Гримиране - техники, съвети, идеи - 6

  • 45 461
  • 756
# 525
Аз само споделям, че Ардел са хубави, но категорично не твърдя, че са най-добрите. Просто много ги хвалят в ю-туб. Мис Нели също ги препоръча, а цената им е просто смешна и затова се спрях на тях.
Иначе от Арделските аз имам 3 вида. Едните са Demi №120 - тези от снимките
Другите са същите като тях, но по-дълги и съответно доста по-драматични - №113
А имам и половинки, които за мен са най-хубавият вариант за ежедневно носене. Изглеждат точно като срязани през средата Деми. Пак изменят погледа много, но в същото време седят някак по-ненатрапчиво - №318
Виж целия пост
# 526
Записах си Grinning
Благодаря NovemberRain!   bouquet
Моето око не е много голямо и нали няма да е проблем ако ги скъся лекичко в случай, че са ми прекалено големи?  Laughing
Виж целия пост
# 527
Moже да ги скъсиш, но само от към дългата страна (не където мислите стават все по- късички)
Виж целия пост
# 528
Мацки, страхотни гримове показвате!   bouquet Не знам от колко време вися в тая тема  Laughing

Аз до преди 1 година въобще не слагах сенки, само молив, спирала, руж и глос. Но от известно време насам се уча да се гримирам и напоследък съм доволна от напредъка си  Laughing За съжаление нямам снимки от близо да покажа. А иначе двете ми очи са супер различни, едното е по-затворено и издължено  Tired
Скрит текст:

Още не съм се научила как да си направя котешка извивка, която да седи нагоре. Смисъл че като се затворя окото, седи супер, а като го отворя, извивката пада надолу  Confused А иначе като си изтегля окото с пръст и застава както трябва и ми седи супер, ама...  Tired Ох, не знам дали ме разбрахте  Embarassed

Иначе моят любим гуру гримьор е ето тази мацка. Казва се Еман:

http://www.youtube.com/user/makeupbyeman

Страхотна е и обяснява много добре всичко, като отговаря и на много допълнителни въпроси.  Mr. Green
Виж целия пост
# 529
Banana Moon, разбирам те напълно. И при мене едното око е леко по-отворено от другото.
Не винаги се вижда, защото го "оправям" с грим Simple Smile
Ще се научиш да слагаш и очна линия....и аз се мъчих много време докато направя извивката да не виси надолу или прекалено нагоре.
Виж целия пост
# 530
Направих снимки и с трите модела мигли, които имам - https://picasaweb.google.com/110576340771996016533/Ardell#
Първите две снимки са без изкуствени мигли, само със спирала. След това има по две с всеки вид мигли. Съзнателно не съм слагала никакви сенки и няма очна линия. Когато се сложи очна линия или черен молив абсолютно не си личи къде са лепени, но сега не сложих за да се виждат по-добре самите мигли. Вижда се, че последните съм ги лепнала малко накриво в началото на окото  Blush Ако беше очертано с черно нямаше да си личи. Накрая добавих няколко снимки с добавена очна линия. Визията вече е съвсем друга  Mr. Green
Извинявам се за наронената спирала, но е вече поизсъхнала и това лепене и разлепяне на миглите ѝ видя сметката, а за да не депресирам B&C не съм обработвала снимките да изтрия изпадалото  Laughing
Виж целия пост
# 531
Аз само споделям, че Ардел са хубави, но категорично не твърдя, че са най-добрите. Просто много ги хвалят в ю-туб. Мис Нели също ги препоръча, а цената им е просто смешна и затова се спрях на тях.
Иначе от Арделските аз имам 3 вида. Едните са Demi №120 - тези от снимките
Другите са същите като тях, но по-дълги и съответно доста по-драматични - №113
А имам и половинки, които за мен са най-хубавият вариант за ежедневно носене. Изглеждат точно като срязани през средата Деми. Пак изменят погледа много, но в същото време седят някак по-ненатрапчиво - №318

а от къде ги купуваш  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 532
November, аз не мога да видя снимките  Thinking
Виж целия пост
# 533
И на мен не ми се отварят снимките, Адри  Rolling Eyes
Много ми харесват изкуствени мигли, но нещо не мога да се навия и аз да слагам. Нищо, че моите почти ги няма  Laughing Много трудно ми изглежда това наместване, за да стоят естествено. А после и махане...Достатъчно ми е, че се разправям с махане и слагане на лещи всеки ден. Макар, че след повече от 15год, вече ми е като миенето на зъбите  Mr. Green
Аз днес сефтосах четворката палитра на Флормар. Използвах кораловото и тъмно зеленото. Страхотно стана  Flutter Кораловото седи мног готино, не е толкова тъмно колкото изглежда и на кожата си е точно корал  Peace Тази палитра ще ми стане една от любимите. Довечера ще пробвам да снимам, да видим какво ще излезе на снимките.
Виж целия пост
# 534
Веси, чакам с нетърпение да видя комбинацията!
Виж целия пост
# 535
на мен последния път, каот ми сложиха - свалянето беше супер лесно, хващаш от вншния край и с леко движение се отлепя, все едни силикон е направил вакуум, няма болка, дразнене ...

нямаше никакво увреждане на моите мигли  Peace

иначе 2 пъти съм била с мигли на снопчета, от тях мисля - по 2-3 мигли от моите бяха пострадали - при свалянето - се вижда, но за няколко месеца се възстановяват  Peace
Виж целия пост
# 536
И аз не мога да видя снимките, но се интересувам откъде могат да се купят  newsm78  И какви цени са?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 537
Сега би трябвало да се вижда вече - https://picasaweb.google.com/110576340771996016533/Ardell
Аз ги взимам от и-бей. Излизат към $5-6 с доставката
Виж целия пост
# 538
Тези последните ми идват мнооого дълги  Rolling Eyes Аз харесвам да има сложени изкуствени мигли, но все пак да се придължа към естествено изглеждащи мигли.
Ако се прави грим за повод, празник, маскарад, тогава е друго  Wink
Виж целия пост
# 539
О, последните са чудовищни направо  Laughing На снимка в и-бей не изглеждаха така  Joy
Ще ми влязат обаче в употреба за Барби предизвикателството тези дни
Аз досега съм носила само половинките. Другите ги извадих за снимките специално.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия