Гримиране - техники, съвети, идеи - 6

  • 45 461
  • 756
# 585
Каква сладка приказка сте заформили посред нощите  Laughing Ех, де да можех и аз да се наспивам за 5-6 часа  Crazy На мен ми трябват поне 8 часа. Всяка сутрин едвам ставам. По тази причина все не ми стига време да се нагримирам в къщи и в офиса се дооправям  Mr. Green

За палитрите, и аз мислех една 40-ка да правя на Инглот, но реших че няма да ми е удобна. Много е голяма и няма да се събира там, където си държа гримовете /все още се събирам в едно от чекмеджетата на скрина под огледалото Mr. Green/ Пък и така ще мога да си ги местя и да си ги подреждам "тематично", ако напълня втора 20-ка примерно  Crazy Иначе и аз не си държа пълитрата в ръка, пречи ми. По някой път имам по няколко четки между пръстите  Mr. Green
А това, да спра да си купувам единични сенки, като се загледам в някоя, няма да стане  Mr. Green И аз си мислех да разкарам всички сенки, след като напълня няколко палитри на Инглот, но се отказах от тези надежди. Още от сега съм хварлила око на няколко цвята на Севънтийн и едва от тройките на Дебора. Просто стоят различно от Инглот и са интересни  Grinning

За кутиите за гримовете, аз от ИКЕА си купих разделители за чекмедже. Взех две и се събраха идеално в голямото ми чекмедже и го раздели на много удобни контейнерчета. Острани остана свободно място за палитрите и други подобни  Grinning

Вчера снимах кораловото, но не се получиха много наситени цветове естествено  Tired Нямах време да свалям снимките. Днес пробвах и аз варианта с жълтото от преди няколко страници. От комбинация Есенс + Инглот, докарах някакво жълто що-годе. Ще видим колко ще изкара. За зеленото, използвах едно много готино от китайската палитра. Стана хубаво, доволна съм  Grinning Ще се пробвам да снимам довечера и да покажа и двата грима.
Виж целия пост
# 586
Дондуков в един безистен в сградата на Дженерали. Всеки ден минавам покрай него. Като го хвана отворено веднага ще пиша Simple Smile

Там не търсете вече - днес бях до Дженерали и има само един магазин с ластичета и фибички. Съседният е празен.
Виж целия пост
# 587
Момичета, онлайн ли купувате сенки на Инглот или в София ги има по магазините? А палитрите?  Blush

п.п. Намерих ги във ФБ. Явно имате магазин в София. Тук ги няма, и MAC няма ...  Sad
Виж целия пост
# 588
Инглот има само във фирмените им магазини - за момента в София, Пловдив и Варна. Иначе може да се обадиш и в магазина и да си поръчаш неща, с доставка пчрез куриер и наложен платеж  Peace
Виж целия пост
# 589
Момичета, онлайн ли купувате сенки на Инглот или в София ги има по магазините? А палитрите?  Blush

п.п. Намерих ги във ФБ. Явно имате магазин в София. Тук ги няма, и MAC няма ...  Sad
Инглот има в Гранд мол Simple Smile
Виж целия пост
# 590
Инглот има само във фирмените им магазини - за момента в София, Пловдив и Варна.

Във Варна?? Постоянно обикалям магазини и не съм ги виждала. Във ФБ страницата им има само коориднати за София. Ще се обадя да питам.  Peace
Виж целия пост
# 591
Инглот има в Гранд мол Simple Smile

Е то там май козметика има в Бюти Зоун, Дъглас и ДМ. В някой от тях ли?
Виж целия пост
# 592
Инглот се продава във фирмени магазини на марката.
Виж целия пост
# 593
Инглот има в Гранд мол Simple Smile

Е то там май козметика има в Бюти Зоун, Дъглас и ДМ. В някой от тях ли?
Не, имат си самостоятелен магазин на етаж 0 мисля беше, на етажа на Дъглас
Виж целия пост
# 594
Инглот има в Гранд мол Simple Smile

Е то там май козметика има в Бюти Зоун, Дъглас и ДМ. В някой от тях ли?
Не, имат си самостоятелен магазин на етаж 0 мисля беше, на етажа на Дъглас

Да, току що това ми казаха същото по телефона. Преди 2-3 дена се мотах в Дъглас и не ги видях. Добре че беше темата.    bouquet
Отивам след малко.  Grinning 
Виж целия пост
# 595
Ауу, Мацата, какви очи smile3544
Виж целия пост
# 596
Лия, Джой, благодаря ви! Сенките са много трайни обаче. Просто известно време ще си ги ползвам така май. Хич не знам къде по-точно да ги нанасям на клепача така че да се харесам. Няколко варианта пробвах и все нещо ме смущава. Специфичен ли ми е клепача или нещо друго има, но не ми се получава като на Жаки. Или като B&C, във външния край да сложа тъмния цвят, пак нещо не ме удовлетворява.
Дайте идея какво би отивало на моето око.
Виж целия пост
# 597
Здравейте, приемате ли нови попълнения? Grinning

Надничам да гледам какво творите и ме зарибихте. Има дами, които се справят уникално добре, една от тях познавам и лично. Е, аз не мога да се похваля с опит, даже бих казала че съм много зле, но пък имам мерак да се науча Grinning Нямам почти никакви сенки, нито пък четки, но всичко с времето си - ще си набавя. За да не съм само много сладкодумна ето и няколко снимки на грим, който сътворих днес, докато нямам работа и детето е на градина. Приемам всякакви градивни критики Grinning
http://img853.imageshack.us/img853/5523/makeupm.png
http://img266.imageshack.us/img266/9831/makeup2.png
Виж целия пост
# 598
Пух, точно разглеждах празни палитри в и-бей  Laughing Определено така ще направя с повечето си любими сенки. Тези, които ползвам рядко ще ги подаря на сестра ми. Палитри има за по 3 до $30. Май ружовете и хайлайтърите също ще заминат по палитри  Mr. Green

А Жаки хубаво ме пита как ще запълня палитрата 40ка... Подредих преди малко сенките и установих, че половината от цветовете, които исках изобщо не съм се сетила да погледна за тях  ooooh! Поне 4 лилави съм си набелязала, 2 червени, 3 сини, 3 сиви и още 7 кафяво-бежови... ще ми трябва още една палитра  Joy
Виж целия пост
# 599
Лия, Джой, благодаря ви! Сенките са много трайни обаче. Просто известно време ще си ги ползвам така май. Хич не знам къде по-точно да ги нанасям на клепача така че да се харесам. Няколко варианта пробвах и все нещо ме смущава. Специфичен ли ми е клепача или нещо друго има, но не ми се получава като на Жаки. Или като B&C, във външния край да сложа тъмния цвят, пак нещо не ме удовлетворява.
Дайте идея какво би отивало на моето око.

Гледах ти снимки с шоколадовите сенки на Лореал като очна линия. Много ми харесва така!
И нищо ти няма на очите и на клепачите. Просто не си свикнала да носиш някои комбинации и цветове и за това ти изглежда странно. Но с времето ще се научиш.
Аз преди изобщо не можех да се гримирам....и не го казвам само така! Ходех с ужасна очна линия и мигли. После като се научих да я нанасям слагах само 2 цвята сенки сигурно 4-5 години Crazy Изобщо не смеех да сложа нещо по-различно. Първият път като си направих опушен грим ми се стори, че приличам на вампир. С времето човек започва да се възприема и с различни визии.
И сега вече мога да нося абсолютно всичко.

Адри, пусни една снимка на сенките, които си купила Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия