пост
# 634
Здравейте!  wavey  Mr. Green

Аз съм на тема почистване на грима  Simple Smile
Трябва спешно да си купя нещо, а не знам какво.
Много съм доволна от Bioderma, но при мен не се продава  Sad
Какво бихте ми предложили? Вие с какво си почиствате грима? На мен ми се иска да е нещо с което се почиства лесно, не люти и не пресушава кожата.  Simple Smile
Виж целия пост
# 635
Aз си го почиствам само с лично от мене забъркан лосион Sunglasses
Вода, бебешки шампоан и бебешко олио. Слагам от лосиончето на бебешки кърпички.
Маха всичко, нищо не дразни Peace После някакво измиващо гелче за лице и това е.
Виж целия пост
# 636
Виши имат също мицеларен разтвор подобен на Биодерма. Би трябвало да го има и при вас. Аз точно миналата седмица пресуших една туба от него след половин година ползване  Mr. Green Много е приятен. Има едва осезаем цитрусов дъх, но е също така деликатен към кожата като Биодерма. Много е удобен и заради това, че е с помпичка и не трябва да надигаш шишето.
Виж целия пост
# 637
Кое бебешко олио и шампоан?
Аз купих на моето дете един шампоан и милото такива рани получи на главата  Cry
Шампоанът беше на Penaten  Close

NovemberRain, на Bioderma също има с помпа. Ох, много ме е яд, че не си купих от България. Като си бях в България ги гледах тези шишета с помпата и мислих да си взема, но се отказах защото си имах все още, но ми свърши и сега си нямам Sad   
 
Виж целия пост
# 638
Не държа на специална марка, правила съм с почти всички.
Виж целия пост
# 639
Май новата е с помпа, да. Ама аз нали от мързел пратих мъжа ми да купува като ми свърши Вишито и ми е взел без помпа...
Този на Виши изглежда така - http://www.parapharma3000.com/2651-thickbox/purete-thermale-solu … e-400ml-vichy.jpg
Виж целия пост
# 640
Този като алтернатива на мицеларния на Bioderma:

http://www.laroche-posay.com/products-treatments/Physiological-c … olution-p654.aspx

Не видях особена разлика, също е хубав.
Виж целия пост
# 641
След мицеларните лосиони почиствате ли си още веднъж лицето с гел? Защото уж пише, че махало всичко и нямало нужда. Но при мене изобщо не е така.
Виж целия пост
# 642
При Bioderma няма парфюм, а пи Laroche Posay и Vichy има......защо слагат в такива продукти парфюм  Rolling Eyes Не виждам смисъл да си почиствам грима с продукти съдържащи парфюм  Rolling Eyes
Май и аз ще си забъркам някое лосионче като  Жаки°

Жаки°, аз първо почиствам и след това си измивам лицето с някой от продуктите на Clinique
Виж целия пост
# 643
Не е за мене това мицеларно чудо. И за няма и 2 седмици изхабявам едно шише. Много неикономично. Отделно почти всичко, което си купя за махане на грим сърби, люти, щипе.

А аз като си забъркам лосиончето си карам с едно шишенце поне 2 месеца.
Излиза супер евтино, защото по-голямата част от него си е чиста вода.
А и вече никакви гримове и спирали не могат да ми се опрат. Бебешкото олио, което е вътре маха всичко!
Виж целия пост
# 644
т.е. бебешки шампоан, бебешко олио и вода  Rolling Eyes (повечето вода  Laughing )

аз преди да взема биодерма ползвах - на Ести Лаудер (лосион, "пяна", крем .... ) и на Ланком - лосиони и бях много доволна, обаче нали все се търси нещо ново - попаднах на биодерма

от както преди време ползвах водоустойчива водна линия - капвах малко масло от жожоба и става още по-добре

последния път, като търсих биодерма - нямаше и ми предложиха мицеларния лосион на авене 3 в 1 с термална вода - мисля, че беше хипоалергенен и нямаше аромат, ако се продава при вас - пробвай  Peace

П.П - намерих го в нета Wink

http://www.avene.com.au/products/micellaire-lotion-3-in-1.aspx
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия